Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 7 nga 14 I parėI parė 1234567891011121314 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 181 ne 210 nga 414
 1. #1
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,178
  Forca e Rrespektit
  2593

  Cfare keni veshur ne kete cast!!

  Kustum me kollare
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 2. #181
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Derjansi Shfaq Poten
  zanushe, gjo e mir je o shejtan
  Awwww fatty , thank u : )

  Where u been , i miss ya : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 3. #182
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  254
  Forca e Rrespektit
  82
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Awwww fatty , thank u : )

  Where u been , i miss ya : )
  vi kani her po ti sje knej rrotull

  miss u too llokum
   

 4. #183
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Derjansi Shfaq Poten
  vi kani her po ti sje knej rrotull

  miss u too llokum
  Ta ha gojen , kur me thuan llokum... me shkrin fare : p

  Ps...
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 5. #184
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  254
  Forca e Rrespektit
  82
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Ta ha gojen , kur me thuan llokum... me shkrin fare : p

  Ps...
  Llokum je
   

 6. #185
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,821
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Ok futi e vithet e nisu…
  Te te vi komplet se eshte si llokum me arra :p


  🦂  🐾

 7. #186
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  442
  Forca e Rrespektit
  166
   

 8. #187
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,021
  Forca e Rrespektit
  472
  Bukur, frozen!
  Ke stil tė bukur nė veshje dhe me fotot e tua i ke sjellė njė freski kėsaj teme, qė mė parė dominohej vetėm nga Zana.
   

 9. #188
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  442
  Forca e Rrespektit
  166
  Citim Origjinale Postuar nga Artin Shfaq Poten
  Bukur, frozen!
  Ke stil tė bukur nė veshje dhe me fotot e tua i ke sjellė njė freski kėsaj teme, qė mė parė dominohej vetėm nga Zana.
  Shume faleminderit Artin
   

 10. #189
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,688
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Ju qe shkoni ne party me geta, a nuk keni vape ? Une ne party nuk mbaj mend te kem veshur ndonjehere pantallona te gjata, ose geta.. se ngordh nga i nxehti .

  and l Also i think that party u should always wear smth that is limited from day time.
  Ato ne foto jane 50 densh , ne fakt per fustanin kam marre 20, (por thjesht po beja prova)
  Jo nuk shkoj pa geta dot se me plevitoset shala
   

 11. #190
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Gosh , I only wear them day time in a very cold weather and I still want to wear a skirt or dress . Loool

  Ps... sot /tani .

  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 12. #191
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,597
  Forca e Rrespektit
  4531
  Zana!~

  Je kinge.

  Me shije te mire,ku gjithcka arrin noten maksimale veshja ne ate fizik fantastik.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 13. #192
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Zana!~

  Je kinge.

  Me shije te mire,ku gjithcka arrin noten maksimale veshja ne ate fizik fantastik.
  Flm shume Passion : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 14. #193
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,178
  Forca e Rrespektit
  2593
  Citim Origjinale Postuar nga frozen Shfaq Poten
  Bashkangjitje 34099Bashkangjitje 34100.................................
  t'kam pa dje n'rrug sa bukur ishe vesh
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 15. #194
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,821
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Gosh , I only wear them day time in a very cold weather and I still want to wear a skirt or dress . Loool

  Ps... sot /tani .

  Si cdo here,bukur!


  🦂  🐾

 16. #195
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  442
  Forca e Rrespektit
  166
  Citim Origjinale Postuar nga SaD Shfaq Poten
  t'kam pa dje n'rrug sa bukur ishe vesh
  pse sme ndalove se fytyren e kam edhe me te bukur
   

 17. #196
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Per mos me u ba like kshu me citim flm qe na bete dimrin vere
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 18. #197
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,714
  Forca e Rrespektit
  615
  corape leshi...
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 19. #198
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Si cdo here,bukur!
  Thnx bubi... se mos te shikon e dashura aman: )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 20. #199
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,714
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Gosh , I only wear them day time in a very cold weather and I still want to wear a skirt or dress . Loool

  Ps... sot /tani .

  Eh cma nise diten mbare o yll.
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 21. #200
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,779
  Forca e Rrespektit
  1402
  Meqe hapi icik koha , dolem i xhiro nga liqeni

  46947380_1985888371464581_426874055065337856_n.jpg
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 22. #201
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Eh cma nise diten mbare o yll.
  Motivation motivation ... huh : p

  Thnx & I’m glad : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 23. #202
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,714
  Forca e Rrespektit
  615
  Mua me motivove por Abisin e ke lene menjane fare, vertet eshte i dashurum por edhe pak zhgenjim duket qe ka prej teje..
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 24. #203
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Ha ha ... P.O. pret recipetat ai , prandaj : p
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 25. #204
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,714
  Forca e Rrespektit
  615
  Po ti beju nje foto me to, mbushi me napkins dhe je all set...
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 26. #205
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,821
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Ha ha ... P.O. pret recipetat ai , prandaj : p
  E pra,kur do nxehesh ti?-dmth,kur do jete ajo nata nxehte te te shohim?


  🦂  🐾

 27. #206
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Po ti beju nje foto me to, mbushi me napkins dhe je all set...
  U mean just them with out my body ? : d
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 28. #207
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  E pra,kur do nxehesh ti?-dmth,kur do jete ajo nata nxehte te te shohim?
  Une e nxehte jam c'do nate bubi : d

  As vete nuk e di se kur : p
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 29. #208
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,714
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  U mean just them with out my body ? : d
  whatever u want...
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 30. #209
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  whatever u want...
  U made me laugh with the napkins ... i got plenty to show , fresh - flesh : p
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 31. #210
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,714
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  U made me laugh with the napkins ... i got plenty to show , fresh - flesh : p
  Just do it Zana...
   

Faqja 7 nga 14 I parėI parė 1234567891011121314 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •