Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 2 nga 7 I parėI parė 1234567 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 31 ne 60 nga 203
 1. #1

  Nje kenge per ty.


  Aleksande Gjoka - Pranvera me nje lule nuk vjen
  Per ty Bianca.mos e vrit menjen shume se thinjes shpejt
  [I][COLOR="#FF0000"]


 2. #31
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,043
  Forca e Rrespektit
  4529


  Odeon i Ashpersise!

  Nje kenge e pershendetje per ty.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 3. #32
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,430
  Forca e Rrespektit
  8206
  Per veten...
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 4. #33
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  29,765
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Nev..... me kete qe sa here e degjoj me pershtjellon
  Pershtjellohu e ti!
   

 5. #34
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,163
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11644
  Monoo!!

   

 6. #35
  Moderatorė fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,029
  Forca e Rrespektit
  836

  Jetesa te pershendes
   

 7. #36
  >> << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  6,948
  Forca e Rrespektit
  1438

  Faleminderit shum ......dhe kjo per ty JETMIRA: JE YLL .....  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu,
  nuk tė meriton as ashtu.

  Mua nuk mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  por fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq.  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 8. #37
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  29,765
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Veten

   

 9. #38
  Moderatorė fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,029
  Forca e Rrespektit
  836

  (Veten,pasi esht nje nga kenget e mia me tpelqyera).
   

 10. #39
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,163
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11644
  PEr kenaqesine time!!

   

 11. #40
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,163
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11644
  O Jana di qe dhe ti , e ke qejf frankofonin
  Dhe pse s"ja kuptoj asnje fjale kam ra ne dashuri me kete kengen.
  Ndaj te pershendes dhe ty.

   

 12. #41
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,339
  Forca e Rrespektit
  4937
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  O Jana di qe dhe ti , e ke qejf frankofonin
  Dhe pse s"ja kuptoj asnje fjale kam ra ne dashuri me kete kengen.
  Ndaj te pershendes dhe ty.

  eshte shume e bukur...
  ja tekstin ne italisht e nese se kupton ta perkthej..

  Ci sono amori che muoiono, amori che nascono
  I secoli passano e spariscono
  Quel che credi essere morto
  Č una stagione, niente di pił

  Un giorno, stanco di questo vagabondare
  Te ne andrai, che importa
  Perché la terra continuerą a girare
  Anche quando noi non gireremo pił

  Abbracciami, dimmi che mi ami
  Fammi sorridere nel bel mezzo di un requiem
  Abbracciami, dimmi che mi ami
  Fammi ballare, finché il tempo non si riprenderą

  Quel che ci ha dato
  Un anno, due anni, cent’anni di felicitą
  Poi la vita ti coglie come un fiore
  Fammi ridere, ne ho bisogno
  In attesa che suoni l’ora

  Un anno, due anni, cent’anni in due
  E poi un giorno saremo soli
  Piangiamo, ma sopravviviamo comunque
  Č la bellezza del requiem

  Le scintille diventano fiamme
  Le ragazzine diventano donne
  Quel che tu credi essere la morte
  Č un braciere, niente di pił

  Le nostre lacerazioni, i nostri decadimenti
  Pensiamo che siano importanti
  Ma domani il giorno sorgerą di nuovo
  Come se noi non avessimo vissuto

  Abbracciami, dimmi che mi ami
  Fammi sorridere nel bel mezzo di un requiem
  Abbracciami, dimmi che mi ami
  Fammi ballare, finché il tempo non si riprenderą

  Quel che ci ha dato
  Un anno, due anni, cent’anni di felicitą
  Poi la vita ti coglie come un fiore
  Fammi ridere, ne ho bisogno
  In attesa che suoni l’ora

  Un anno, due anni, cent’anni in due
  E poi un giorno saremo soli
  Piangiamo, ma sopravviviamo comunque
  Č la bellezza del requiem

  Ci sono amori che nascono, amori che muoiono
  Sta sera, finalmente, non ho pił paura
  So che ti amerņ ancora
  Quando la terra non girerą pił

  Ci sono amori che nascono, amori che muoiono
  Sta sera, finalmente, non ho pił paura
  So che ti amerņ ancora
  Quando la terra non girerą pił

  Abbracciami, dimmi che mi ami
  Fammi sorridere nel bel mezzo di un requiem
  Abbracciami, dimmi che mi ami
  Fammi ballare, finché il tempo non si riprenderą

  Quel che ci ha dato
  Quel che ci ha dato
  Quel che ci ha dato
  Quel che ci ha dato
  Quel che ci ha dato
   

 13. #42
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,041
  Forca e Rrespektit
  2177


  ...jana 80 ., me njč filxhan ēajit shkon kjo.
   

 14. #43
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,339
  Forca e Rrespektit
  4937
  Citim Origjinale Postuar nga dangerous Shfaq Poten


  ...jana 80 ., me njč filxhan ēajit shkon kjo.
  kjo shkon me cdo lloj pije flm  per ty kjo uroj te te pelqej te perqafoj
   

 15. #44
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,163
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11644
  Dashurit lindin ne univers dhe po atje kthehen per tiu falur ati!!
  Per dashurit e universit njerzor!!

   

 16. #45
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,163
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11644
  Per kete shpirt timin,per kete darke me shi...
  Jeta eshte nje enderr e bukur dhe shiu e ujit ate...


   

 17. #46
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Postime
  2,423
  Forca e Rrespektit
  707


  ........pasdite te kendshme...per te gjithe !!!!!!!!
   

 18. #47
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,163
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11644
  PEr Jana80!

   

 19. #48
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,554
  Forca e Rrespektit
  11370
  Te paftyre fare paski qene.
  As edhe nje pershendetje sma keni bere.
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 20. #49
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,339
  Forca e Rrespektit
  4937
  flm nevi..

  kjo per ty nevi
   

 21. #50
  Moderatorė fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,029
  Forca e Rrespektit
  836

  Nevertiti te pershendes
   

 22. #51
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,163
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11644
  Citim Origjinale Postuar nga Jetmira Shfaq Poten

  Nevertiti te pershendes
  Te falenderoj e dashur!

  PEr ty voglushe.

   

 23. #52
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,339
  Forca e Rrespektit
  4937
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Te paftyre fare paski qene.
  As edhe nje pershendetje sma keni bere.


  me sh per ate fleten qe kan femojet ne dore....
   

 24. #53
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,430
  Forca e Rrespektit
  8206
  O Nick, o Nick kape i ēik ktė...

  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 25. #54
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,554
  Forca e Rrespektit
  11370
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  O Nick, o Nick kape i ēik ktė...

  Te falenderoj Perendine per shijet qe ke
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 26. #55
  Moderatorė fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,029
  Forca e Rrespektit
  836

  (njeren)
  Sesht nga forumi.
   

 27. #56
  >> << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  6,948
  Forca e Rrespektit
  1438

  per Jetmira........... // kenge e bukur arabe//  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu,
  nuk tė meriton as ashtu.

  Mua nuk mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  por fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq.  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 28. #57
  Moderatorė fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,029
  Forca e Rrespektit
  836

  Jetesa flm rrushe :*
  Te pershendes
   

 29. #58
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,339
  Forca e Rrespektit
  4937

  per te gjithe e sidomos per djemt qe kan kete kete lloje dashurie per personin qe kan zgjedhur...
   

 30. #59
  Moderatorė fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,029
  Forca e Rrespektit
  836

  Meshkujt .
   

 31. #60
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,163
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11644
  Duhet te shkoj nje here ne Egjipt vetem per te degjuar LIve kete kompozitor!!
  Veten!

   

Faqja 2 nga 7 I parėI parė 1234567 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Nje kenge per ty.
  Nga Sefer Daja ne forum Arkiva
  Pergjigje: 4042
  Postimi i Fundit: 08-02-2018, 14:37

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •