Shqiptar te Bashkuar
android
Duke Lexuar Temat 1 ne 8 nga 8

Forum: Organizatat, Kombėtare dhe Ndėrkombėtare

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 8
  • Postime: 19
 2. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 1
  • Postime: 1
 3. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 1
  • Postime: 9
 1. Unchr

  Started by Loyalty‎, 05-04-2018
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 223
  05-04-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Rrugėtimi i Kosovės drejt BE-sė

  Started by Aver‎, 30-04-2015
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 2,195
  02-11-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Ndihme!!!

  Started by kushtrimv‎, 23-01-2013
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 4,745
  26-10-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,147
  30-11-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Ndihme SOS

  Started by Royal‎, 02-03-2009
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 1,639
  04-03-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbyllur
Tema eshte e Mbyllur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •