Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 8 nga 8 I parėI parė 12345678
Duke shikuar rezultatet 211 ne 237 nga 237
 1. #1
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,309
  Forca e Rrespektit
  5729

  Ndjenja e momentit ne tinguj muzikore.

   

 2. #211
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  37,387
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11640
   

 3. #212
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  37,387
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11640
   

 4. #213
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  11,172
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  805
   

 5. #214
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  37,387
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11640
   

 6. #215
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  11,172
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  805
   

 7. #216
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  37,387
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11640


   

 8. #217
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  11,172
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  805
   

 9. #218
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  29,465
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
   

 10. #219
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,632
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1431

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 11. #220
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  37,387
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11640
   

 12. #221
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,601
  Forca e Rrespektit
  8302
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 13. #222
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  29,465
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
   

 14. #223
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  8,764
  Forca e Rrespektit
  4518
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 15. #224
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  8,764
  Forca e Rrespektit
  4518
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 16. #225
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  29,465
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
   

 17. #226
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  37,387
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11640
   

 18. #227
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  37,387
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11640
   

 19. #228
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  37,387
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11640
   

 20. #229
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,159
  Forca e Rrespektit
  4936
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 21. #230
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  29,465
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
   

 22. #231
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  37,387
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11640
  ... )

   

 23. #232
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  29,465
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
   

 24. #233
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  8,764
  Forca e Rrespektit
  4518
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 25. #234
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  37,387
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11640
   

 26. #235
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  8,764
  Forca e Rrespektit
  4518
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 27. #236
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  37,387
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11640
   

 28. #237
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  37,387
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11640
  )

   

Faqja 8 nga 8 I parėI parė 12345678

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Nostalgji ne tinguj..
  Nga Hostel ne forum Muzika shqiptare dhe e huaj
  Pergjigje: 490
  Postimi i Fundit: 6 Dite me Pare, 08:30
 2. Ndjenja e momentit ne tinguj muzikore.
  Nga Marla ne forum Arkiva
  Pergjigje: 3614
  Postimi i Fundit: 03-03-2018, 22:02
 3. Kerkesat muzikore !
  Nga CoNNecT ne forum Muzika shqiptare dhe e huaj
  Pergjigje: 109
  Postimi i Fundit: 01-06-2016, 15:30
 4. Nostalgji ne tinguj...
  Nga Hostel ne forum Arkiva
  Pergjigje: 1225
  Postimi i Fundit: 21-10-2015, 12:43
 5. Ndjenja inferioriteti
  Nga Violetta ne forum Psikologjia
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-05-2012, 17:03

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •