Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 3 nga 4 I parėI parė 1234 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 61 ne 90 nga 102
 1. #1
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,069
  Forca e Rrespektit
  2593

  Cfare keni veshur ne kete cast!!

  Kustum me kollare
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 2. #61
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  334
  Forca e Rrespektit
  165
  5555555555555555.jpg..........................
   

 3. #62
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,069
  Forca e Rrespektit
  2593
  Citim Origjinale Postuar nga frozen Shfaq Poten
  5555555555555555.jpg..........................
  Ake kerku azil politik ne londer

  (Cute)
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 4. #63
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  334
  Forca e Rrespektit
  165
  Citim Origjinale Postuar nga SaD Shfaq Poten
  Ake kerku azil politik ne londer

  (Cute)
  hahahahahaaha, po, por ma refuzuan, tani i kam vene synin gjermanit :p
   

 5. #64
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,069
  Forca e Rrespektit
  2593
  Citim Origjinale Postuar nga frozen Shfaq Poten
  hahahahahaaha, po, por ma refuzuan, tani i kam vene synin gjermanit :p
  I paske shku si ndasem as rusi nuk t pranon
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 6. #65
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,256
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11799
  Ishtu sot. :p


   

 7. #66
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,434
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Me fund nevi qiti i foto drejt.......aleluja

  Eccc aty Nevo...se ktu jam vete
  Heren e fundit u redaktua nga Monique; 4 Dite me Pare ne 10:39.
   

 8. #67
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,345
  Forca e Rrespektit
  4530
  Neve!

  I perngjan ai stili yt i te veshurit,me ato coperzat e shkrimeve me shije romance
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 9. #68
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,384
  Forca e Rrespektit
  3404
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Ishtu sot. :p


  Ke stil te bukur veshje
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 10. #69
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,632
  Forca e Rrespektit
  2292
  Sot tani

  E solla me link se me lodhi.... pfff

  https://i.postimg.cc/vZj5Vd0y/E1-F36...-F9-DD8-FB.jpg
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 11. #70
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,076
  Forca e Rrespektit
  530
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Sot tani

  E solla me link se me lodhi.... pfff

  https://i.postimg.cc/vZj5Vd0y/E1-F36...-F9-DD8-FB.jpg
  Eh cdo na futesh virusin mi Zane... Mu nuk ma mban ta hap... Abis bujrum e pastaj fute ti ne kuti qe ta shohim ne djegsat…
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 12. #71
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,384
  Forca e Rrespektit
  3404
  E1-F36...-F9-DD8-FB.jpg

  Si per bore eshte veshur Drejtor
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 13. #72
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,632
  Forca e Rrespektit
  2292
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  E1-F36...-F9-DD8-FB.jpg

  Si per bore eshte veshur Drejtor
  Ha ha ... nuk kam veshur xhup, Nejse se sot I needed to chill out ... so I wore smth comfortable : p
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 14. #73
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,076
  Forca e Rrespektit
  530
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  E1-F36...-F9-DD8-FB.jpg

  Si per bore eshte veshur Drejtor
  Zana qenka mbulu si gyshja ime…
  Zana pse moj cupeeee.
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 15. #74
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,632
  Forca e Rrespektit
  2292
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Eh cdo na futesh virusin mi Zane... Mu nuk ma mban ta hap... Abis bujrum e pastaj fute ti ne kuti qe ta shohim ne djegsat…
  Loooool

  E ka fajin forumi ... I don’t do viruses : p
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 16. #75
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,632
  Forca e Rrespektit
  2292
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Zana qenka mbulu si gyshja ime…
  Zana pse moj cupeeee.
  Pse mo si gjyshe, nga afer do te te pelqenin : p


  Ps... .Tani si neper shtepi , me Pjs.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 17. #76
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,384
  Forca e Rrespektit
  3404
  Ben nxehte ne shtepine tende?-na co nje foto te te shohim?
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 18. #77
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,632
  Forca e Rrespektit
  2292
  Urdhero... asgje interesante , I ke pare edhe me pare k’to Pjs. Yeah my flat is warm : )

  Ps... Rregulloje vete foton , cox this forum is driving me nuts.

  https://i.postimg.cc/DZ6Sv9fX/DC56-C...BE10-C5-EF.png
  Heren e fundit u redaktua nga Zana1; 3 Dite me Pare ne 00:09.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 19. #78
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,384
  Forca e Rrespektit
  3404
  DC56-CC56-9-C81-4-A58-9-F5-C-4-B30-BE10-C5-EF.jpg


  Pak zymte te paska kapur foto..por mire,ngrohte qenke ne shtepi :p
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 20. #79
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,632
  Forca e Rrespektit
  2292
  Kshu sot/tani

  I absolutely love this top, its warm /cozy & vibrant .
  Attached Images Attached Images
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 21. #80
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,654
  Forca e Rrespektit
  418
  Kuq e zi.... bukur!
  Tani qė po e shikoja kėtė foto, Zanė, pėrfytyova edhe tė kundėrtėn... dmth. veshje e zezė sipėr dhe e kuqe poshtė.
  Njė fund i kuq dhe i puthitur prej lėkure, pėr mendimin tim, do tė dukej shumė tėrheqės....
  Heren e fundit u redaktua nga Artin; 3 Dite me Pare ne 14:27.
   

 22. #81
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,632
  Forca e Rrespektit
  2292
  Kshu per momentin.... rehat si neper shtepi ( sa me te gjera me te rehatshme) . Loool
  Attached Images Attached Images
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 23. #82
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,632
  Forca e Rrespektit
  2292
  Citim Origjinale Postuar nga Artin Shfaq Poten
  Kuq e zi.... bukur!
  Tani qė po e shikoja kėtė foto, Zanė, pėrfytyova edhe tė kundėrtėn... dmth. veshje e zezė sipėr dhe e kuqe poshtė.
  Njė fund i kuq dhe i puthitur prej lėkure, pėr mendimin tim, do tė dukej shumė tėrheqės....
  Hajde imagjinate hajde.... yeah por nuk do te me pelqente e kuqe flake, eshte nje e kuqe pak si e erret e cila me pelqen... por zor qe ta gjesh neper dyqane.

  Ps...... Its orange the top that im wearing Artini , por mbase ne foto te duket e kuqe.......or ur mind was somewhere else. : p
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 24. #83
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,654
  Forca e Rrespektit
  418
  Zanė, pėr atė ngjyrė e kam fjalėn edhe unė, pak tė errėt...
  Tė pėrfytyroj tė veshur ashtu, me taka qė kėrcasin... duke ecur... e duke i hallakatur ata qė tė shikojnė...
  Njėrit qė po ha njė hamburger dhe tė shikon nga dritarja e MekDonaldsit, i ngec buka nė grykė...
  Njė tjetėr pengohet dhe gati sa nuk rrėzohet, kur e kthen kokėn prapa... pėr tė tė parė...
  Unė duke punuar aty nė rrugė, hutohem kur ti mė pyet se ku ėshtė stacioni i trenit ... e mė duhen ca minuta tė marr veten...
   

 25. #84
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,632
  Forca e Rrespektit
  2292
  Ha ha ... nga pershkrimi me bere ti heq takat e ti marr ne dore , se me kaq shume vemendje nuk i dilet . : p
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 26. #85
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,076
  Forca e Rrespektit
  530
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Kshu per momentin.... rehat si neper shtepi ( sa me te gjera me te rehatshme) . Loool
  He moj Zane se na vduqe, nuk po na hynin me femrat ne sy sa pare fotot e tua.. welcome back.
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 27. #86
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,597
  Forca e Rrespektit
  8340
  Pak mė parė kshu...tani me pizhame dhe rrobdėshambėr

  F0C013F6-1035-4DAF-9B0C-553C7EAC6751.jpg
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 28. #87
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,632
  Forca e Rrespektit
  2292
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  He moj Zane se na vduqe, nuk po na hynin me femrat ne sy sa pare fotot e tua.. welcome back.
  Thank u ..... por ka cupa plot k'tu, to keep up with : p
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 29. #88
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,076
  Forca e Rrespektit
  530
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Thank u ..... por ka cupa plot k'tu, to keep up with : p
  Ka moj Ka po Abisit e Muve tek rrobat e tua na mbesin syte…
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 30. #89
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,076
  Forca e Rrespektit
  530
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Pak mė parė kshu...tani me pizhame dhe rrobdėshambėr

  F0C013F6-1035-4DAF-9B0C-553C7EAC6751.jpg
  Bravo Lega, une kam nje jave qe po mendoj te shkon dhe mbeta tek mendimi.
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 31. #90
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,384
  Forca e Rrespektit
  3404
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Thank u ..... por ka cupa plot k'tu, to keep up with : p
  Po sonte si je veshur? Ben te te shohim?
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

Faqja 3 nga 4 I parėI parė 1234 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •