Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0

Forum: Multimedia

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. fv

  Diskutime mbi programet televizive dhe emisioneve tė ndryshme qė karakterizojnė Shoqerinė Shqiptare.

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 193
  • Postime: 1,616

  Postimi i Fundit:

  Private
  1. fv

   Diskutim mbi filmat dhe aktorėt tuaj tė preferuar. Historia e kinematografisė, festivalet e filmit dhe cdo gjė qė ka tė bėjė me kinematografinė. Televizionet dhe Radiot shqipėtare.

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 190
   • Postime: 1,576

   Postimi i Fundit:

   Private
 2. fv

  Magjia e tingujve tė preferuara,albume tė reja, tekste dhe shkėmbim informacioni mbi muzikantėt shqiptarė e tė huaj.

  Moderatoret:

  1. Passion,
  2. dangerous

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 243
  • Postime: 5,925
 3. fv

  Kėtu do tė vini tė gjitha videot e muzikės, sportit, humorit etj.

  Moderatoret:

  1. Passion

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 675
  • Postime: 4,903
  1. fv

   Moderatoret:

   1. Passion

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 121
   • Postime: 1,167
  2. fv

   Moderatoret:

   1. Passion

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 15
   • Postime: 109
  3. fv

   Moderatoret:

   1. Passion

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 176
   • Postime: 914