Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 26 nga 26 I parėI parė ... 1617181920212223242526
Duke shikuar rezultatet 751 ne 779 nga 779
 1. #1
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Snow Hristina
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  ne djall ska cte te duhet ty
  Mosha
  31
  Postime
  3,721
  Forca e Rrespektit
  203

  Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

  ketu jepni apelin sa here dilni ose vini ne forumi pra mbrema nga mu klm ne vashdim
  :lekund: Ndonjėherė njerėzit nuk duan tė dėgjojnė tė vėrtetėn,
  sepse ata nuk duan qe iluzionet e tyre tė shkatėrrohen.
  :lekund:

 2. #751
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  11,960
  Forca e Rrespektit
  834
   

 3. #752
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,143
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11643
   

 4. #753
  Anėtar i Nderuar fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2010
  Postime
  4,502
  Forca e Rrespektit
  2881
  Mirmengjesi !
  " Cfare eshte nje mik ?... Eshte nje individ me te cilin keni guxim te jeni vetvetja..."

 5. #754
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,033
  Forca e Rrespektit
  4529
  Miremengjesi gjumasha,dembela,plazhista,pushues,qejflinj njerez
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 6. #755
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i CliveOwen
  Antarėsuar nė
  Dec 2016
  Postime
  249
  Forca e Rrespektit
  397
  Pershedetje te gjitheve, shpresoj qe po kaloni mire dhe po perjetoni momente te mira ne jet.
   

 7. #756
  >> << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  6,948
  Forca e Rrespektit
  1438

  mirmbetshi…….. GOOD night....
  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu,
  nuk tė meriton as ashtu.

  Mua nuk mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  por fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq.  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 8. #757
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,143
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11643
  Mjesi!!


   

 9. #758
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,033
  Forca e Rrespektit
  4529
  Miremengjesi!
  Attached Images Attached Images
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 10. #759
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  11,960
  Forca e Rrespektit
  834
  Mirmgjesi,e kalofshi nje dit te qet.
   

 11. #760
  >> << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  6,948
  Forca e Rrespektit
  1438

  te shtune te bukur vazhdim....


  mirmbetshi.
  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu,
  nuk tė meriton as ashtu.

  Mua nuk mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  por fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq.  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 12. #761
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  11,960
  Forca e Rrespektit
  834
  Pershendetje .
   

 13. #762
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,213
  Forca e Rrespektit
  500
  Ika nashti meqe ska njeri... nje perqafim femrave te bukura fizikisht e menderisht... e cunave nje birre nga une me leket e tyre...
   

 14. #763
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i CliveOwen
  Antarėsuar nė
  Dec 2016
  Postime
  249
  Forca e Rrespektit
  397
  Citim Origjinale Postuar nga Natta Shfaq Poten
  Pershendetje .
  Pershendetje Zare, ckemi
  Heren e fundit u redaktua nga CliveOwen; 3 Jave Me Pare ne 04:32.
   

 15. #764
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  11,960
  Forca e Rrespektit
  834
  Citim Origjinale Postuar nga CliveOwen Shfaq Poten
  Pershendetje Zare, ckemi
  un fola i her.
  Nqs.ke ardh me u grric,grricu andej nga je msu.
   

 16. #765
  >> << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  6,948
  Forca e Rrespektit
  1438

  te diele te bukur vazhdim………..

  mirmbetshi.


  shetitje natyre.jpg
  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu,
  nuk tė meriton as ashtu.

  Mua nuk mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  por fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq.  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 17. #766
  Miredita te gjitheve, dhe pushime sa me te mbara...
   

 18. #767
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,554
  Forca e Rrespektit
  11370
  Aq e paten energjite e mia.
  Duket qe po plakem

  Passion djali te pershnes!
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 19. #768
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,033
  Forca e Rrespektit
  4529
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Aq e paten energjite e mia.
  Duket qe po plakem

  Passion djali te pershnes!
  E une ju pershendes camarroke.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 20. #769
  Gjumash fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Bukowski
  Antarėsuar nė
  Jan 2017
  Vendodhja
  Asgardia
  Postime
  343
  Forca e Rrespektit
  81
  Pershendetje antare!
  "Kush je ne te vertet kur asnje nuk te shikon?"
  "Tu pensaci a migliorare il resto arriva da sč."

 21. #770
  >> << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  6,948
  Forca e Rrespektit
  1438

  kalofshi mir, mbremje te bukur…….

  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu,
  nuk tė meriton as ashtu.

  Mua nuk mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  por fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq.  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 22. #771
  >> << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  6,948
  Forca e Rrespektit
  1438

  good night……


  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu,
  nuk tė meriton as ashtu.

  Mua nuk mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  por fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq.  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 23. #772
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,033
  Forca e Rrespektit
  4529
  Jave te mbare antare.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 24. #773
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  11,960
  Forca e Rrespektit
  834
  Kalofshi bukur ne vazhdim.
   

 25. #774
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,033
  Forca e Rrespektit
  4529
  Naten piplla.

  O Loyyyy

  Naten e mire e ti
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 26. #775
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,143
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11643
  Miremengjesi,te diel te kendshme ju uroj!

   

 27. #776
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,335
  Forca e Rrespektit
  4937
  n.mire te gjitheve
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 28. #777
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  11,960
  Forca e Rrespektit
  834

  Mirmgjes,kalofshi nje dit te qet e te bukur .
   

 29. #778
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,143
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11643
  Mjes.

   

 30. #779
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,034
  Forca e Rrespektit
  2177
  Hi.,

  ... Bye :-)
   

Faqja 26 nga 26 I parėI parė ... 1617181920212223242526

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi
  Nga Snow Hristina ne forum Arkiva
  Pergjigje: 2536
  Postimi i Fundit: 23-09-2016, 13:42

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •