Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 8 nga 14 I parėI parė 1234567891011121314 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 211 ne 240 nga 414
 1. #1
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,178
  Forca e Rrespektit
  2593

  Cfare keni veshur ne kete cast!!

  Kustum me kollare
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 2. #211
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,821
  Forca e Rrespektit
  3405
  Ca u be ketu?-ndonje foto hic ee?


  🦂  🐾

 3. #212
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Hajdeni djema kontriboni me ndonje foto : p
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 4. #213
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179
  ... unč nuk do postoj foto se nuk kom konkurent ketu 😜 por sot me spotive .
   

 5. #214
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,021
  Forca e Rrespektit
  472
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Hajdeni djema kontriboni me ndonje foto : p
  Tani ne kete ore te vone, jemi te veshur holle... eshte veshtire per foto...
   

 6. #215
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Artin Shfaq Poten
  Tani ne kete ore te vone, jemi te veshur holle... eshte veshtire per foto...
  Pranohet c'do lloj veshjeje ne k'te ore ... qofte edhe thjeshte ndonje pale kembe me lesh, Artini.. : p
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 7. #216
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,021
  Forca e Rrespektit
  472
  Sill ti e para, sepse duhet frymėzim dhe nxitje pėr foto...
  Ē'ke veshur tani?
   

 8. #217
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Artin Shfaq Poten
  Sill ti e para, sepse duhet frymėzim dhe nxitje pėr foto...
  Ē'ke veshur tani?
  Now I’m nude in bed ,Artini.... perndryshe do ta sillja nje : p
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 9. #218
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,021
  Forca e Rrespektit
  472
  Kuptoj...
  Atėherė po e pėrshkruaj edhe unė me fjalė...
  Kam veshur njė kanotierė nė ngjyrė ulliri, e mbathje me kuadrate dhe rombe, me ngjyra gri, tė zeza e tė bardha.
  Nuk bėn ftohtė, se pėrndryshe fle me pizhame...
   

 10. #219
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  442
  Forca e Rrespektit
  166
   

 11. #220
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  442
  Forca e Rrespektit
  166
  Atehere sot jam nderruar disa here per shkak te levizjeve te mia dhe vapes qe ka kapluar Tiranen sot
  T56444444444444.jpg846846846846846846846846846846846846846846846.jpg4555555555555555555.jpg[ATTACH=CONFIG]34148[/ATTACH
  tani jam keshtu
  4655555555555555555.jpg
  Attached Images Attached Images
   

 12. #221
  Frozen, are you for real?! :O

  Nice look, nice taste
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 13. #222
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Ne k’te moment ... rehat si neper shtepi.  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 14. #223
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,688
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga frozen Shfaq Poten
  Atehere sot jam nderruar disa here per shkak te levizjeve te mia dhe vapes qe ka kapluar Tiranen sot
  T56444444444444.jpg846846846846846846846846846846846846846846846.jpg4555555555555555555.jpg[ATTACH=CONFIG]34148[/ATTACH
  tani jam keshtu
  4655555555555555555.jpg
  Qyqa mi goc ku ishte kjo vapa modhe se na habise.....
   

 15. #224
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  442
  Forca e Rrespektit
  166
  156156156156156156156156156156156156156156.jpg..............
  Attached Images Attached Images
   

 16. #225
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,688
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Akoma me pizhama
   

 17. #226
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  1,193
  Forca e Rrespektit
  0
  Citim Origjinale Postuar nga frozen Shfaq Poten
  Nuk u lodhe duke sjell foto google?
   

 18. #227
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Sot /tani

  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 19. #228
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  442
  Forca e Rrespektit
  166
  Citim Origjinale Postuar nga Rildi.s Shfaq Poten
  Nuk u lodhe duke sjell foto google?
  take it easy
  sa per foto gugelli( modelja do ish duke marre ndonje pozicion e jo ne kembe)
  tema: akoma njesoj e veshur4216724627564726476.jpg


  e mos me cito me se skam nge me cele ne dore
  be happy
   

 20. #229
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,821
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga frozen Shfaq Poten
  P.s sa here i shohe fotot e tua them me vete sa fotograf te mire ka frozen..se duken qe s'jane foto spontane


  🦂  🐾

 21. #230
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,821
  Forca e Rrespektit
  3405
  Keshtu di te argumentosh ti?!
  P.s sjam bubi askujt..por te vertetat duhen thene cdo here,do apo sdo ti ta pranosh


  🦂  🐾

 22. #231
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Pak rendesi ka a jane foto nga google apo jo ... ama ndryshimi nga dita ne dite per nje kohe kaq te shkurter eshte qesharak, pshm ngjyra e lekures dhe manikyri nga dje me sot eshte drastik , ngjyra e flokeve nga dy dite me pare me sot e dje P.O. ashtu... mos te Harroj pa theksuar edhe formen e buzeve qe gjer me sot kam pare 3 pale te ndryshme.

  Po nejse sic duket anetarja eshte akoma ne kerkim te vetvetes, shpresoj qe te beje paqe me veten e saj, Sa me shpejt.... e te bie rehat . Looool


  Ps... Djema na thate syte : p
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 23. #232
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  1,193
  Forca e Rrespektit
  0
  Citim Origjinale Postuar nga frozen Shfaq Poten
  take it easy
  sa per foto gugelli( modelja do ish duke marre ndonje pozicion e jo ne kembe)
  tema: akoma njesoj e veshur4216724627564726476.jpg


  e mos me cito me se skam nge me cele ne dore
  be happy

  Po tė krahasosh fotot e djeshme me tė soēmet jo vetėm qė ven re se ke heq unazat por dhe thonjtė.Deri kėtu asgjė pėr ēudi,ēudi mė vjen kur shoh vendin dhe mendon sa paska ndryshuar Tirana .Prap nuk pėrfundon me kaq e din ēfar ėshtė mė kryevepra* nė kėtė pseudo histori dmth,fakti qė lėviz me valixhe.Je unikale , e vetmja nė lloin tėnd nė shqipėri.Do tė marrin shembull preēedentin tėnd dhe do hyj nė masė kultura e valixhes brenda pėr brenda.Kėshtu do tė eleminohet era e pa kėndshme nė qarkullim sepse njerėzit do i ndrojnė rrobat 3 herė nė ditė nga valixhja e ndėrsa ti do tė mbahesh mend pėr sjelljen e njė kulture tė re.Pėr kėtė bashkia Tiranė do tė ēertifikojė me titullin qytetare nderi.
  Mendoj si forum ti propozojmė qeverisė tė zhvendos monumentin e Skėndėrbeut me atė tė shpikjes tėnde ,valixhes, me ty pėrkrah ose ulur mbi tė.
  https://forumivirtual.com/attachments/moda-dhe-estetika-33/34145d1545573025-cfare-keni-veshur-ne-kete-cast-56444444444444.jpg
   

 24. #233
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,644
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  A ka mundėsi mos me na tesh ah ah ah.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 25. #234
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  Citim Origjinale Postuar nga Rildi.s Shfaq Poten
  Po tė krahasosh fotot e djeshme me tė soēmet jo vetėm qė ven re se ke heq unazat por dhe thonjtė.Deri kėtu asgjė pėr ēudi,ēudi mė vjen kur shoh vendin dhe mendon sa paska ndryshuar Tirana .Prap nuk pėrfundon me kaq e din ēfar ėshtė mė kryevepra* nė kėtė pseudo histori dmth,fakti qė lėviz me valixhe.Je unikale , e vetmja nė lloin tėnd nė shqipėri.Do tė marrin shembull preēedentin tėnd dhe do hyj nė masė kultura e valixhes brenda pėr brenda.Kėshtu do tė eleminohet era e pa kėndshme nė qarkullim sepse njerėzit do i ndrojnė rrobat 3 herė nė ditė nga valixhja e ndėrsa ti do tė mbahesh mend pėr sjelljen e njė kulture tė re.Pėr kėtė bashkia Tiranė do tė ēertifikojė me titullin qytetare nderi.
  Mendoj si forum ti propozojmė qeverisė tė zhvendos monumentin e Skėndėrbeut me atė tė shpikjes tėnde ,valixhes, me ty pėrkrah ose ulur mbi tė.
  https://forumivirtual.com/attachment...4444444444.jpg
  hahahahaha sa qesha nga menyra se si e ke formuluar komentin
   

 26. #235
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  1,193
  Forca e Rrespektit
  0
  Citim Origjinale Postuar nga vajza e detit Shfaq Poten
  hahahahaha sa qesha nga menyra se si e ke formuluar komentin
  Ti vajzė e detit ske ndonjė foto me valixhe nėpėr Durrės e ndrruar disa herė nė ditė ?😛
   

 27. #236
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i milva
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Ku kendohen seranatat..
  Postime
  739
  Forca e Rrespektit
  54
  Tuta gri per ne shtepi!
   

 28. #237
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,452
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  e sonte qa keni vesh
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 29. #238
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  442
  Forca e Rrespektit
  166
   

 30. #239
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Every Xmas day it’s of course traditional , pjs day .

  Sot/tani & sleepers .

  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 31. #240
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,021
  Forca e Rrespektit
  472
  Zanė, tė bukura janė kėto qė ke veshur tani... por di qė pėr krishtlindje vishen tė kuqe, kėshtu ėshtė tradita.
  Apo tė kuqet i ke lėnė pėr mė vonė, nė darkė?
   

Faqja 8 nga 14 I parėI parė 1234567891011121314 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •