android
Faqja 6 nga 6 I parėI parė 123456
Duke shikuar rezultatet 151 ne 176 nga 176
 1. #1
  Moderatorė

  User Info Menu

  Degjoje kengen time :)

  Eshte Prill

  Mi rremben ca coperza merzitie e mi flakerin atje ku as drita s'shkon Prilli i Tchaikovsky


  Nga ky postim nqs do mundesha temen do ta nderroja me titullin.

  Degjoje kengen time

  Kjo teme fokusohet ne kompozime dhe melodi instrumentale, kryesisht,flaut,piano,violine,violincel.
   

 2. #151
  Moderatorė

  User Info Menu


  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 3. #152
  Moderatorė

  User Info Menu

  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 4. #153
  Moderatorė

  User Info Menu  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 5. #154
  Moderatorė

  User Info Menu

  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 6. #155
  Moderatorė

  User Info Menu

  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 7. #156
  Moderatorė

  User Info Menu

  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 8. #157
  Moderatorė

  User Info Menu

  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 9. #158
  Moderatorė

  User Info Menu

  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 10. #159
  Moderatorė

  User Info Menu

  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 11. #160
  Moderatorė

  User Info Menu

  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 12. #161
  Moderatorė

  User Info Menu

  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 13. #162
  Kohe & Stine

  User Info Menu

   

 14. #163
  Kohe & Stine

  User Info Menu

   

 15. #164
  Gjumash

  User Info Menu

  "Kush je ne te vertet kur asnje nuk te shikon?"
  "Tu pensaci a migliorare il resto arriva da sč."

 16. #165
  Gjumash

  User Info Menu

  "Kush je ne te vertet kur asnje nuk te shikon?"
  "Tu pensaci a migliorare il resto arriva da sč."

 17. #166
  Moderatorė

  User Info Menu

  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 18. #167
  Moderatorė

  User Info Menu

  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 19. #168
  Moderatorė

  User Info Menu

  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 20. #169
  Moderatorė

  User Info Menu

  ***********************************************


  **********************************

  Degjoje kengen time .
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 21. #170
  Gjumash

  User Info Menu  Po jam i varur ndaj tingujve, arrijne t'ma rrembejne mendjen ta shetisin ne boten e tyre.
  "Kush je ne te vertet kur asnje nuk te shikon?"
  "Tu pensaci a migliorare il resto arriva da sč."

 22. #171
  Moderatorė

  User Info Menu
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 23. #172
  Moderatorė

  User Info Menu
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 24. #173
  Moderatorė

  User Info Menu

   

 25. #174
  Moderatorė

  User Info Menu


  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 26. #175
  Larguar...

  User Info Menu  Darius
  La vita č bella...

 27. #176
  Kohe & Stine

  User Info Menu

   

Faqja 6 nga 6 I parėI parė 123456

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pergjigje: 13
  Postimi i Fundit: 13-08-2017, 18:09
 2. Ēka dėshiron femra tė dėgjojė
  Nga sweetzzinna ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 33
  Postimi i Fundit: 07-09-2016, 14:05
 3. Klikimet Nė Youtube Pėr Kėngėn Time Janė 100% Tė Pastra.
  Nga Hard Styler ne forum Muzika shqiptare dhe e huaj
  Pergjigje: 9
  Postimi i Fundit: 21-02-2013, 16:58
 4. Pergjigje: 4
  Postimi i Fundit: 06-01-2013, 15:20

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •