Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 7 1234567 E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 137

Forum: Moda dhe estetika

Kėtu mund tė gjeni, gjithcka pėr Bukurinė femėrore/mashkullore, Moda e fundit e sezonit, veshjet mė tė ndryshme e gjithcka qė ka tė bėjė me estetikėn e njėriut

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 195
  • Postime: 1,117
 2. fv

  Moda e fundit e sezonit, veshje, ngjyra, aksesorė, canta , kapele e syze etj...

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 374
  • Postime: 3,031
 3. fv

  Make-up dhe mirėmbajtja e lėkurės, maska, kremra...dhe solarium

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 259
  • Postime: 1,499
 4. fv

  Kujdesi flokėve, modele thonjėsh etj...

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 157
  • Postime: 1,104
 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Cfare keni veshur ne kete cast!!

  Started by SaD‎, 09-03-2015
  17 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 17
  • Pergjigje: 486
  • Shikime: 9,299
  6 Ore me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: A i kushtoni kujdes dukjes dhe veshjes?

  Started by Gjarperesha‎, 28-04-2009
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 53
  • Shikime: 6,329
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Question Teme NgjitėsE Ngjitėse: C'ėshtė bukuria pėr ju?

  Started by braziljania‎, 07-08-2009
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 40
  • Shikime: 7,823
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Chit Chat Ladies!

  Started by Marla‎, 24-04-2015
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 103
  • Shikime: 8,611
  19-10-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 2,358
  05-02-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Boteksina, gjilpėra e zbukurimit

  Started by braziljania‎, 16-11-2008
  • Pergjigje: 25
  • Shikime: 7,606
  26-04-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Sekrete tė vogla bukurie

  Started by *deliza*‎, 27-09-2008
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 79
  • Shikime: 73,565
  06-04-2010 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Exclamation Teme NgjitėsE Ngjitėse: Kur postoni teme te re !!!

  Started by braziljania‎, 03-02-2010
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,872
  03-02-2010 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Estetika

  Started by sweetzzinna‎, 04-12-2008
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 3,964
  04-12-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Teme NgjitėsE Ngjitėse: 10 Gjėra qė Duhet ti Dini pėr Modėn

  Started by sweetzzinna‎, 27-08-2008
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 2,446
  27-08-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 21
  • Shikime: 3,553
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 21
  • Shikime: 3,147
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. E zeza kombinohet me gjithcka!!!

  Started by Anhela Engjell‎, 19-03-2014
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 1,083
  4 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Eshte firme, eshte ne mode!

  Started by sweetzzinna‎, 22-11-2008
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 2,631
  4 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 14
  • Shikime: 2,604
  4 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Zyrtare; parfumi i bėn keq shėndetit dhe punės

  Started by NeVertiti‎, 31-10-2016
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 40
  • Shikime: 1,797
  08-12-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Moda: Nė pranverė lulėzon e kuqja

  Started by NeVertiti‎, 05-04-2018
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 340
  07-04-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 303
  01-04-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 265
  08-03-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. 9 veshje tė meshkujve qė femrat nuk i durojnė dot

  Started by NeVertiti‎, 05-02-2017
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 38
  • Shikime: 2,584
  26-01-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 7 1234567 E FunditE Fundit
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbyllur
Tema eshte e Mbyllur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •