Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 26 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 520

Forum: Mjekėsia

Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve tė ndryshme.

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. fv

  Dhėmbet, qė nga femijėria deri nė pleqėri...si ti kujdesim dhe ti mbajmė sa mė tė shėndetshėm.

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 42
  • Postime: 149
 2. fv

  Njė organisėm i shėndetshėm mirėmbahet me dietė dhe sport. Nė kėtė nėnforum do gjeni dietat mė tė mira, ushqimet e rekomanduara pėr njė stil jete tė shėndetshėm.

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 246
  • Postime: 1,307
 3. fv

  Trupi i njeriut preket cdo dite nga baktere te demshme per organizmin, te cilat mund te shkaktojne semundje. Semundja ne teresi ėshtė ērregullim i funksioneve trupore, kongenitive, sociale ose shpirtėrore, i cili e pengon subjektiv kondicionin dhe mirėqenien dhe ndikon negativ nė qenie tė gjallė. Sėmundja mund tė shikohet si gjendje me procese tė ērregulluara biologjike, tė cilat dėrgojnė te ērregullimet e funksionit dhe tė ndėrtimit tė organizmit. C'rregullimi i shendetit shkaktohet nga nje sere semundjesh ne terresi

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 51
  • Postime: 354
 4. fv

  Jane semundje ngjitese qe mund te ndodh nga nje teshtim, nga nje shtrengim duarsh, nga nje puthje apo thjesht nga nje prekje e tavolines me nje pacient te infektuar.

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 4
  • Postime: 11
 1. Post Teme NgjitėsE Ngjitėse: Fjalor biologjie dhe mjeksie.

  Started by baby-angel‎, 30-09-2008
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 4,552
  10-03-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Cfare eshte HIV / AIDS ... ?

  Started by CoNNecT‎, 21-07-2008
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 14,275
  19-02-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: 13 pyetje pėr celulitin

  Started by sweetzzinna‎, 17-08-2008
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 69
  • Shikime: 25,101
  09-02-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Kėshilla pėr vajza gjatė menstruacioneve

  Started by sweetzzinna‎, 12-09-2008
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 93
  • Shikime: 55,705
  01-02-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Me optimizėm kundėr sėmundjeve

  Started by sweetzzinna‎, 30-08-2008
  • Pergjigje: 15
  • Shikime: 4,344
  20-09-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Sėmundjet ngjitėse s eksuale!!

  Started by sweetzzinna‎, 19-10-2008
  • Pergjigje: 26
  • Shikime: 12,987
  03-03-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Pyet mjekun

  Started by dr.Dugi‎, 06-07-2012
  • Pergjigje: 14
  • Shikime: 3,310
  12-12-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Vajza kujdes nga Kanceri i gjirit

  Started by sweetzzinna‎, 22-07-2008
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 71
  • Shikime: 27,276
  29-07-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Si eshte i ndertuar Trupi i njeriut.

  Started by Ervin Doda‎, 26-08-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 59
  • Shikime: 40,594
  21-03-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Femrat, si te monitorojme shendetin

  Started by sweetzzinna‎, 18-07-2011
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 2,951
  03-12-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Teme NgjitėsE Ngjitėse: 10 arsye PĖR dhe KUNDĖR pilulės

  Started by sweetzzinna‎, 07-08-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 32
  • Shikime: 19,488
  15-10-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Jeto pa kancer!

  Started by sweetzzinna‎, 22-11-2008
  • Pergjigje: 13
  • Shikime: 4,486
  09-07-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Vlersoni cdo shenje! Mund tju shpetoj jeten...

  Started by sweetzzinna‎, 30-12-2009
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 5,656
  06-04-2010 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 14. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Nėse jeni nė pubertet...

  Started by sweetzzinna‎, 05-09-2008
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 2,386
  05-09-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Skizofrenia: Diagnoza dhe etiologjia

  Started by Hope‎, 14-08-2018
  • Pergjigje: 11
  • Shikime: 284
  21-08-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 207
  11-01-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Haraēi i madh i lirisė seksuale

  Started by Loverboy‎, 15-09-2011
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 1,105
  28-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Ja sa kushtojne organet tona!

  Started by Quku‎, 19-08-2013
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 110
  • Shikime: 10,432
  09-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 352
  28-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Sondazh Sondazh: Cila eshte mosha perfekte per te patur femije.

  Started by Monique‎, 17-05-2017
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 63
  • Shikime: 2,767
  27-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 341
  22-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Sondazh Sondazh: Dhurimi organeve

  Started by sweetzzinna‎, 12-08-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 59
  • Shikime: 3,405
  22-06-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 26 1234567891011 ... E FunditE Fundit
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbyllur
Tema eshte e Mbyllur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •