Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 8 nga 8
 1. #1
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,776
  Forca e Rrespektit
  1402

  Dubai, dalin nė shitje kėpucėt mė tė shtrenjta nė botė: me vlerė 17 milionė dollarė !

  Harrojini kėpucėt e kristalta tė Hirushes. Kėpucėt mė tė kėrkuara nga tė gjitha gratė nė botė janė prej ari dhe me diamante dhe kanė njė vlerė prej 17 milionė dollarėsh.

  unnamed-file111111111.jpg

  Me takė tė hollė e tė lartė, kėto kėpucė thyejnė edhe rekordin e kėpucėve tė krijuara nga Debbie Wingham pėr vajzėn e njė manjati tė Lindjes sė Mesme, qė u shitėn “vetėm” 14 milionė dollarė.

  Kėpucėt u prezantuan nė Dubai, nė njė hotel me 7 yje, nė njė pritje ku morėn pjesė 50 mysafirė tė zgjedhur nga llogaria bankare. Vetėm ata qė mund t’i pėrballonin kėpucėt morėn pjesė nė eventin ekskluziv.

  “Ne donim tė krijonim diēka unike”, tha Maria Majari, bashkė-themeluesja e Jada Dubai, marka qė krijon kėpucė tė ēmuara.
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 2. #2
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,175
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Dhe te thuash qe florir ne kete rast merr krejt ngjyre te rendomt katundare per shijen time.
  Si stil kepuce is ok,fin.
   

 3. #3
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,776
  Forca e Rrespektit
  1402
  O Nev ty edhe me ti ble ato nuk i vesh pa i kombinuar me fustanin me diamante
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 4. #4
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,175
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Delirium Shfaq Poten
  O Nev ty edhe me ti ble ato nuk i vesh pa i kombinuar me fustanin me diamante
  hahahahaha o Deli sinqerisht vec po i vesha me ik me i shite me marre leke,se sa per shijen time nje 10 mijelkesh te vjetra ne to se jap.
   

 5. #5
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,776
  Forca e Rrespektit
  1402
  Ehe ......
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 6. #6
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  ani prej ari……

  pa qene fare prej ari, nuk mbath keso… e leje me me ar te perbera.


  Zoti ju dhasht mend ta japin arin per buke tek fukarate e jo panevoje kudo gjetiu tjeter...

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 7. #7
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  671
  Forca e Rrespektit
  197
  Shume te shemtume keto kepucet!
   

 8. #8
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,776
  Forca e Rrespektit
  1402
  Te shemtuara jane perderisa kushtojne 17m USD
  Po thuj qe sjan per gustot e atyre qe nuk i blejne dot
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •