Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 28 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 823
 1. #1
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Call
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  3,944
  Forca e Rrespektit
  2578

  Cfare keni veshur ne kete cast!!

  Kustum me kollare
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 2. #2
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,163
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11644
  Meqe e rihapa temen per tejkalim postimesh,,po e ingauroj me nje postim;

  Ja keshtu sot!


  Heren e fundit u redaktua nga NeVertiti; 07-05-2017 ne 11:10.
   

 3. #3
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  29,765
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Fustanin me toka...hajde dhe moj fierake ja
   

 4. #4
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  29,765
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Bashkangjitje 30373

  ...............................................
   

 5. #5
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,043
  Forca e Rrespektit
  4529
  Thekthi Mon thekthi

  Sa bera banjo,dmth me kanatjere te bardh si bora
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 6. #6
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,043
  Forca e Rrespektit
  4529
  Cuba Libre
  Attached Images Attached Images
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 7. #7
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,210
  Forca e Rrespektit
  968
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Zotria une jam !

  Sdo vija foto ilustrative,,pa thene ja, jam vesh si kjo ne foto me poshte.
  njr admine me e bukur se tjetra papapa :p
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Eeee banjo punes ne fakt se imja eshte e strukturuar
  E di qe nuk eshte banjo jote se ja ben muuuu qe nuk eshte banjo banese
   

 8. #8
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  29,765
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  muu ben edhe demi i terbuar :p nga e kuqja
  Sepse vetem ate ngjyre njeh andaj....mashkull daltonik mo
   

 9. #9
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,210
  Forca e Rrespektit
  968
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Sepse vetem ate ngjyre njeh andaj....mashkull daltonik mo
  Po jane color blind
   

 10. #10
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,430
  Forca e Rrespektit
  8206
  ......

  IMG_1089.jpg
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 11. #11
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,243
  Forca e Rrespektit
  500
  Jam ne krevat akoma.... lakuriq....
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 12. #12
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,430
  Forca e Rrespektit
  8206
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 13. #13
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,043
  Forca e Rrespektit
  4529
  Kemisha ime antike e zeze
  Attached Images Attached Images
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 14. #14
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Call
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  3,944
  Forca e Rrespektit
  2578
  Sot jena vesh sexsi
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 15. #15
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,430
  Forca e Rrespektit
  8206
  Komentet pa foto nuk vlejne
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 16. #16
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,243
  Forca e Rrespektit
  500
  beje gati tufen e lekeve meqe dashke pamje...
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 17. #17
  RDM33 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,153
  Forca e Rrespektit
  3318
  Pothuajse laskuriq, vetem me mbathje dmth .
  Vape sot plus birra ben te veten.
  Doni foto?
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!

 18. #18
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,430
  Forca e Rrespektit
  8206
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  beje gati tufen e lekeve meqe dashke pamje...
  Te ishte per leke, i hedh ato leke per ndonje tip Magic Mike une, dhe jo per foto interneti
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 19. #19
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,243
  Forca e Rrespektit
  500
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Te ishte per leke, i hedh ato leke per ndonje tip Magic Mike une, dhe jo per foto interneti
  Me pelqen, ke ide te qarta...

  Suksese ne jete.
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 20. #20
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,615
  Blog Entries
  9
  Forca e Rrespektit
  5209
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 21. #21
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,210
  Forca e Rrespektit
  968
  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Tuman me xhaket mershini? :p

  Pak me nga larg qe ta shohim me bukur
   

 22. #22
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,615
  Blog Entries
  9
  Forca e Rrespektit
  5209
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Tuman me xhaket mershini? :p

  Pak me nga larg qe ta shohim me bukur

  Ca i bie te jet ky "Tuman"?

  Gjithsesi ajo posht eshte bluze me meng te shkurtra, e shkurter Lol. Ka qene shume vap sot.

  ps. duhej nje nga ata shkopinjt per selfie qe te dukej tamam, po mjaft me kaq
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 23. #23
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,210
  Forca e Rrespektit
  968
  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Ca i bie te jet ky "Tuman"?

  Gjithsesi ajo posht eshte bluze me meng te shkurtra, e shkurter Lol. Ka qene shume vap sot.

  ps. duhej nje nga ata shkopinjt per selfie qe te dukej tamam, po mjaft me kaq
  Nuk po flas per ate posht, po flas per ate edhe me pohte. :p


  Nuk e di a e ke degjuar kengen tuman "kafte" moj bel holle, my ben me sy ma ben me dore, me te be foto me celefon :p


  Po ti thjesht mund te me pyesje mua, ose mund ta lije celin qe ta bente vete foton mbas disa sekondave.
  Heren e fundit u redaktua nga ZoteriaJuaj; 18-05-2017 ne 21:47.
   

 24. #24
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,102
  Forca e Rrespektit
  4347
  Shume cool qenke vesh lele kacurele
  I walk slowly, but I never walk backward

 25. #25
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,210
  Forca e Rrespektit
  968
  Keshtu...........
   

 26. #26
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,210
  Forca e Rrespektit
  968
  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Ca i bie te jet ky "Tuman"?
  Tuman eshte veshja/fustani qe ka veshur kjo plaka.

  E thash me shaka, dhe se nga modeli qe eshte te kapupra te kapura ose viza viza posht i pergjan, por kjo qe ke veshur ti eshte e holle, kurse tumani eshte me i rende dhe me i fryre.


  Heren e fundit u redaktua nga ZoteriaJuaj; 18-05-2017 ne 22:08.
   

 27. #27
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  29,765
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Ky fundi me kujton nje tjeter foto ...i veshur jo poshte , por lart
  O semiramida

  Bukur dido
   

 28. #28
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,615
  Blog Entries
  9
  Forca e Rrespektit
  5209
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Ky fundi me kujton nje tjeter foto ...i veshur jo poshte , por lart
  O semiramida

  Bukur dido
  Uuuuhh e kisha harruar atė!

  Op Kleopatraaa. Ahahah

  - Perparsen e punės, a kėmish si i thuhet shqip!
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 29. #29
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,210
  Forca e Rrespektit
  968
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Keshtu...........
  si nuk me dha njeri nje like :


  Kesaj tuman kafes me larte e mbyten me lajkime
   

 30. #30
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,210
  Forca e Rrespektit
  968
  Mbajini lajkat tani >:@

  Nuk i dua!

   

Faqja 1 nga 28 1234567891011 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Cfare keni veshur ne kete cast!!
  Nga Call ne forum Arkiva
  Pergjigje: 685
  Postimi i Fundit: 06-05-2017, 00:38
 2. Cfare kishin veshur kur u perdhunuan
  Nga Ultraviolet ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 9
  Postimi i Fundit: 01-06-2016, 05:56
 3. Cfare mendimi keni per kete espansion te madh?
  Nga PAZUZU ne forum Besimtarėt musliman
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-01-2010, 17:19

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •