Shqiptar te Bashkuar
android
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 30
 1. #1
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  tetova
  Postime
  3,346
  Forca e Rrespektit
  0

  Smajlaj dridh Serbinė, bėn shqiponjėn midis Beogradit

  Izmir Smajlaj ėshtė Kampioni i ri i Evropės nė hedhje sė gjati nė salla tė mbyllura

  Atleti shqiptar, pas medaljes sė Ballkanikut qė siguroi nė Beograd, arriti tė merrte njė sukses edhe mė tė madh nė kryeqytetit e Serbisė, duke fituar medaljen e artė dhe treguar se ka njė tė ardhme tė shkėlqyer pėr sportin shqiptar.

  Smajlaj realizoi njė hedhje tė parė 7,81 metra, poshtė pritshmėrisė dhe aftėsive tė tij. Atleti shqiptar tregoi potencialin e tij me hedhjen e dytė, ku realizoi gjatėsinė 8,02 metra, njė rekord i ri kombėtar, duke thyer atė qė kishte vendosur vetėm pak ditė mė parė.

  Kjo hedhje i mundėsoi atij qė tė zinte menjėherė vendin e dytė nė klasifikimin e pėrgjithshėm, nė ndjekje tė suedezit Torneus qė kishte realizuar 8,08 qė nė provėn e parė.

  Prova e tretė ishte njė faull, ndėrsa nė tė katėrtėn nuk realizoi njė hedhje tė plotė, duke rrėshqitur nė vendin e tretė nė klasifikimin e pėrgjithshėm, i kaluar edhe nga ukrainasi Nikiforov, shkruan Panorama.

  Smajlaj kreu faull edhe nė hedhjen e pestė, por rezistoi nė vendin e tretė nė klasifikim qė i siguronte medaljen. Nė hedhjen e fundit, pasi kishte sigurinė e tė paktėn vendit tė tretė, Smajlaj dhuroi hedhjen perfektė, 8,8 metra, pėr tė realizuar rekordin e ri kombėtar dhe pėr tė marrė kreun e renditjes, kur mbetej vetėm suedezi Torneus nė garė.

  Ky i fundit nuk ia doli tė realizonte njė hedhje mė tė mirė dhe medalja e artė i shkoi pikėrisht atletit shqiptar qė u shpall Kampion i Evropės.

  Bėje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  https://www.gazetaexpress.com
   

 2. #2
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,470
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4469
  Ku din shqiptari te friksohet se...te lumt
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 3. #3
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  7,915
  Forca e Rrespektit
  4425
  Mr japin te vjella tituj bombastik ,drodhi,tundi,shkuli etj.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 4. #4
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5555
  Citim Origjinale Postuar nga Arfenilla Shfaq Poten
  Ku din shqiptari te friksohet se...te lumt
  Me siguri i Kosoves dhe ky...!
  Heren e fundit u redaktua nga AnGeLiC; 04-03-2017 ne 23:22.
   

 5. #5
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  tetova
  Postime
  3,346
  Forca e Rrespektit
  0
  Citim Origjinale Postuar nga Reaa Shfaq Poten
  Me patjeter i Kosoves dhe ky...!
  mos dalim i shqiperise i kosoves apo maqedonise jem nje kombi
   

 6. #6
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,470
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4469
  Citim Origjinale Postuar nga Reaa Shfaq Poten
  Me patjeter i Kosoves dhe ky...!
  Edhe me mir
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 7. #7
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5555
  Ashtu vlla ashtu po kujt ja thu..mua?!
   

 8. #8
  Kosovare fv Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  6,117
  Forca e Rrespektit
  1442
  .......23 vjeqar nga Shkodra


  i Shqiperisė doli pra

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..… 9. #9
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  tetova
  Postime
  3,346
  Forca e Rrespektit
  0
  Citim Origjinale Postuar nga Reaa Shfaq Poten
  Ashtu vlla ashtu po kujt ja thu..mua?!
  faleminderit shum moter per mirekuptim
   

 10. #10
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,470
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4469
  Nuk eshte nga kosova!!!iiii me zhgenjeu.
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 11. #11
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5555
  Citim Origjinale Postuar nga Arfenilla Shfaq Poten
  Edhe me mir
  Citim Origjinale Postuar nga Jetesa Shfaq Poten
  .......23 vjeqar nga Shkodra


  i Shqiperisė doli pra
  Opo s'ka mundesi

  Arfe mos qaj ti mos qaj
   

 12. #12
  Kosovare fv Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  6,117
  Forca e Rrespektit
  1442
  haha ska mundesi, lexo ne eurosport.com

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..… 13. #13
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,470
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4469
  Po me qetsoi emrin ama hahah..!
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 14. #14
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  tetova
  Postime
  3,346
  Forca e Rrespektit
  0
  Citim Origjinale Postuar nga Arfenilla Shfaq Poten
  Po me qetsoi emrin ama hahah..!
  pi pak uje qetesohu
   

 15. #15
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,470
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4469
  Citim Origjinale Postuar nga legjenda Shfaq Poten
  pi pak uje qetesohu
  Edhe thon pastaj nuk ban me rrah burrin!!!po njo till ,larg qoft..duhet me mbyt bre
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 16. #16
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  tetova
  Postime
  3,346
  Forca e Rrespektit
  0
  Citim Origjinale Postuar nga Arfenilla Shfaq Poten
  Edhe thon pastaj nuk ban me rrah burrin!!!po njo till ,larg qoft..duhet me mbyt bre
  une kam shum respekt ndaj teje kurse ty me uren shum ngase jam nga tetova e maqedonise
   

 17. #17
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5555
  Citim Origjinale Postuar nga legjenda Shfaq Poten
  pi pak uje qetesohu


  Thote nje shprehje ketej "nga i vogli e i marri do degjosh te verteten" eh more Legjende
   

 18. #18
  Kosovare fv Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  6,117
  Forca e Rrespektit
  1442
  mua po me qeshet me shum kur po thoni shpesh: vella, e moter....... hahah Shqiperia e bashkume

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..… 19. #19
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  7,915
  Forca e Rrespektit
  4425
  Citim Origjinale Postuar nga Jetesa Shfaq Poten
  mua po me qeshet me shum kur po thoni shpesh: vella, e moter....... hahah Shqiperia e bashkume
  E une eksitim total pesoj.
  Mendokemi njesoj
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 20. #20
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  tetova
  Postime
  3,346
  Forca e Rrespektit
  0
  Citim Origjinale Postuar nga Jetesa Shfaq Poten
  mua po me qeshet me shum kur po thoni shpesh: vella, e moter....... hahah Shqiperia e bashkume
  po me emer te zoti une legjenda me disa njezer punojm per bashkim
   

 21. #21
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,230
  Forca e Rrespektit
  11349
  Spurdhjak!
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 22. #22
  sweet fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  28
  Postime
  10,295
  Forca e Rrespektit
  2939
  Urime...hedhja se gjati ka qene sporti im i preferuar
   

 23. #23
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  35,265
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10

  Atleti shqiptar shpallet kampion Europe, bėn shqiponjėn nė Beograd

  Ēmenden Serbėt; atleti shqiptar shpallet kampion Europe, bėn shqiponjėn nė Beograd .  Atleti shqiptar Izmir Smajli ka triumfuar nė Beograd duke u shpallur kampion Europe. Ai u rendit i pari nė disiplinėn kėrcim sė gjati.

  Smajli me distancwn e arritur, 8.08 metra, theu edhe rekordin kombėtar. Smajlaj nė hedhjen e parė kėrceu 7,81 metra, megjithatė e rregulloi gjithēka me hedhjen e dytė, ku realizoi gjatėsinė 8,08 metra, njė rekord i ri kombėtar, duke thyer atė qė kishte vendosur vetėm pak ditė mė parė.

  Kampionati Europian i sallave tė mbyllura ėshtė duke u zhvilluar nė Beograd. Ndėrkohė, atletja Luiza Gega u rendit nė vendin e pestė nė garėn e 1500 metrave.

  b;.thealbanian.co.uk
  Heren e fundit u redaktua nga NeVertiti; 05-03-2017 ne 11:05.
   

 24. #24
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5555
  Jo po qe ta dine Kosovaret qe ka Shqiptare po ka e Shqiptare

  Ps: Nevi bashkoji temat me ate te Legjendes qe e hapi dje!
   

 25. #25
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  7,915
  Forca e Rrespektit
  4425
  Sa mllef me ka kriju kjo stafeta
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 26. #26
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5555
  Shko gjej gjetke te lozesh ti se si ha une kunjat e tua..!

  Te pengon "stafeta" ?

  Pertypu mire atehere se mos te ngec!
   

 27. #27
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  7,915
  Forca e Rrespektit
  4425
  :p
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 28. #28
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,345
  Forca e Rrespektit
  8257
  Te lumt o kampion
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 29. #29
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  7,915
  Forca e Rrespektit
  4425
  E dridhi ai,e ua ngjeshi.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 30. #30
  oNcE... fv Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  12,438
  Forca e Rrespektit
  9243
  Rrofte ky kampjonat te njiheshim me nje stortist si ky. S'kemi lene emer "kengetari me enca e noizi" pa njojtur e ata qe duhet vertet te nxirren neper TV-ra s'figurojne gjekundi.

  Urime dhe Bravo Cunit! Epo, me qene shkodran te tana i ban
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •