Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 4 nga 14 I parėI parė 12345678910111213 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 91 ne 120 nga 414
 1. #1
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,178
  Forca e Rrespektit
  2593

  Cfare keni veshur ne kete cast!!

  Kustum me kollare
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 2. #91
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Po sonte si je veshur? Ben te te shohim?
  Me pjs asgje Interesante : p
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 3. #92
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Ka moj Ka po Abisit e Muve tek rrobat e tua na mbesin syte…
  Jane te thjeshta prandaj : p
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 4. #93
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Po sonte si je veshur? Ben te te shohim?
  Meqe e rregulloi prb teknik shefi, po e sjell me foto : p

  Ps.. kshu per momentin , me pjs . ( sorry per kualitetin e fotos nga drita, por veshja duket qarte )

  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 5. #94
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  Prek hunden
  Beyond the horizon

 6. #95
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,821
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Meqe e rregulloi prb teknik shefi, po e sjell me foto : p

  Ps.. kshu per momentin , me pjs . ( sorry per kualitetin e fotos nga drita, por veshja duket qarte )

  Ca trupi,ca kofshesh qe ke.
  Na solle Veren ne forum


  🦂  🐾

 7. #96
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Ca trupi,ca kofshesh qe ke.
  Na solle Veren ne forum
  Athlete body : p

  Veren e nxehte: p

  Flm : )

  Ps...sot me nje mini , nje pulover & leather jacket .
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 8. #97
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  fustan te stines...geta te plota...cisme...dhe pallton siper....ndihem dhe ngrohte dhe rehat dmth....
   

 9. #98
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,039
  Forca e Rrespektit
  905


  Si neper shtepi.
  .
  Sorry,nqs skam nxjerr shal ose cica jashte.
   

 10. #99
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Shalet Nuk I varim dot ne qafe nese je veshur me te shkurtra e as cicat nese je veshur me dekolte te hapur. Qenke veshur shume trashe si per ne shtepi... zberthehu dhe rehatohu, clirohu nga komplekset . Loool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 11. #100
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,821
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga Natta Shfaq Poten


  Si neper shtepi.
  .
  Sorry,nqs skam nxjerr shal ose cica jashte.
  Me ca e ke mbulu koken? :p


  🦂  🐾

 12. #101
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,039
  Forca e Rrespektit
  905
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Shalet Nuk I varim dot ne qafe nese je veshur me te shkurtra e as cicat nese je veshur me dekolte te hapur. Qenke veshur shume trashe si per ne shtepi... zberthehu dhe rehatohu, clirohu nga komplekset . Loool

  Tpaska,djeg komenti im.
  Vej,akull e gjora ti se digjesh.
  Sa keq me vjen per ty qe shthurjen e ngaterron me kompleksitetin
   

 13. #102
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,039
  Forca e Rrespektit
  905
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Me ca e ke mbulu koken? :p
  E,vura qe mos tme shohesh floket meqe kam komplekse.
   

 14. #103
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,021
  Forca e Rrespektit
  472
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Shalet Nuk I varim dot ne qafe nese je veshur me te shkurtra e as cicat nese je veshur me dekolte te hapur. Qenke veshur shume trashe si per ne shtepi... zberthehu dhe rehatohu, clirohu nga komplekset . Loool
  Nuk dua tė ndėrhyj nė zėnkėn tuaj, por po sqaroj dy gjėra...

  Duhet tė dimė qė nė vende si Shqipėria apo Greqia, nuk ka sisteme ngrohjeje, por edhe nėse ka, ngrohja kushton shumė. Plus qė muret nuk kanė as izolim tė mirė, ose nuk kanė fare, kėshtu qė shtėpitė nė pėrgjithėsi janė tė ftohta dhe njerėzit vishen trashė.
  Kur shkoj ndonjėherė nė dimėr nė Shqipėri, rri nėpėr shtėpi me xhup.

  Kurse nė vende tė tjera shtėpitė janė tė ngrohta dhe njerėzit vishen hollė. Vetė rri me tė shkurtra.
  Tema thotė "Ēkeni veshur nė kėto momente? " e nė orėt e vona qė shkruajmė zakonisht kėtu, jemi tė veshur hollė...
   

 15. #104
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,021
  Forca e Rrespektit
  472
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Meqe e rregulloi prb teknik shefi, po e sjell me foto : p

  Ps.. kshu per momentin , me pjs . ( sorry per kualitetin e fotos nga drita, por veshja duket qarte )

  Veshja ėshtė e bukur, po ngjyra nuk duket qartė...
  Ēfarė ngjyre ėshtė kjo, gri apo si ulliri?
   

 16. #105
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Artin Shfaq Poten
  Nuk dua tė ndėrhyj nė zėnkėn tuaj, por po sqaroj dy gjėra...

  Duhet tė dimė qė nė vende si Shqipėria apo Greqia, nuk ka sisteme ngrohjeje, por edhe nėse ka, ngrohja kushton shumė. Plus qė muret nuk kanė as izolim tė mirė, ose nuk kanė fare, kėshtu qė shtėpitė nė pėrgjithėsi janė tė ftohta dhe njerėzit vishen trashė.
  Kur shkoj ndonjėherė nė dimėr nė Shqipėri, rri nėpėr shtėpi me xhup.

  Kurse nė vende tė tjera shtėpitė janė tė ngrohta dhe njerėzit vishen hollė. Vetė rri me tė shkurtra.
  Tema thotė "Ēkeni veshur nė kėto momente? " e nė orėt e vona qė shkruajmė zakonisht kėtu, jemi tė veshur hollė...
  Po sipas k'saj nuk i ka nxjerre perjashta per ndershmeri , jo se i thau nga te ftohtit e eshte veshur me dy tre pale loool ... e ne qe jemi rehat e ngrohte qenkemi te shthurura . Nuk ka asgje per debat k'tu , thjeshte ajo fjala e Popullit... Dhi e zgjebosur e bishtin perpjete, kshu edhe puna e k'saj & Co. looool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 17. #106
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Artin Shfaq Poten
  Veshja ėshtė e bukur, po ngjyra nuk duket qartė...
  Ēfarė ngjyre ėshtė kjo, gri apo si ulliri?
  Eshte ngjyre gri e lehte pak si e perzier, ne fakt si ne foto .. gri e ullishte mund ti thuash .
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 18. #107
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,021
  Forca e Rrespektit
  472
  Jo rehat, si nė punė...
  E solla me pamje nga deti.
  Attached Images Attached Images
   

 19. #108
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  sot i ngjaj nje arushi panda hahahaha vetem syt kam lene zbuluar...per te pare rrugen se mos perplasem me ndonje shtylle....
   

 20. #109
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,039
  Forca e Rrespektit
  905
  Citim Origjinale Postuar nga Artin Shfaq Poten
  Nuk dua tė ndėrhyj nė zėnkėn tuaj, por po sqaroj dy gjėra...

  Duhet tė dimė qė nė vende si Shqipėria apo Greqia, nuk ka sisteme ngrohjeje, por edhe nėse ka, ngrohja kushton shumė. Plus qė muret nuk kanė as izolim tė mirė, ose nuk kanė fare, kėshtu qė shtėpitė nė pėrgjithėsi janė tė ftohta dhe njerėzit vishen trashė.
  Kur shkoj ndonjėherė nė dimėr nė Shqipėri, rri nėpėr shtėpi me xhup.

  Kurse nė vende tė tjera shtėpitė janė tė ngrohta dhe njerėzit vishen hollė. Vetė rri me tė shkurtra.
  Tema thotė "Ēkeni veshur nė kėto momente? " e nė orėt e vona qė shkruajmė zakonisht kėtu, jemi tė veshur hollė...
  Artin,thuj asaj psikopates qė ktu nforum tgjitha kan shal e cica.
  Po,nuk i nxjerrim per me marr reputacion.
  Edhe,thuj qe ke ngatrru forumin me brazzers.
   

 21. #110
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,821
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga vajza e detit Shfaq Poten
  sot i ngjaj nje arushi panda hahahaha vetem syt kam lene zbuluar...per te pare rrugen se mos perplasem me ndonje shtylle....
  Sa e embel kjo vajza fotos tende


  🦂  🐾

 22. #111
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Paske arsye te forte se perse nuk i nxirrke ( a thua se te detyron njeri qe ti nxjerresh apo ti mbulosh ) loool ... ama te jep pershtypjen qe nese do te ishe me fat do ti leshoje ne toke pa u menduar dy here.

  Vazhdo tani e mundesisht heren tjeter mbulo edhe duart e f'tyren ... perndryshe nuk quhet. loool

  Ps... Ne k'te moment me nje little cute/short sexy dress. loool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 23. #112
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,821
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Paske arsye te forte se perse nuk i nxirrke ( a thua se te detyron njeri qe ti nxjerresh apo ti mbulosh ) loool ... ama te jep pershtypjen qe nese do te ishe me fat do ti leshoje ne toke pa u menduar dy here.

  Vazhdo tani e mundesisht heren tjeter mbulo edhe duart e f'tyren ... perndryshe nuk quhet. loool

  Ps... Ne k'te moment me nje little cute/short sexy dress. loool
  Si je veshur sonte?


  🦂  🐾

 24. #113
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Sapo e thashe me lart, se qysh jam veshur : p
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 25. #114
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,714
  Forca e Rrespektit
  615
  Eh Zane Zane po pse ti kujtoj qi Abis pret vetem pershkrim… Foto se ti solla studentet aty…
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 26. #115
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,821
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Sapo e thashe me lart, se qysh jam veshur : p
  Je bere dembele,foto po thoja :p


  🦂  🐾

 27. #116
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Eh Zane Zane po pse ti kujtoj qi Abis pret vetem pershkrim… Foto se ti solla studentet aty…
  E solla me vrap: p

  What a threat ... very funny : d
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 28. #117
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,714
  Forca e Rrespektit
  615
  Une pres se ketu ora 4.30 eshte po cti bej Abisit qe nuk po e ze gjumi pa te pare...
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 29. #118
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,821
  Forca e Rrespektit
  3405
  he mi Zane,ver pak doren ne zemer


  🦂  🐾

 30. #119
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Je bere dembele,foto po thoja :p
  Ndersa ti je bere pas veshjes time, si ato bebushat qe nuk rrijne dot pa pire cice : d

  Ps.. Kshu per momentin , rehat si neper shtepi.
  Cilesia eshte e dobet nga drita, por veshja eshte e qarte sic e pershkrova edhe me lart.

  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 31. #120
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,821
  Forca e Rrespektit
  3405
  cfare krahasimi


  🦂  🐾

Faqja 4 nga 14 I parėI parė 12345678910111213 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •