Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 10 nga 14 I parėI parė 1234567891011121314 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 271 ne 300 nga 414
 1. #1
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,178
  Forca e Rrespektit
  2593

  Cfare keni veshur ne kete cast!!

  Kustum me kollare
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 2. #271
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga Vvetoni Shfaq Poten
  Tė dukem gjė si Zani i forumit? Jo tė lutėm, edhe pse marrė fotografi nga i njėjti burim, unė dalloj nga ajo, mė saktė ai.
  Na sill postimin origjinal se skemi memorie te forte ne.

  He ti krahasojme nje here
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 3. #272
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Artin Shfaq Poten
  Zanė, veshjet e tua po sjellin sherr nė forum, por ia vlen sherri pėr veshjet e tua...
  Ēfarė veshe sot?

  Unė sot kisha veshur xhinse tė zeza dhe njė xhup tė zi. Por harrova tė bėja ndonjė foto...
  Mund tė sjell ndonjė me vonė, nga darka...
  Nuk eshte hera e pare dhe as e fundit , Artini : )

  Kshu per momentin me pjs... i ke pare edhe me pare k’to pjs, asgje special : p

  Ps... ti shiko veshjen.. te tjeret le te kerkojne koken : d

  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 4. #273
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,021
  Forca e Rrespektit
  472
  Mundet Zanė, por eshte hera e pare qe une shoh nje sherr kaq te madh, per veshje.
  Ėshtė pėrfshirė edhe administrata e larte, ata te medhenjte fare dmth.
  Bukur si gjithnjė!
  Qenka ngjyrė pjeshke... (si e administratės)...
   

 5. #274
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  Sot me duket sikur kam marr jorganin me vehte hahahahaa

  vetem syt zbuluar...si gjithmone per te pare rrugen...se sikur te ishte e mundur do i mbuloja...me kete te ftohte qe po bene tani...
   

 6. #275
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Artin Shfaq Poten
  Mundet Zanė, por eshte hera e pare qe une shoh nje sherr kaq te madh, per veshje.
  Ėshtė pėrfshirė edhe administrata e larte, ata te medhenjte fare dmth.
  Bukur si gjithnjė!
  Qenka ngjyrė pjeshke... (si e administratės)...
  Ha ha ... ti te vdes me humorin tend, te zbukuron diten : )

  Kshu e kam ne pergjithesi une Artini , either all or nothing, perndryshe nuk jam e interesuar : p

  Ps... Nuk jam veshur akoma per momentin, Half nude : p
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 7. #276
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Po Abisi ku humbi ?
  Me pelqen kur shprehet i lire dhe ska komplekse
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 8. #277
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,821
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Po Abisi ku humbi ?
  Me pelqen kur shprehet i lire dhe ska komplekse
  Vec per Nevin dhe Monin do e klikoj kete teme..se kam marre frike vallahi per tjerat


  🦂  🐾

 9. #278
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Vec per Nevin dhe Monin do e klikoj kete teme..se kam marre frike vallahi per tjerat
  Si frike?
  Ceshte kjo?
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 10. #279
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,821
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Si frike?
  Ceshte kjo?
  Fotot e googlit na kane bere me hije


  🦂  🐾

 11. #280
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Fotot e googlit na kane bere me hije
  Opo ketu me google se frozen si ka njeri por aty sta ben syri terrt ty

  Google pa google zana ka trup bombe.
  Eshte apo seshte ajo dy fjale te mira i takojne
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 12. #281
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,821
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Opo ketu me google se frozen si ka njeri por aty sta ben syri terrt ty

  Google pa google zana ka trup bombe.
  Eshte apo seshte ajo dy fjale te mira i takojne
  Ajo duket me,po edhe keto tjerat


  🦂  🐾

 13. #282
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Ajo duket me,po edhe keto tjerat
  Gjithkush duhet te beje ate mendon se eshte me mire per veten
  Pa mashtruar vetveten se njeri tjeter nuk mashtro jo.
  Ndaj perceptimet jane te personalizuara dhe i takojne gjithsecilit prej nesh ti perdore sic duhet

  Feel free Abis
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 14. #283
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Fotot e googlit na kane bere me hije
  Kshu eshte kur ke frike edhe nga hija e jote... Loool

  gogoli eshte hapur per te tere, nese mendon qe jane gogoli .. vertetoji para se te akuzosh dike tjeter .
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 15. #284
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,714
  Forca e Rrespektit
  615
  Si e premte e dita e fundit e punes, sportiv... Xhinkse bluze kambale ushtarake..
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 16. #285
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  442
  Forca e Rrespektit
  166
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Opo ketu me google se frozen si ka njeri por aty sta ben syri terrt ty

  Google pa google zana ka trup bombe.
  Eshte apo seshte ajo dy fjale te mira i takojne

  me marsh te ligat ti mua
  he te keqen
  ke ca kohe qe sje ferkuar, te ka marre malli per gjethe fiku?
  Lėviz vetė, pėrpara se tė lėvizėsh botėn.

 17. #286
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga frozen Shfaq Poten
  me marsh te ligat ti mua
  he te keqen
  ke ca kohe qe sje ferkuar, te ka marre malli per gjethe fiku?
  Cudi. Sikur ke dicka personale ti me mua. Ta thone te tjeret sben as gek as mek ta them une e hedh cicin perpjete.

  Qetesohu mi goce. Ti po deshe sjell dhe albume por asnje nuk ha bar ketu.
  Por po te mashtrojne

  Jane te poshter ketaaaa mos u besssoooo. Me degjo mua.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 18. #287
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  442
  Forca e Rrespektit
  166
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Cudi. Sikur ke dicka personale ti me mua. Ta thone te tjeret sben as gek as mek ta them une e hedh cicin perpjete.

  Qetesohu mi goce. Ti po deshe sjell dhe albume por asnje nuk ha bar ketu.
  Por po te mashtrojne

  Jane te poshter ketaaaa mos u besssoooo. Me degjo mua.
  puc puc
  e gezuar
  po hedh nje veshje te fundit per kete vit
  me bej nje like e leri kritikat, po ste pelqeu veshja ime pune e madhe

  tema, foto jane ne levizje, sjane cilesi e mire, e bera per te evituar efektin "gugell" :p
  8514141414141414141414141414.jpg567222222222222222222224.jpg
  Lėviz vetė, pėrpara se tė lėvizėsh botėn.

 19. #288
  Larguar... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Shqipėri
  Postime
  7,233
  Forca e Rrespektit
  3897
  Do te kisha dashur te postoja foton me te fundit, por kam frike se mund te pesojne atak kardiak Monique, Abisi, dhe ndonje tjeter

  Kepuce kamoshi blu, pantallona kadife me fije te holla blu, kemishe me kuadrate te vockela blu, ndersa vete me mjekerr si Getoar (jo blu )

  Darius
  La vita č bella...

 20. #289
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,597
  Forca e Rrespektit
  4531
  Citim Origjinale Postuar nga Darius Shfaq Poten
  Do te kisha dashur te postoja foton me te fundit, por kam frike se mund te pesojne atak kardiak Monique, Abisi, dhe ndonje tjeter

  Kepuce kamoshi blu, pantallona kadife me fije te holla blu, kemishe me kuadrate te vockela blu, ndersa vete me mjekerr si Getoar (jo blu )

  Darius
  Une kujdesem per shendetin tim.

  Te ish ndonjera nga vashat hajde de,por Monique e Abis kaq malle do i kete zene ?

  Malli shuhet (ja ja sa eshte bota sa pellemba e dores )
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 21. #290
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,821
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Une kujdesem per shendetin tim.

  Te ish ndonjera nga vashat hajde de,por Monique e Abis kaq malle do i kete zene ?

  Malli shuhet (ja ja sa eshte bota sa pellemba e dores )
  Do na bjere nga bluja Pd-se

  Darius,mos na ki merakun,syte tane i anashkalojne Demokratet


  🦂  🐾

 22. #291
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,821
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga frozen Shfaq Poten
  Si modele del neper foto frozen
  Apapa ca cilesije fotot


  🦂  🐾

 23. #292
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Sot tani... Dhe nje pallto lart Sa per te levizur around.... . Love this dress  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 24. #293
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,688
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Do na bjere nga bluja Pd-se

  Darius,mos na ki merakun,syte tane i anashkalojne Demokratet
  Po cne se une blu-ne edhe e vesh ...po hajt mo
   

 25. #294
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,821
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Po cne se une blu-ne edhe e vesh ...po hajt mo
  Edhe une blune e kam ngjyre te preferuar..po ca t'i bejme Darius qe mendon se e kemi problemin me ngjyren,jo me Partine


  🦂  🐾

 26. #295
  Larguar... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Shqipėri
  Postime
  7,233
  Forca e Rrespektit
  3897
  Ndoshta nuk isha i qarte, por nuk isha i vetem ne ate foto

  Darius
  La vita č bella...

 27. #296
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,688
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ahhhaaa te fala Sali Protopapes
   

 28. #297
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,597
  Forca e Rrespektit
  4531
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Sot tani... Dhe nje pallto lart Sa per te levizur around.... . Love this dress  Zana !

  Ke rrit floket ??

  Mbaj mend qe s'i ke pas kaq te gjata.

  Sa bukur
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 29. #298
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Zana !

  Ke rrit floket ??

  Mbaj mend qe s'i ke pas kaq te gjata.

  Sa bukur
  Zakonisht kshu te gjata I kam ... gjer poshte gjoksit eshte gjatesia e ime ideale dhe e zakonshme, por edhe mbase mban mend kohen kur behen per ti shkurtuar pak, Dhe I Pres gjer poshte supeve.. por asnjehere me te shkurtra se kaq . Ka disa muaj qe I kam ne k’te gjatesi .. e ishalla me rriten edhe me te gjata , se pranveres ngjajne mire dy gersheta te gjate : p

  Ps ... Flm : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 30. #299
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,021
  Forca e Rrespektit
  472
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Sot tani... Dhe nje pallto lart Sa per te levizur around.... . Love this dress


  Bukur veshja, e tė shkon me flokėt e gjatė!
  Sapo e pashė kėtė foto, m'u fanit fytyra jote...
  E kam tė regjistruar nė mendje, sepse njė herė ta shoh, nuk e harroj mė...

  Zanė, dua tė tė pyes pėr ēelėsat mbi dritare. Veē medaljoneve me flamur qė i kemi njėsoj, mė duket se edhe ēelėsat i kemi njėsoj.
  A ėshtė i markės ASSA, apo Yale?
  Heren e fundit u redaktua nga Artin; 2 Jave Me Pare ne 22:34.
   

 31. #300
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Artin Shfaq Poten
  Bukur veshja, e tė shkon me flokėt e gjatė!
  Sapo e pashė kėtė foto, m'u fanit fytyra jote...
  E kam tė regjistruar nė mendje, sepse njė herė ta shoh, nuk e harroj mė...

  Zanė, dua tė tė pyes pėr ēelėsat mbi dritare. Veē medaljoneve me flamur qė i kemi njėsoj, mė duket se edhe ēelėsat i kemi njėsoj.
  A ėshtė i markės ASSA, apo Yale?
  Flm Artini : )

  Po me vjen pak per te qeshur me k’te punen e celesit ... .......sepse kam menduar te njenten gje kur kam pare celesat e tua dhe nderkohe qe folem per flamurin, vura re me vemendje edhe k’te punen e celesave qe me ngjane njelloj. Desha te te pyes, por mendova se mos te bezdis edhe e lashe fare. : p

  Une I kam Yale ... e ti ?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

Faqja 10 nga 14 I parėI parė 1234567891011121314 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •