Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 7 1234567 E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 133

Forum: Moda dhe estetika

Kėtu mund tė gjeni, gjithcka pėr Bukurinė femėrore/mashkullore, Moda e fundit e sezonit, veshjet mė tė ndryshme e gjithcka qė ka tė bėjė me estetikėn e njėriut

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. fv

  Moda e fundit e sezonit, veshje, ngjyra, aksesorė, canta , kapele e syze etj...

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 365
  • Postime: 3,004
 2. fv

  Make-up dhe mirėmbajtja e lėkurės, maska, kremra...dhe solarium

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 254
  • Postime: 1,484
 3. fv

  Kujdesi flokėve, modele thonjėsh etj...

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 149
  • Postime: 1,088
 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Cfare keni veshur ne kete cast!!

  Started by Call, 09-03-2015
  19 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 19
  • Pergjigje: 548
  • Shikime: 15,116
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: A i kushtoni kujdes dukjes dhe veshjes?

  Started by Gjarperesha, 28-04-2009
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 48
  • Shikime: 5,659
  26-11-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Chit Chat Ladies!

  Started by Marla, 24-04-2015
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 103
  • Shikime: 7,746
  19-10-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 2,128
  05-02-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Question Teme NgjitėsE Ngjitėse: C'ėshtė bukuria pėr ju?

  Started by braziljania, 07-08-2009
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 34
  • Shikime: 6,931
  22-12-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Boteksina, gjilpėra e zbukurimit

  Started by braziljania, 16-11-2008
  • Pergjigje: 25
  • Shikime: 7,307
  26-04-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Sekrete tė vogla bukurie

  Started by *deliza*, 27-09-2008
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 79
  • Shikime: 71,484
  06-04-2010 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Exclamation Teme NgjitėsE Ngjitėse: Kur postoni teme te re !!!

  Started by braziljania, 03-02-2010
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,654
  03-02-2010 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Estetika

  Started by sweetzzinna, 04-12-2008
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 3,792
  04-12-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Teme NgjitėsE Ngjitėse: 10 Gjėra qė Duhet ti Dini pėr Modėn

  Started by sweetzzinna, 27-08-2008
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 2,257
  27-08-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 158
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Moda: Nė pranverė lulėzon e kuqja

  Started by NeVertiti, 2 Jave Me Pare
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 74
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 48
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 99
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 78
  08-03-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 38
  • Shikime: 1,719
  26-01-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 2,430
  22-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Zyrtare; parfumi i bėn keq shėndetit dhe punės

  Started by NeVertiti, 31-10-2016
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 37
  • Shikime: 1,311
  16-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Wishlists

  Started by Legally_Sweet, 14-04-2016
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 31
  • Shikime: 2,403
  10-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 19
  • Shikime: 736
  10-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 150
  06-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Levizur: Parfumi qė i shkon ēdo shenje tė horoskopit

  Started by Arfenilla, 11-02-2016
  •  
  •  
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 544
  17-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Sa minuta [ore:P] kaloni para pasqyres?

  Started by sweetzzinna, 26-09-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 38
  • Shikime: 4,520
  20-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Gati ēdo femėr ka 22 rroba qė nuk i vesh kurrė

  Started by Arfenilla, 03-01-2013
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 33
  • Shikime: 2,904
  20-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 7 1234567 E FunditE Fundit
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •