Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 17 nga 25 I parėI parė ... 78910111213141516171819202122232425 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 481 ne 510 nga 736
 1. #1
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Call
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  3,944
  Forca e Rrespektit
  2578

  Cfare keni veshur ne kete cast!!

  Kustum me kollare
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 2. #481
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,008
  Forca e Rrespektit
  499
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Kur me kalon nga karagjozi ne serioz...mi zhvesh mendimet
  Ik o mortje ik
  Une do behem serioz ne memedhe aty do te ti zhvesh mendimet....
   

 3. #482
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  29,539
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Une do behem serioz ne memedhe aty do te ti zhvesh mendimet....
  Shoku mire me shoqka shume eeeee
   

 4. #483
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,008
  Forca e Rrespektit
  499
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Shoku mire me shoqka shume eeeee
  Jo po ta dish....
   

 5. #484
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  29,539
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Une e di...a e di ajo eshte ceshtja
   

 6. #485
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,615
  Blog Entries
  9
  Forca e Rrespektit
  5209
  Ngelet duke bere cdo teme chit chat. Bah
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 7. #486
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Lyon , Rhōne-Alpes
  Postime
  3,842
  Forca e Rrespektit
  1327
  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Ngelet duke bere cdo teme chit chat. Bah
  Folu pra Didi folu
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 8. #487
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  29,539
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Ngelet duke bere cdo teme chit chat. Bah
  Na fal shoqe

  Po iki ....bejeni temen edukative tani
   

 9. #488
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,000
  Forca e Rrespektit
  2106
  Kshu sot/tani

  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 10. #489
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  8,873
  Forca e Rrespektit
  4519
  Sa bukur vishesh ti Zana.

  Kėshtu m'ka kap rrezja mua
  Attached Images Attached Images
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 11. #490
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,000
  Forca e Rrespektit
  2106
  Flm ... bukur qenke veshur sot edhe ti, me pelqen kombinimi i jakava/ngjyrave : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 12. #491
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  8,873
  Forca e Rrespektit
  4519
  ,,,,,,,,,,,
  Attached Images Attached Images
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 13. #492
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,393
  Forca e Rrespektit
  8205
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 14. #493
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,393
  Forca e Rrespektit
  8205
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 15. #494
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,000
  Forca e Rrespektit
  2106
  Kshu sot/tani ...sporty .

  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 16. #495
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,000
  Forca e Rrespektit
  2106
  Awwww sinqeriteti mbi te gjitha ... thnx : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 17. #496
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  8,873
  Forca e Rrespektit
  4519
  ************** :
  Heren e fundit u redaktua nga Passion; 15-03-2018 ne 17:16.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 18. #497
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,515
  Forca e Rrespektit
  11370
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  ************** :
  Pse te ve Arfenilla dislike m
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 19. #498
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,515
  Forca e Rrespektit
  11370
  Sot eshte B-DAY.
  Bizhama-Day.

  Madje do zbres te supermarketi e do zbres me bizhame.
  Dhe nese dikush do me flase. Do heq syzet nga syte do i flas ne kinglanshe dhe do i them : ky eshte planet toke.
  TOKEEEEE. Do afroj damaret tek goja e do them : erdhem , erdhem kapeni kete .
  Taaaaaaaaaak.
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 20. #499
  >> << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  6,816
  Forca e Rrespektit
  1437
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Ne te dy gjithmone jemi "gerricur",por ajo qe duhet thene,duhet thene..ke linja shume te bukura,dhe cdo gje vesh,te ngjane bukur!


  Disa gjera ska nevoje vetem ti shkruash me.... thjesht e kaluara eshte permbyll.....
  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu,
  nuk tė meriton as ashtu.

  Mua nuk mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  por fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq.  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 21. #500
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,192
  Forca e Rrespektit
  968
  me strece dhe bluze
   

 22. #501
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,393
  Forca e Rrespektit
  8205
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 23. #502
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Mosha
  23
  Postime
  11,530
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  806
  IMG_20180323_133259.jpg
  Esht pak ftoht ndaj jam mberthyer kaq shum.
   

 24. #503
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,515
  Forca e Rrespektit
  11370
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Ti ha lali shalet
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 25. #504
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  625
  Forca e Rrespektit
  405
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Ne te dy gjithmone jemi "gerricur",por ajo qe duhet thene,duhet thene..ke linja shume te bukura,dhe cdo gje vesh,te ngjane bukur!
  lale pyte icik ca ftyre ka me ahahahahahhaahha
   

 26. #505
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  10,896
  Forca e Rrespektit
  3299
  Citim Origjinale Postuar nga KAON Shfaq Poten
  lale pyte icik ca ftyre ka me ahahahahahhaahha
  Jemi tek tema veshjes,per fytyren do e pyes ne tema tjera
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 27. #506
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,393
  Forca e Rrespektit
  8205
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Ti ha lali shalet
  Moooj ti! Shalet e mia sjane per tu ngrene
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 28. #507
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,515
  Forca e Rrespektit
  11370
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Moooj ti! Shalet e mia sjane per tu ngrene
  Shale cokollate favelas e ti thua sjane per tu ngrene
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 29. #508
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  37,858
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11641
  Bukur bukur vajzat siper ,ja sa te blej i telefon,se me tablet s"dalin foto me cilsi te mireee hahahaha,dhe ne mesin tuaj do me keni per dite
   

 30. #509
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  625
  Forca e Rrespektit
  405
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Jemi tek tema veshjes,per fytyren do e pyes ne tema tjera
  prit se do e gjesh hahaha
   

 31. #510
  Larguar... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Shqipėri
  Postime
  7,149
  Forca e Rrespektit
  10
  ...me nje “dolce vita” ngjyre blu. Nuk e konceptoj veten pa e veshur ate gjate stines se dimrit. Kepuce ngjyre kafe, me qafe, pantallona kadife me rige te holle, e me nje xhup jeshile e mbyllur, pastaj me oren qe edhe ne varr e dua me vete:
  0FFEACCB-1BAC-4EAE-A665-C337BA9387A7.jpg

  Darius
  La vita č bella...

Faqja 17 nga 25 I parėI parė ... 78910111213141516171819202122232425 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Cfare keni veshur ne kete cast!!
  Nga Call ne forum Arkiva
  Pergjigje: 685
  Postimi i Fundit: 06-05-2017, 00:38
 2. Cfare kishin veshur kur u perdhunuan
  Nga Ultraviolet ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 9
  Postimi i Fundit: 01-06-2016, 05:56
 3. Cfare mendimi keni per kete espansion te madh?
  Nga PAZUZU ne forum Besimtarėt musliman
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-01-2010, 17:19

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •