Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 15 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 432
 1. #1
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,189
  Forca e Rrespektit
  2593

  Cfare keni veshur ne kete cast!!

  Kustum me kollare
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 2. #2
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,288
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Meqe tema kishte kaluar 1,179 postime,e kalova ne arkive per tejkalim postimesh dhe e rihapa perseri.
  Keshtu qe tema tani do hapet me shpejt ne klikime,mbusheni me foto te bukura .
  Postime te kendshme!
   

 3. #3
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Te lumte dora vogel, po pse nuk e inaugurove temen e re qe te na japesh pak zemer :p
   

 4. #4
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,288
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Frank Shfaq Poten
  Te lumte dora vogel, po pse nuk e inaugurove temen e re qe te na japesh pak zemer :p
  Nuk boj selfie rrobash darke une ahhahaa. nuk bon telefonii.
   

 5. #5
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,457
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  E ku munde ti gjeje tani e tutje veshjet tuaja 😜
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 6. #6
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,747
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Me pizhama vija vija
   

 7. #7
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,288
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Me pizhama vija vija
  Prape tu pi kafe ne divan ti mi?! ahahahahaha.
  silli cik bizhamat ?
  Ne ketu sduhet te sjellim vetem rroba "portokollesh" ahahhahahaaha pune me nje fjale.
   

 8. #8
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,729
  Forca e Rrespektit
  2297
  Nuk punon opsioni Per foto?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 9. #9
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,833
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Nuk punon opsioni Per foto?
  Punon,si je veshur?


  🦂  🐾

 10. #10
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,729
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Punon,si je veshur?
  Sepse desha te sjell foto, P.O. them qe nuk punon opsioni per foto ? Nuk
  Hapet kutia dmth .
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 11. #11
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,780
  Forca e Rrespektit
  1402
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Sepse desha te sjell foto, P.O. them qe nuk punon opsioni per foto ? Nuk
  Hapet kutia dmth .
  Provoje perseri Zana
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 12. #12
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,833
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Sepse desha te sjell foto, P.O. them qe nuk punon opsioni per foto ? Nuk
  Hapet kutia dmth .
  Mua me punon..provoje dhe njehere.


  🦂  🐾

 13. #13
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,780
  Forca e Rrespektit
  1402
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Mua me punon..provoje dhe njehere.
  Edhe mua me punon Po zanes cne qe si punon
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 14. #14
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,729
  Forca e Rrespektit
  2297
  Vetem mua Nuk me punonka dmth ... mbase ma paskan hequr Si option then , se Si per cudi linku I videove punon . Loool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 15. #15
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,780
  Forca e Rrespektit
  1402
  Na i dergo pv zana Mua Abis edhe Drejtorit
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 16. #16
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,833
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga Delirium Shfaq Poten
  Na i dergo pv zana Mua Abis edhe Drejtorit
  Ide gjeniale


  🦂  🐾

 17. #17
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,833
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Vetem mua Nuk me punonka dmth ... mbase ma paskan hequr Si option then , se Si per cudi linku I videove punon . Loool
  Vetem ty pra,ne jemi ne rregull :p

  Wxp,bej ndonje gje per gocen t'i rregullohet fotografia


  🦂  🐾

 18. #18
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,768
  Forca e Rrespektit
  8342
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 19. #19
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,023
  Forca e Rrespektit
  472
  Po vazhdoj me dy citime nga tema e kaluar, tė cilave nuk arrita t'u pėrgjigjem, e qė krijojnė edhe mė mirė klimėn e vazhdimėsisė sė temės...

  Mė duket se dallojnė pak nė nuanca, mė pėrmirėso tė lutėm.
  Ėshtė e vėrtetė qė dallojnė, edhe pse tė dyja janė njė ngjyrė.
  Arsyet mund tė jenė disa:
  Drita nė dhomėn e Zanės mund tė jetė e bardhė, si neon, kurse dhoma ime ka dritė tė verdhė.
  Njė arsye tjetėr janė telefonat e ndryshėm me tė cilėt janė shkrepur. Me sa di, Zana ka iPhone, kurse unė Huawei. Ngjyra e bardhė ėshtė e vėshtirė pėr t'u kapur nga aparatet fotografikė, se i ēorienton, prandaj kėshillohet qė balanca e sė bardhės tė jetė manuale dhe jo automatike.
  Por nė telefon, pėr shpejtėsi, unė fotografoj vetėm me funksionet automatike.

  Wow ... c'fare rastesie , very very nice : )
  Faleminderit, Zanė, por nuk mendoj qė duket dhe aq mirė. E solla mė shumė pėr rastėsinė. Kurse jotja po. Vetė fakti qė more komplimente edhe nga ato me tė cilat ti nuk i ke marrėdhėniet forumore shumė tė mira, ėshtė njė tregues se me atė veshje, ti vėrtet shkėlqeje.
  Heren e fundit u redaktua nga Artin; 16-11-2018 ne 20:02.
   

 20. #20
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,457
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Wow, wow, wow Legaly, prezenca e kokes veq sa do e rriste bukurine e fotos.

  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 21. #21
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,768
  Forca e Rrespektit
  8342
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Wow, wow, wow Legaly, prezenca e kokes veq sa do e rriste bukurine e fotos.

  Haha flm, kokėn e kam nxjerr boll, sa jeni lodh tu pa fytyrėn time.
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 22. #22
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,189
  Forca e Rrespektit
  2593
  image.jpeg
  Kal dal sun
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 23. #23
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  449
  Forca e Rrespektit
  166
   

 24. #24
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,288
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Ishtuu si nshpi.

  IMG_20181126_073812.jpg,,....
   

 25. #25
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  449
  Forca e Rrespektit
  166
  1445645648485151.jpg......................
   

 26. #26
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  449
  Forca e Rrespektit
  166
   

 27. #27
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,747
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Kuqeloj si me qene krishtlindje
   

 28. #28
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,288
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Kuqeloj si me qene krishtlindje
  foto fotoo fotoooo ,
  Je e shame po svure foto. ahahahahahhaha
   

 29. #29
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,747
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  foto fotoo fotoooo ,
  Je e shame po svure foto. ahahahahahhaha
  Qyqa me ca me ke sha mi>???? hahahahahahaah

  Hajt po ta bej qejfin se me je bo si mashkull te hengert

  2018-12-05-13-13-03-055.jpg

  For u
   

 30. #30
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,833
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga frozen Shfaq Poten
  Good ...........


  🦂  🐾

Faqja 1 nga 15 1234567891011 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •