android
Faqja 14 nga 22 I parėI parė ... 45678910111213141516171819202122 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 391 ne 420 nga 651
 1. #1
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫

  User Info Menu

  Cfare keni veshur ne kete cast!!

  Kustum me kollare
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 2. #391
  Super Moderator

  User Info Menu

  Sa lehte vishet Zana neper shpi  Si per dimer jam vesh.
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 3. #392
  Administrator

  User Info Menu

  2017-12-04-09-59-54-254.jpg

  Xhinse , dhe pulover se si pak fresket sot....
   

 4. #393
  Braveheart

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Sa lehte vishet Zana neper shpi  Si per dimer jam vesh.
  C'ke me mua ti ? Shtepiat i kemi te ngrohta k'tej .... edhe sikur te jete debora 2m perjashta. loool

  Si per dimer andej ... i bien me 2 batanije : D
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 5. #394
  Super Moderator

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  C'ke me mua ti ? Shtepiat i kemi te ngrohta k'tej .... edhe sikur te jete debora 2m perjashta. loool

  Si per dimer andej ... i bien me 2 batanije : D
  S'kam gje me ty une..vetem se u merakosa se mos u ftohje.tashi qe e mora vesh qe e ke shtepine e ngrohet,do rri i qete
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 6. #395
  Braveheart

  User Info Menu

  Uh pika mua... qenka bere merak per mua, djali : D
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 7. #396
  Super Moderator

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Uh pika mua... qenka bere merak per mua, djali : D
  Pse se sheh ti,sa shume t'du une ty?

  Po sot,ca ke vesh?
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 8. #397
  Braveheart

  User Info Menu

  Jam ne shtepi sot... kshuqe rehat si neper shtepi ,me te shkutera... gjersa kur te dal per ne palester : )

  Ps..Ti ?
  Heren e fundit u redaktua nga Zana1; 04-12-2017 ne 12:17.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 9. #398
  Moderatorė

  User Info Menu

  Corape leshi.....
   

 10. #399
  Alis Volat Propriis

  User Info Menu

  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 11. #400
  Moderatorė

  User Info Menu

  Kapucin e babagjyshit...
   

 12. #401
  Alis Volat Propriis

  User Info Menu

  Pa foto s’quhet
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 13. #402
  Moderatorė

  User Info Menu

  Google it
   

 14. #403
  Alis Volat Propriis

  User Info Menu

  Me jep me shume hints sesa thjesht google it, se google nxjerr shum rezultate
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 15. #404
  Moderatorė

  User Info Menu

  Epo sheh shume e perzgjedh.
   

 16. #405
  Kohe & Stine

  User Info Menu

   

 17. #406
  Braveheart

  User Info Menu

  Kshu per momentin ....rehat si neper shtepi , me pjs.

  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 18. #407
  Anėtar i Respektuar

  User Info Menu

  Zanė, ēfarė cope ėshtė kjo, mėndafsh (silk) apo tjetėr?
  Duket bukur!
  Heren e fundit u redaktua nga Artin; 09-01-2018 ne 23:36.
   

 19. #408
  Braveheart

  User Info Menu

  Eshte polyester e perzier me spandex.. Artini. Qysh i bien kjo lloj perzierje ne Shqip ?


  Ps..Flm edhe mua me pelqejne shume, jane nga Marilyn Monroe.. collection. : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 20. #409
  Anėtar i Respektuar

  User Info Menu

  Le t'i quajmė sintetike.
  Besoj qė duhet tė kenė qenė edhe tė shtrenjta, pėrderisa vijnė nga ky koleksion.
  Po Victoria's Secret, a e pėrdor si markė?
  Kam dėgjuar qė kėto janė shumė nė modė.
  Heren e fundit u redaktua nga Artin; 10-01-2018 ne 00:11.
   

 21. #410
  Braveheart

  User Info Menu

  C'mim normal per mua ... ... i perdori por jo ne mase, sepse mbathjet pshm nuk i kane fare te rehatshme ( te pakten per mua ), vetem per look e per raste te vecanta , jane ok. : p

  Dmth me pak fjale, nuk vlejne nga kualiteti / rehatia ... per aq sa kushtojne.

  Ann Summers, per te brendeshmet & pjs , it's my fav .. si nga kualiteti/rehatia edhe nga style... : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 22. #411
  Anėtar i ri

  User Info Menu

  Hajde bish hajde

  Zan do me blloku trafikun nforum lool?
   

 23. #412
  Braveheart

  User Info Menu

  Ha ha fatty , stop teasing me : p

  Thashe te hap e para dhe mbare, vitin e ri : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 24. #413
  Anėtar i Respektuar

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  C'mim normal per mua ... ... i perdori por jo ne mase, sepse mbathjet pshm nuk i kane fare te rehatshme ( te pakten per mua ), vetem per look e per raste te vecanta , jane ok. : p

  Dmth me pak fjale, nuk vlejne nga kualiteti / rehatia ... per aq sa kushtojne.

  Ann Summers, per te brendeshmet & pjs , it's my fav .. si nga kualiteti/rehatia edhe nga style... : )
  Kete Ann Summers nuk e kisha dėgjuar si markė... por hyra tani nė internet dhe e pashė .
  Qenka kompani angleze, me njė mollė tė kafshuar si stampė...
  A mund tė na tregosh ndonjė model, cilat tė pėlqejnė ty? (me foto nga interneti, jo tė veshura)
  Heren e fundit u redaktua nga Artin; 10-01-2018 ne 00:40.
   

 25. #414
  Braveheart

  User Info Menu

  Sigurisht : )

  E meqe nuk para ka njeri ne linje e eshte vone P.O. sjell edhe nje ilustrim timin... shikoje k'te te paren e ta heq : p

  ..........

  Ndersa k’to jane kutijat e mia, jo nga int : p
  Kam plot edhe te tjera, por k’to thjeshte sa per ide.. te tjerat here tjeter nese bien perseri biseda: )  Heren e fundit u redaktua nga Zana1; 10-01-2018 ne 01:09.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 26. #415
  Anėtar i Respektuar

  User Info Menu

  Faleminderit! Tė bukura tė gjitha, por mė shumė mė pėlqyen ato tek fotoja e parė (qė hoqe) dhe kėto tek e treta.
  Kėto prangat janė pėr ilustrim, apo tė pėrfshira nė komplet?
   

 27. #416
  Braveheart

  User Info Menu

  Te perfshira : )

  Ngjajne bukur ne trup edhe k'to te bardhat e tjera po tu shtosh edhe corapet pshm dhe ndonje maske tek syte : p , por nuk e solla se me ngjan barku si i asaj ne foto.. e mos me ngaterroje : p

  Ndonje dite, do te jete rradha e jote tani .. ha ha : p

  Nite Artini & flm per shoqerine.. gjume te embel : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 28. #417
  Anėtar i Respektuar

  User Info Menu

  Natėn e mirė, e gjumė tė ėmbėl bėfsh dhe ti!
   

 29. #418
  Moderatorė

  User Info Menu

  Drejt me thene si per plazh, po kur dola jashte u bera aq pishman sa me vrap te taksia sa lashe valixhet ne trotuar...
   

 30. #419
  Alis Volat Propriis

  User Info Menu

  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 31. #420
  Anėtar i Nderuar

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Ku eshte shala e skuqur?
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

Faqja 14 nga 22 I parėI parė ... 45678910111213141516171819202122 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Cfare keni veshur ne kete cast!!
  Nga Call ne forum Arkiva
  Pergjigje: 685
  Postimi i Fundit: 06-05-2017, 00:38
 2. Cfare kishin veshur kur u perdhunuan
  Nga Ultraviolet ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 9
  Postimi i Fundit: 01-06-2016, 05:56
 3. Cfare mendimi keni per kete espansion te madh?
  Nga PAZUZU ne forum Besimtarėt musliman
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-01-2010, 17:19

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •