Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 17 nga 17 I parėI parė ... 7891011121314151617
Duke shikuar rezultatet 481 ne 499 nga 499

Teme: KiSs..

 1. #1
  βeℓℓe ā๓e fv Avatari i Love
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Vendodhja
  A jamais ą toi.. A jamais ą moi.. A jamais ą nous..!!
  Postime
  8,597
  Blog Entries
  26
  Forca e Rrespektit
  5059

  KiSs..

  Nė kėtė temė mund tė dhuroni puthje pa fund me njėri-tjetrin.. sigurisht pa u mbytur ..

  Puthje sa mė tė ėmbla nė vazhdim..

  .. Ju puth tė gjithėve ..
  .................................................. .................................................. ...................... ღƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒღ The greatest show after the BigBang.... you, i & our baby ღƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒღ

 2. #481
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,320
  Forca e Rrespektit
  2168
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Zana,single je? A ben te te puth nje cik?
  Aman mo ke po ben xheloze ? : p
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 3. #482
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,389
  Forca e Rrespektit
  500
  Ka ndonje femerushke te lire per ndonje kiss apo c’č do....
   

 4. #483
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,515
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11738
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Ka ndonje femerushke te lire per ndonje kiss apo c’č do....  hahahahahaahahaa.
   

 5. #484
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,389
  Forca e Rrespektit
  500
  E Nevi po vetofrohesh.....
   

 6. #485
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,976
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8304
  Neve a je zgju 😉 apo po te zgjoje me nje
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 7. #486
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,280
  Forca e Rrespektit
  836
  puthje per te Gjith.
   

 8. #487
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,320
  Forca e Rrespektit
  2168
  Njerezit qe ju flet goja para kohe e kur vjen puna per actions they give nth .... gosh , I can’t stand them .
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 9. #488
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,515
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11738
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Neve a je zgju 😉 apo po te zgjoje me nje
  Flm plako.dhe per ty
   

 10. #489
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,463
  Forca e Rrespektit
  4949
  dangerous te perqafoj
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 11. #490
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,068
  Forca e Rrespektit
  2177
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  dangerous te perqafoj
  Flm., tč perqafoftč miresia kudo qofsh.

  ... perqafim e nga unč.
   

 12. #491
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,389
  Forca e Rrespektit
  500
  Si nuk na kissi ndonje zocke ne kerthize mor jahu....
   

 13. #492
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,280
  Forca e Rrespektit
  836

  Muuuuuaaaaaahhhhh.
   

 14. #493
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,628
  Forca e Rrespektit
  11371
  Citim Origjinale Postuar nga Violinisti Shfaq Poten
  Po e pershendes dhe une ket Nikun por pa kisse meqe e paskan martu, se helbete ja lexon burri kisset ktu..D
  Aaaaj papi
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 15. #494
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Oct 2017
  Postime
  420
  Forca e Rrespektit
  262
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Aaaaj papi
  Goce,,permbaju temes e me jep ate qe me takon, leri ato Aaaaj..D
  Edhe ai qe u martua edhe ai qe s’u martua, te dy pishman u bene

 16. #495
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,628
  Forca e Rrespektit
  11371
  Citim Origjinale Postuar nga Violinisti Shfaq Poten
  Goce,,permbaju temes e me jep ate qe me takon, leri ato Aaaaj..D
  Pa nji pa dy.
  Ca do?
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 17. #496
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,976
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8304
  Kush e ka fatin kete mengjes 🤔
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 18. #497
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Oct 2017
  Postime
  420
  Forca e Rrespektit
  262
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Pa nji pa dy.
  Ca do?
  Skam pretendime une i shkreti ,,asgje tjeter pervec se cfar thote tema..D
  Edhe ai qe u martua edhe ai qe s’u martua, te dy pishman u bene

 19. #498
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  221
  Forca e Rrespektit
  130
  Nje kiss for all
   

 20. #499
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,134
  Forca e Rrespektit
  4529
  Wxp!


  Je bere per t'kepus nje t'kissme or taj.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

Faqja 17 nga 17 I parėI parė ... 7891011121314151617

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. "Kiss, kiss o shpiert"
  Nga Vvetoni ne forum Diskutime shoqėrore
  Pergjigje: 12
  Postimi i Fundit: 21-12-2014, 14:49

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •