Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 22 nga 22
 1. #1
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i braziljania
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Butterfly flying away
  Postime
  9,579
  Forca e Rrespektit
  124

  Lightbulb Ngjyra juaj e preferuar flet pėr ju

  Psikologja nga Hamburgu, Angelika Fas zbulon ēka ngjyra juaj e preferuar flet pėr ju...

  ROZE: triku juaj- qėllimet e vogla

  Ēka do tė thotė kjo ngjyrė:
  Ngjyra rozė e nxit aftėsinė e tė menduarit. Disa detaje tė tilla nė tavolinė tuaj tė punės do tė bėjnė mrekulli tė vėrtetė. Nėse ngjyra juaj e preferuar ėshtė rozė:
  Ju jeni tė gjallė dhe keni sens pėr detaje. Ia vendosni vetės qėllime tė vogla dhe dini ta shpėrbleni vetėn pėr suksesin e arritur. Punėt mė tė mėdha pėr ju nganjėherė paraqesin ngarkesė andaj preferoni t’ua lini tė tjerėve.

  VJOLLCE: ju jeni krijues

  Ēka do tė thotė kjo ngjyrė:
  Ngjyra vjollce nėnkupton kreativitet dhe prirje ndaj artit. Muret e ngjyrosura nė vjollce do t’iu relaksojnė dhe qetėsojnė. Nėse ngjyra juaj e preferuar ėshtė vjollcė:
  Juve iu pėlqen ekstravaganca, jeni krijues dhe dini tė pikturoni, shkruani apo merreni me dekorime. Shumica konsiderojnė se jeni kokėfortė, por kush iu njeh e di se sa keni rėndėsi pėr tė. Ju keni stil qė kėnaqet me ushqim ekzotik.

  VERDHA: ēdo ditė ėshtė fillim i ri

  Ēka do tė thotė kjo ngjyrė:
  E verdha heq mendimet e kėqija, inspiron dhe vepron duke iu nxitur. Nėse ngjyra juaj e preferuar ėshtė e verdha:
  Ju qė herėt nė mėngjes jeni tė zgjuar dhe plot pritje tė ditės sė re. Jeni plot ide e nėse rastėsisht vjen deri tek grindja ju dini t’i pajtoni palėt nė konflikt. Atmosfera harmonike ka rėndėsi pėr ju. Ju pėlqen puna ekipore dhe keni sens pėr humor.

  KUQE: pasion, forcė dhe dominim

  Ēka do tė thotė kjo ngjyrė:
  Ngjyra e kuqe mban forcėn dhe dominimin. Kush dėshiron tė jetė i vėrejtur do tė vesh diēka tė kuqe dhe me kėtė tė tregojė natyrėn pasiononte dhe impulsivitetin. Nėse ngjyra juaj e preferuar ėshtė e kuqe:
  Ju jeni luanėsh e vėrtet. Plot vetėbesim, ēka synoni kėtė e realizoni. Nuk iu pėlqen t’iu komandojnė. Andaj grindeni shpesh po ata qė ju njohin e dinė se jeni tė ndjeshėm, madje edhe romantik. Nė lidhje jeni tė pasionuar dhe merrni iniciativė.

  PORTOKALLET: ju e njihni vetėm pozitiven

  Ēka do tė thotė kjo ngjyrė:
  Ngjyra e portokallit flet pėr njeri tė hapur dhe tė gatshėm pėr shoqėrim. Ndreq disponimin dhe kuzhina me kėtė ngjyrė do tė freskojė nė orėt e hershme tė mėngjesit edhe gjumashet me tė mėdhenj. Nėse ngjyra juaj e preferuar ėshtė e portokallit:
  Ju jeni tė gėzuar dhe tė kthjellėt dhe gjithēka e shihni vetėm nė anėn pozitive. Me lehtėsi iu leni pėrshtypje tė tjerėve. Ndryshimi i planit pėr ju nuk paraqet kurrfarė problemi. Pėrveē kėsaj ju kėnaqeni nė kontakt fizik- pėrqafimet e miqve dhe njerėzve tė afėrt kanė rėndėsi pėr ju.

  KAFET: do t’ia dal, sigurisht!

  Ēka do tė thotė kjo ngjyrė:
  E kafetė nėnkupton qetėsi, durim dhe qėndrueshmėri. Nėse jeni nėn stres, vishni diēka ngjyrė kafe dhe do ta keni mė lehtė. Nėse ngjyra juaj e preferuar ėshtė e kafet:
  Ju jeni praktik, me kėmbėngulje i ndiqni qėllimet tuaja dhe dini tė kėnaqeni. Vėshtirėsitė nuk mund t’iu qesin nga takti: gjithmonė gjeni zgjidhje e cila i kėnaq tė gjithė.


  GJELBERT: ngjyra e vetėbesimit

  Ēka do tė thotė kjo ngjyre:
  E gjelbra shton koncentirmin. Kėshilla: kur shkoni nė bisedė tė rėndėsishme vishni diēka tė gjelbėr. Nėse ngjyra juaj e preferuar ėshtė e gjelbėr:
  Ju jeni person i besueshėm dhe i gatshėm qė tė dėgjoni gjithkėnd. Pėr ju ka rėndėsi siguria, por njėkohėsisht jeni tė hapur ndaj opinionit.

  ZEZA: elegancė, kokėfortėsi, sharmė

  Ēka do tė thotė kjo ngjyrė:
  Ngjyra e zezė ka efekte tė misterit. Nėse visheni nė tė zeza do tė dukeni elegante dhe sharmante. Nėse ngjyra juaj e preferuar ėshtė e zeza:
  Iu bėnė qė rrethi ta ketė vėmendjen tek ju, e jo nė gardėrobėn tuaj. Kur duhet tė sillni vendim nuk i merrni parasysh ndjenjat por vetėm argumentet.

  KALTER: uji i qetė rrėnon bregun...

  Ēka do tė thotė kjo ngjyrė:
  Ngjyra e kaltėr simbolizon miqėsinė, qetėsinė dhe baraspeshėn e brendshme. Nėse ngjyra juaj e preferuar ėshtė e kaltėr:
  Ju shpesh dukeni si me kokė nė re, por gjithmonė jeni aty pėr t’iu ndihmuar miqve. Dini t’i vlerėsoni mirė mundėsitė tuaja, por edhe njerėzit rreth jush.

  BARDHE: vetėm pa kaos!

  Ēka do tė thotė kjo ngjyrė: :
  E bardha ėshtė simbol i rendit dhe pastėrtisė por edhe rezervave. Nėse ngjyra juaj e preferuar ėshtė e bardha:
  Ju jeni shumė tė ndjeshėm. E doni pastėrtinė dhe situatėn e qartė. Nė rrethin tuaj gjithēka duhet tė jenė nė rregull. Dini tė caktoni prioritete nė punė, ashtu edhe nė jetėn private.


  express

 2. #2
  GoC TiR0né fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Adrenalina
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  1,561
  Forca e Rrespektit
  26

  Titulli: Ngjyra juaj e preferuar flet pėr ju

  ZEZA: elegancė, kokėfortėsi, sharmė

  Ēka do tė thotė kjo ngjyrė:
  Ngjyra e zezė ka efekte tė misterit. Nėse visheni nė tė zeza do tė dukeni elegante dhe sharmante. Nėse ngjyra juaj e preferuar ėshtė e zeza:
  Iu bėnė qė rrethi ta ketė vėmendjen tek ju, e jo nė gardėrobėn tuaj. Kur duhet tė sillni vendim nuk i merrni parasysh ndjenjat por vetėm argumentet.
   

 3. #3
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i braziljania
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Butterfly flying away
  Postime
  9,579
  Forca e Rrespektit
  124

  Titulli: Ngjyra juaj e preferuar flet pėr ju

  ROZE: triku juaj- qėllimet e vogla

  Ēka do tė thotė kjo ngjyrė:
  Ngjyra rozė e nxit aftėsinė e tė menduarit. Disa detaje tė tilla nė tavolinė tuaj tė punės do tė bėjnė mrekulli tė vėrtetė. Nėse ngjyra juaj e preferuar ėshtė rozė:
  Ju jeni tė gjallė dhe keni sens pėr detaje. Ia vendosni vetės qėllime tė vogla dhe dini ta shpėrbleni vetėn pėr suksesin e arritur. Punėt mė tė mėdha pėr ju nganjėherė paraqesin ngarkesė andaj preferoni t’ua lini tė tjerėve.

 4. #4
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Karamele Zana
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Postime
  4,089
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  496

  Titulli: Ngjyra juaj e preferuar flet pėr ju


  VERDHA: ēdo ditė ėshtė fillim i ri
  Nėse ngjyra juaj e preferuar ėshtė e verdha:
  Ju qė herėt nė mėngjes jeni tė zgjuar dhe plot pritje tė ditės sė re. Jeni plot ide e nėse rastėsisht vjen deri tek grindja ju dini t’i pajtoni palėt nė konflikt. Atmosfera harmonike ka rėndėsi pėr ju. Ju pėlqen puna ekipore dhe keni sens pėr humor.

  PORTOKALLET: ju e njihni vetėm pozitiven
  Nėse ngjyra juaj e preferuar ėshtė e portokallit:
  Ju jeni tė gėzuar dhe tė kthjellėt dhe gjithēka e shihni vetėm nė anėn pozitive. Me lehtėsi iu leni pėrshtypje tė tjerėve. Ndryshimi i planit pėr ju nuk paraqet kurrfarė problemi. Pėrveē kėsaj ju kėnaqeni nė kontakt fizik- pėrqafimet e miqve dhe njerėzve tė afėrt kanė rėndėsi pėr ju.


  Jam midis ketyre te dyja... E verdha dhe portokallia me pelqejne shume!
   

 5. #5
  sweet fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  29
  Postime
  10,367
  Forca e Rrespektit
  2905

  Titulli: Ngjyra juaj e preferuar flet pėr ju

  mua me pelqen e kalter.........edhe e kuqe
  Treat your self like a star!!!

 6. #6
  sweet fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  29
  Postime
  10,367
  Forca e Rrespektit
  2905

  Titulli: Ngjyra juaj e preferuar flet pėr ju

  edhe e bardhe
  Treat your self like a star!!!

 7. #7
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i braziljania
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Butterfly flying away
  Postime
  9,579
  Forca e Rrespektit
  124

  Wink Ngjyrat zbulojne personalitetin

  Portokallķ. Femėr qė tė bjen nė sy dhe e hedhur. E vetsigurt, qė nuk ka frikė prej gjėrave eksituese.


  E zezė. E zgjuar dhe vetsigurt. Nuk don tė ketė tė bėjė me ndonjė qė gjuan pėr femra nė plazh, por parapėlqen tipat qesharakė.


  Rozė. Din sesi tė dėfrejė veten dhe tė tjerėt. Ėshtė e pavarur dhe mbėshtetet nė forcat e saj.


  E kuqe. I pėlqejnė sfidat. Ėshtė sportive dhe e jeton ēdo ēast tė jetės.


  E bardhė. Ngjyra qė tė bjen mė tepėr nė sy. Zakonisht serioze dhe nuk parapėlqen tė tėrheqė tė tjerėt me shikime.
  Beqarėt e virgjėr zgjedhin ngjyrėn e bardhė.


  E gjelbėrt. Femėr me njė ngrohtėsi tė natyrshme. Urren fjalėt e stėrholluara mbi seks qė mund t“i thonė meshkujt qė e gjuajnė.


  E kaltėr. Kjo ngjyrė nuk u kėshillohet femrave. Njerėzit do ti vinin nė lojė. Ngjyra blu e errėt u lėshon tė tjerėve sinjale depresive.

  ikubinfo*

 8. #8
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,734
  Forca e Rrespektit
  2297

  Titulli: Ngjyra juaj e preferuar flet pėr ju

  Citim Origjinale Postuar nga braziljania Shfaq Poten
  Psikologja nga Hamburgu, Angelika Fas zbulon ēka ngjyra juaj e preferuar flet pėr ju...  ZEZA: elegancė, kokėfortėsi, sharmė

  Ēka do tė thotė kjo ngjyrė:
  Ngjyra e zezė ka efekte tė misterit. Nėse visheni nė tė zeza do tė dukeni elegante dhe sharmante. Nėse ngjyra juaj e preferuar ėshtė e zeza:
  Iu bėnė qė rrethi ta ketė vėmendjen tek ju, e jo nė gardėrobėn tuaj. Kur duhet tė sillni vendim nuk i merrni parasysh ndjenjat por vetėm argumentet.  BARDHE: vetėm pa kaos!

  Ēka do tė thotė kjo ngjyrė: :
  E bardha ėshtė simbol i rendit dhe pastėrtisė por edhe rezervave. Nėse ngjyra juaj e preferuar ėshtė e bardha:
  Ju jeni shumė tė ndjeshėm. E doni pastėrtinė dhe situatėn e qartė. Nė rrethin tuaj gjithēka duhet tė jenė nė rregull. Dini tė caktoni prioritete nė punė, ashtu edhe nė jetėn private.


  express
  Shume e vertete
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 9. #9
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KENT
  Antarėsuar nė
  Jun 2011
  Vendodhja
  Elbasan
  Postime
  231
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  110

  Pe: Ngjyra juaj e preferuar flet pėr ju

  Bardhe e Zi si televizorat "LURA"
   

 10. #10
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Ngjyra juaj e preferuar flet pėr ju

  VJOLLCE: ju jeni krijues

  Ēka do tė thotė kjo ngjyrė:
  Ngjyra vjollce nėnkupton kreativitet dhe prirje ndaj artit. Muret e ngjyrosura nė vjollce do t’iu relaksojnė dhe qetėsojnė. Nėse ngjyra juaj e preferuar ėshtė vjollcė:
  Juve iu pėlqen ekstravaganca, jeni krijues dhe dini tė pikturoni, shkruani apo merreni me dekorime. Shumica konsiderojnė se jeni kokėfortė, por kush iu njeh e di se sa keni rėndėsi pėr tė. Ju keni stil qė kėnaqet me ushqim ekzotik.

  KALTER: uji i qetė rrėnon bregun...

  Ēka do tė thotė kjo ngjyrė:
  Ngjyra e kaltėr simbolizon miqėsinė, qetėsinė dhe baraspeshėn e brendshme. Nėse ngjyra juaj e preferuar ėshtė e kaltėr:
  Ju shpesh dukeni si me kokė nė re, por gjithmonė jeni aty pėr t’iu ndihmuar miqve. Dini t’i vlerėsoni mirė mundėsitė tuaja, por edhe njerėzit rreth jush.

  Ajo me pikture sme perket fare po nejse pak a sh te tjerat po.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 11. #11
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,156
  Forca e Rrespektit
  905

  Titulli: Ngjyra juaj e preferuar flet pėr ju

  ZEZA: elegancė, kokėfortėsi, sharmė

  Ēka do tė thotė kjo ngjyrė:
  Ngjyra e zezė ka efekte tė misterit. Nėse visheni nė tė zeza do tė dukeni elegante dhe sharmante. Nėse ngjyra juaj e preferuar ėshtė e zeza:
  Iu bėnė qė rrethi ta ketė vėmendjen tek ju, e jo nė gardėrobėn tuaj. Kur duhet tė sillni vendim nuk i merrni parasysh ndjenjat por vetėm argumentet.
   

 12. #12
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,306
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Ngjyra juaj e preferuar flet pėr ju

  E kuqja dhe e kaltera.
   

 13. #13
  Stay Wild Moon Child 🌚 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Ultraviolet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Torino
  Mosha
  29
  Postime
  7,199
  Blog Entries
  29
  Forca e Rrespektit
  5699

  Titulli: Ngjyra juaj e preferuar flet pėr ju

  ROZE: triku juaj- qėllimet e vogla

  Ēka do tė thotė kjo ngjyrė:
  Ngjyra rozė e nxit aftėsinė e tė menduarit. Disa detaje tė tilla nė tavolinė tuaj tė punės do tė bėjnė mrekulli tė vėrtetė. Nėse ngjyra juaj e preferuar ėshtė rozė:
  Ju jeni tė gjallė dhe keni sens pėr detaje. Ia vendosni vetės qėllime tė vogla dhe dini ta shpėrbleni vetėn pėr suksesin e arritur. Punėt mė tė mėdha pėr ju nganjėherė paraqesin ngarkesė andaj preferoni t’ua lini tė tjerėve.

  ZEZA: elegancė, kokėfortėsi, sharmė

  Ēka do tė thotė kjo ngjyrė:
  Ngjyra e zezė ka efekte tė misterit. Nėse visheni nė tė zeza do tė dukeni elegante dhe sharmante. Nėse ngjyra juaj e preferuar ėshtė e zeza:
  Iu bėnė qė rrethi ta ketė vėmendjen tek ju, e jo nė gardėrobėn tuaj. Kur duhet tė sillni vendim nuk i merrni parasysh ndjenjat por vetėm argumentet.

  ☆ Chaos is an angel who fell in love with a demon. ☆

 14. #14
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Ngjyra juaj e preferuar flet pėr ju

  KALTER: uji i qetė rrėnon bregun...

  Ēka do tė thotė kjo ngjyrė:
  Ngjyra e kaltėr simbolizon miqėsinė, qetėsinė dhe baraspeshėn e brendshme. Nėse ngjyra juaj e preferuar ėshtė e kaltėr:
  Ju shpesh dukeni si me kokė nė re, por gjithmonė jeni aty pėr t’iu ndihmuar miqve. Dini t’i vlerėsoni mirė mundėsitė tuaja, por edhe njerėzit rreth jush.
  Nuk eshte se kam ndonje ngjyre konkrete por zgjodha kete se me kane thene qe me shkon!
  Sa per ato qe thote i ka rene ne te...
   

 15. #15

  Titulli: Ngjyra juaj e preferuar flet pėr ju

  Une kam bojeqiell t ehapur dhe roze
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 16. #16
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,644
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489

  Titulli: Ngjyra juaj e preferuar flet pėr ju

  E bardha dhe e zeza janė ngjyrat e mia tė preferuara.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 17. #17
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,754
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Ngjyra juaj e preferuar flet pėr ju

  E kuqja....
   

 18. #18
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,768
  Forca e Rrespektit
  8342

  Titulli: Ngjyra juaj e preferuar flet pėr ju

  Kuq e zi eshte e imja
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 19. #19
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179

  Titulli: Ngjyra juaj e preferuar flet pėr ju

  E ZEZE, me pa nga te gjitha : mix
   

 20. #20
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,054
  Forca e Rrespektit
  178
  Citim Origjinale Postuar nga braziljania Shfaq Poten


  KUQE: pasion, forcė dhe dominim

  Ēka do tė thotė kjo ngjyrė:
  Ngjyra e kuqe mban forcėn dhe dominimin. Kush dėshiron tė jetė i vėrejtur do tė vesh diēka tė kuqe dhe me kėtė tė tregojė natyrėn pasiononte dhe impulsivitetin. Nėse ngjyra juaj e preferuar ėshtė e kuqe:
  Ju jeni luanėsh e vėrtet. Plot vetėbesim, ēka synoni kėtė e realizoni. Nuk iu pėlqen t’iu komandojnė. Andaj grindeni shpesh po ata qė ju njohin e dinė se jeni tė ndjeshėm, madje edhe romantik. Nė lidhje jeni tė pasionuar dhe merrni iniciativė.


  GJELBERT: ngjyra e vetėbesimit

  Ēka do tė thotė kjo ngjyre:
  E gjelbra shton koncentirmin. Kėshilla: kur shkoni nė bisedė tė rėndėsishme vishni diēka tė gjelbėr. Nėse ngjyra juaj e preferuar ėshtė e gjelbėr:
  Ju jeni person i besueshėm dhe i gatshėm qė tė dėgjoni gjithkėnd. Pėr ju ka rėndėsi siguria, por njėkohėsisht jeni tė hapur ndaj opinionit.

  ZEZA: elegancė, kokėfortėsi, sharmė

  Ēka do tė thotė kjo ngjyrė:
  Ngjyra e zezė ka efekte tė misterit. Nėse visheni nė tė zeza do tė dukeni elegante dhe sharmante. Nėse ngjyra juaj e preferuar ėshtė e zeza:
  Iu bėnė qė rrethi ta ketė vėmendjen tek ju, e jo nė gardėrobėn tuaj. Kur duhet tė sillni vendim nuk i merrni parasysh ndjenjat por vetėm argumentet.


  BARDHE: vetėm pa kaos!

  Ēka do tė thotė kjo ngjyrė: :
  E bardha ėshtė simbol i rendit dhe pastėrtisė por edhe rezervave. Nėse ngjyra juaj e preferuar ėshtė e bardha:
  Ju jeni shumė tė ndjeshėm. E doni pastėrtinė dhe situatėn e qartė. Nė rrethin tuaj gjithēka duhet tė jenė nė rregull. Dini tė caktoni prioritete nė punė, ashtu edhe nė jetėn private.


  express
  Ngjyrat e mia te preferuara
   

 21. #21
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,754
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ngjyra e kuqe shume me ngjan
   

 22. #22
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,155
  Forca e Rrespektit
  5070
  Ngjyrat e mija jan tre e kaltra e gjelbra dhe rosa antike jo roze normale....
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Ēfarė flet ngjyra e flokėve tuaja pėr ju?
  Nga Natta ne forum Flokėt dhe thonjtė
  Pergjigje: 8
  Postimi i Fundit: 27-08-2016, 10:46
 2. Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-01-2016, 08:30
 3. Ēfarė flet ngjyra e rrobave?
  Nga PiNkY ne forum Stil jete
  Pergjigje: 3
  Postimi i Fundit: 03-01-2016, 08:30
 4. Cila ėshtė ngjyra juaj e preferuar?
  Nga Gjarperesha ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 35
  Postimi i Fundit: 03-01-2016, 08:24

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •