android

Forum: Multimedia

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. Diskutime mbi programet televizive dhe emisioneve tė ndryshme qė karakterizojnė Shoqerinė Shqiptare.

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 193
  • Postime: 1,573

  Postimi i Fundit:

  Private
  1. Diskutim mbi filmat dhe aktorėt tuaj tė preferuar. Historia e kinematografisė, festivalet e filmit dhe cdo gjė qė ka tė bėjė me kinematografinė. Televizionet dhe Radiot shqipėtare.
   Tema: 190 / Postime: 1,533

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 190
   • Postime: 1,533

   Postimi i Fundit:

   Private
 2. Magjia e tingujve tė preferuara,albume tė reja, tekste dhe shkėmbim informacioni mbi muzikantėt shqiptarė e tė huaj.

  Moderatoret:

  1. Passion,
  2. dangerous

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 243
  • Postime: 6,210
 3. Kėtu do tė vini tė gjitha videot e muzikės, sportit, humorit etj.

  Moderatoret:

  1. Passion

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 671
  • Postime: 4,831
  1. Moderatoret:

   1. Passion

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 121
   • Postime: 1,167
  2. Moderatoret:

   1. Passion

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 14
   • Postime: 99
  3. Moderatoret:

   1. Passion

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 176
   • Postime: 905