Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 3 123 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 85
 1. #1
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,459
  Forca e Rrespektit
  500

  Kuksi, a po fillon nje diktature e re per Shqiptaret?

  Ndodhi dje, organi genital qe nuk ngrihej dot I ngrit dhe I mori frymen Qelbesires. Mjerani foli duke u dridhur ne foltore por gjarprit nuk i dihen kembet. Tinezarisht arreston naten protestuesit antishtet dhe I zhduk ashtu sic I zhdukte diktatura te arrestuarit pa nam e nishan.
  Sulltani e beri levizje, nqs populli fle atehere ta gezoni sulltanin dhe pashallaret e tij.
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 2. #2
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,420
  Forca e Rrespektit
  2173
  Diktature ? ?

  Tani tinezarisht nuk mund ti thuash , pasi eshte koha/ora e duhur/pershtatshme per ti kapur njerezit ne shtepi ... dhe zakonisht aksionet e policise/ shtetit ne k'te menyre jane mese normale.

  Personalisht mu be qejfi qe populli u ngrit ne proteste, edhe qe i vune flaken etj etj etj ... por edhe duhet qe te marrin parasysh e ti pergjigjen ligjit ne k'te rast .

  Shyqyr qe nuk ka pasur viktima, por here tjeter ta marrin me lehte e me te organizuar.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 3. #3
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,877
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11778
  Protesta, ambasadori britanik: Jemi tė trishtuar, dhuna s’ėshtė pėrgjigjja  Nė njė postim nė Twitter, ambasadori i Britanisė sė Madhe nė Shqipėri, Duncan Norman ka reaguar pas dhunės nė protestėn e djeshme te Rruga e Kombit. Duke thėnė se dhuna nuk ėshtė pėrgjigjje, ai shton se ndihet i trishtuar pėr incidentin e djeshėm.

  ”Tė trishtuar nga plagėt e shkaktuara nė incidentin e djeshėm nė autostradėn e Kukėsit. Dhuna nuk ėshtė pėrgjigjja”,-tha Norman.

  Nga pėrplasja dje nė Rrugėn e Kombit u plagosėn 13 efektivė police dhe disa qytetarė, ndėrsa 23 protestues janė arrestuar nga policia tė akuzuar pėr dhunė. Protesta e djeshme nė Rrugėn e Kombit u zhvillua pėr tė kundėrshtuar taksėn.


  Kryebashkiaku i Kukėsit – Ramės: Nuk takohemi pa u liruar protestuesit!

  Pėr situatėn e tensionuar nė Kukės ku janė arrestuar 23 protestues dhe priten tė tjera ndalime nga policia, ka reaguar pėr mediat edhe kryebashkiaku demokrat Bashkim Shehu, i cili tha se mbėshtet plotėsisht tubimin paqėsor tė qytetarėve.

  Shehu pati njė mesazh tė drejtpėrdrejtė pėr kryeministrin Edi Rama, duke deklaruar publikisht se nuk do tė shkojė nesėr nė takimin me tė, nėse nuk lirohen mė parė protestuesit.

  “Ka edhe brenda protestuesve socialistė tė ndershėm. Nuk bėhet kjo punė me pėrjashtime. Duhet tė ulet me qytetarėt. Unė nuk kam pse largohem asnjė minutė nga Kukėsi. Nėse Qeveria do tė dėgjojė qytetarėt e Kukėsit le tė vijė pėrmes institucioneve dhe tė komunikojė me qytetarėt. Unė nuk shkoj nė takim me kryeministrin nėse nuk lirohen protestuesit”, u shpreh Shehu.

  Ai shtoi mė tej se e ka deklaruar se nuk ėshtė kundėr taksės, por “sa kohė qė qytetarėt e mi ndihen keq, unė pėrfaqėsoj vetėm ata”.

  “Kryeministri duhet tė marrė masa urgjente. Unė e kam deklaruar se nuk jam kundėr taksės. Ka njė praktikė qė edhe mund tė ulet taksa. Bashkim Shehu bėhet pjesė e ēdo proteste qė organizon PD, qytetarėt e Kukėsit apo shoqėria civile”, tha ndėr tė tjera kryebashkiaku.

  Ai gjithashtu i bėri thirrje Prokurorisė, qė tė hetojė me paanshmėri ata ēfarė ndodhi ditėn e djeshme pranė impiantit, ku duhej tė paguhej taksa e rrugės.

  1 prill 2018 (gazeta-Shqip.com)
  Qytetarėt protestojnė nė Kukės: Nėse ka ligj, arrestimet bėhen ditėn!  Qytetarėt e Kukėsit vazhdojnė tė protestojnė pėrpara komisariatit tė qytetit, ku kėrkojnė lirimin e personave tė arrestuar pėr protestėn nė Rrugėn e Kombit.

  Me thirrjet “Turp, Turp!” dhe pankarta nė duar qė ironizojnė deklaratėn e bėrė nga Kryeministri Edi Rama nė seancėn parlamentare tė sė enjtes, ata i krahasojnė arrestimet e bėra gjatė orėve tė natės me metodat e diktaturės.

  “Policia vjen ditėn! Nėse ka ligj dhe ka shtet, vjen ditėn, jo natėn”, thonė ata.

  Numri i protestuesve u shtua pak pas orės 16:00 pas thirrjes sė bėrė pėrmes rrjeteve sociale pėr t’u grumbulluar para komisariatit kundėr arrestimit tė 23 personave nga ana e policisė, qė akuzohen si pėrgjegjės tė dhunės sė shpėrthyer nė protestėn e zhvilluar nė hyrje tė tunelit tė Kalimashit kundėr tarifės nė Rrugėn e Kombit.
   

 4. #4
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,877
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11778
  Pak e kane shqipet,mire tu behet athua vendosen nje psikopat si Edi aty siper.
   

 5. #5
  Moderatorė fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  5,780
  Forca e Rrespektit
  2677
  Ju lumte protestusve !
  Ēa do ky me rrugen e kombit !
  Ēa lidhje ka kan apo nuk kan makina protestusit !
  Mos u beni trapa por llogjikoni pak , behet fjale per principet e lirise se levizjes dhe kushdo eshte i lire te protestoj .

  Fundja kjo qeveri nuk ka as te drejte morale te veje takse mbi nje veper te bere nga Sali Berisha .
   

 6. #6
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,006
  Forca e Rrespektit
  3384
  Nuk e beri Sali berisha me leket e tij,por me taksat e Shqipetareve,dhe nje pjese te mire e pervetesoi Luli
  Dhe nuk duhet harruar edhe fakti qe eshte nisur qe ne 2010 si projekt
  Atje ku jeton ti Hartini,kalon ne ndonje autostrade e nuk paguan?
  Edhe une jam kunder.por ama kunder cmimit,por jo te mos paguhet fare.kush do e mirembaje ate rruge po nuk u kontribua nga vete ato qe kalojne mbi ate rruge apo prape taksat tona,(e te gjithe Shqiperise)
  Por ju Demokratet skeni faj jo,ju ka mesuar Saliu qe taksat nuk duhen paguar..as drita,as uje
  Heren e fundit u redaktua nga Abis; 01-04-2018 ne 20:12.
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 7. #7
  Edit i kisht ik ftyra e frymarrja. mir ti behet se si sh i fort bente. Mendoj se do lirohen. ka protesta kudo.


  p.s.Ishte nje takse e lart per ata qe udhetonin cdo dite ne fakt. ndersa pa takse fare sigurisht qe smund te lihet. mir u be por do dhe mirembajtje. kush e perdot le ta mirembaje i bie.
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 8. #8
  Gjumash fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Bukowski
  Antarėsuar nė
  Jan 2017
  Vendodhja
  Asgardia
  Postime
  343
  Forca e Rrespektit
  81
  Citim Origjinale Postuar nga Hartini Shfaq Poten
  Ju lumte protestusve !
  Ēa do ky me rrugen e kombit !
  Ēa lidhje ka kan apo nuk kan makina protestusit !
  Mos u beni trapa por llogjikoni pak , behet fjale per principet e lirise se levizjes dhe kushdo eshte i lire te protestoj .

  Fundja kjo qeveri nuk ka as te drejte morale te veje takse mbi nje veper te bere nga Sali Berisha .
  Nuk besoj se ja ke haberin ca kosto ka mirembajtja e nje autostrade. te siguroj qe nuk eshte pak se kam punuar per 2 vite ne mirembajtje te tyre. je aq i trash sa vepren e djerses se popullit ja kalon saliut.

  sa per lirine e protestes shqiptaret jane per proteste partiake jo per te drejtat e tyre. jane mesuar 4 vite hane tule dhe 4 vite kocka
  "Kush je ne te vertet kur asnje nuk te shikon?"
  "Tu pensaci a migliorare il resto arriva da sč."

 9. #9
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aragon
  Antarėsuar nė
  Nov 2016
  Postime
  1,143
  Forca e Rrespektit
  88
  PD-ja simbolizon korrupcion, hajduteri.

  Por PS-ja simbolizon diqka edhe me teper se keto dy veti te PD-s, simbolizon komunizmin e cmendur qe 50 vjet terrorrizoi popullin Shqiptar, i beri me shume dem Shqiptarve ne 50 vjet sesa 500 vjet nen Turkun.

  Eshte Partia e Punes qe ka ndrru emrin, kete nuk duhet harruar kurre. Perveq terrorrizimit, ne momentet kyqe, ne tranzicionet qe u beren ne Europe na izoloi, po mos te ishte ky sistem do u futeshim ne BE pa asnje kusht, qysh ne fillet e saj.

  Ne skenen politike Shqiptare kemi nevoj per ndonje parti te re, ti japin fund ketij duopolizimi politik, por fatkeqsisht nuk lejne keta ogurzi. Kane futur rrenjet ne cdo sektor.
   

 10. #10
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,056
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Hartini Shfaq Poten
  Ju lumte protestusve !
  Ēa do ky me rrugen e kombit !
  Ēa lidhje ka kan apo nuk kan makina protestusit !
  Mos u beni trapa por llogjikoni pak , behet fjale per principet e lirise se levizjes dhe kushdo eshte i lire te protestoj .

  Fundja kjo qeveri nuk ka as te drejte morale te veje takse mbi nje veper te bere nga Sali Berisha .
  Po e vertete....Saliu dhe Luli na rropen per ate palo rruge dhe na vodhen deri ne skalp , e ne fund ja hodhen me tejkalim afatesh!
  Kshu eahte kur diareja e Lulit trasmetohet edhe te te shendetshmit!
  Pika mu ne llogjike
   

 11. #11
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,056
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Aragon Shfaq Poten
  PD-ja simbolizon korrupcion, hajduteri.

  Por PS-ja simbolizon diqka edhe me teper se keto dy veti te PD-s, simbolizon komunizmin e cmendur qe 50 vjet terrorrizoi popullin Shqiptar, i beri me shume dem Shqiptarve ne 50 vjet sesa 500 vjet nen Turkun.

  Eshte Partia e Punes qe ka ndrru emrin, kete nuk duhet harruar kurre. Perveq terrorrizimit, ne momentet kyqe, ne tranzicionet qe u beren ne Europe na izoloi, po mos te ishte ky sistem do u futeshim ne BE pa asnje kusht, qysh ne fillet e saj.

  Ne skenen politike Shqiptare kemi nevoj per ndonje parti te re, ti japin fund ketij duopolizimi politik, por fatkeqsisht nuk lejne keta ogurzi. Kane futur rrenjet ne cdo sektor.
  Kjo eshte e keqja, se te rinjte kane dy rruge
  1. Te shuhen si flake shkrepse pa u ndezur fill
  2. Te behen pale me kasten e vjeter!
   

 12. #12
  Relax fv Avatari i Odeon
  Antarėsuar nė
  Aug 2015
  Postime
  659
  Forca e Rrespektit
  186
  Pavarsisht kontekstit te debatit politik qe ka marre kjo situate, me duhet te pohoj se; Eshte kriminale deri ne ligesi te rremosh edhe therrmijet e bukes ne xhepat e shqiptareve.
  Te paguash 10€ ikje/ardhje deri ne Kukes per nje rruge te pambaruar pavarsisht fajtorit, kjo nuk le pa faj edhe ate qe e aplikon me pas nje takse mbi ate rruge qe ska mbaruar akoma.

  Argumenti eshte shume bindes qe ishin te majte e te djathte qe vodhen ne menyrat e tyre popullin shqiptar.
   

 13. #13
  Moderatorė fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  5,780
  Forca e Rrespektit
  2677
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Nuk e beri Sali berisha me leket e tij,por me taksat e Shqipetareve,dhe nje pjese te mire e pervetesoi Luli
  Dhe nuk duhet harruar edhe fakti qe eshte nisur qe ne 2010 si projekt
  Atje ku jeton ti Hartini,kalon ne ndonje autostrade e nuk paguan?
  Edhe une jam kunder.por ama kunder cmimit,por jo te mos paguhet fare.kush do e mirembaje ate rruge po nuk u kontribua nga vete ato qe kalojne mbi ate rruge apo prape taksat tona,(e te gjithe Shqiperise)
  Por ju Demokratet skeni faj jo,ju ka mesuar Saliu qe taksat nuk duhen paguar..as drita,as uje
  Ketu ku jetoj une asnje autostrade nuk e paguaj dhe kur kaloj nga Gjermania nuk paguaj asnje psh
  Ne France paguaj , por francezet nuk paguajn taks vjetore rrugesh ,
  Ne Austri dhe Slloveni paguaj vinjete e plus nja dy tre tunele , ne Itali e Spanje plus Kroaci kam paguar gjithashtu
  Por nuk e di nqs paguajn taks rruge vjetore ne keto shtete .


  Me sa di une Sala e ka bere me parat e veta rrugen e kombit dhe Edi me parat e veta i ben te gjitha projektet ,
  por ska bere asgje se ska para i shkreti .

  Projekti i rruges egziston qe ne 1995 , biles ne “ 97 Pandeli Majko hapi nje llogari bankare qe ne menyre fakultative kush te
  deshironte te hudhte para per projektin dhe u mblodhen 7 000 dollar haha
  Heren e fundit u redaktua nga Hartini; 03-04-2018 ne 19:20.
   

 14. #14
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,570
  Forca e Rrespektit
  4949
  Citim Origjinale Postuar nga Hartini Shfaq Poten
  Ketu ku jetoj une asnje autostrade nuk e paguaj dhe kur kaloj nga Gjermania nuk paguaj asnje psh
  Ne France paguaj , por francezet nuk paguajn taks vjetore rrugesh ,
  Ne Austri dhe Slloveni paguaj vinjete e plus nja dy tre tunele , ne Itali e Spanje plus Kroaci kam paguar gjithashtu
  Por nuk e di nqs paguajn taks rruge vjetore ne keto shtete .


  Me sa di une Sala e ka bere me parat e veta rrugen e kombit dhe Edi me parat e veta i ben te gjitha projektet ,
  por ska bere asgje se ska para i shkreti .

  Projekti i rruges egziston qe ne 1995 , biles ne “ 97 Pandeli Majko hapi nje llogari bankare qe ne menyre fakultative kush te
  deshironte te hudhte para per projektin dhe u mblodhen 7 000 dollar haha
  kete te pandeli majkes me kujtohet edhe mua...
   

 15. #15
  Moderatorė fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  5,780
  Forca e Rrespektit
  2677
  Citim Origjinale Postuar nga Bukowski Shfaq Poten
  Nuk besoj se ja ke haberin ca kosto ka mirembajtja e nje autostrade. te siguroj qe nuk eshte pak se kam punuar per 2 vite ne mirembajtje te tyre. je aq i trash sa vepren e djerses se popullit ja kalon saliut.

  sa per lirine e protestes shqiptaret jane per proteste partiake jo per te drejtat e tyre. jane mesuar 4 vite hane tule dhe 4 vite kocka
  Nuk e di sa kushton mirembajta jo por di gjera te tjera psh qe nga taksa vjetore e rrugve dhe nga taksa e zhdoganimit te makinave
  qe hyjn ne Shqiperi nga Evropa , shteti shqiptar zhvat egersisht qytetaret e tij dhe do ti zhvat akoma me shume duke paguar shtenjt
  nje tunnel 5 km .
  Ideja eshte te zhvaten kosovaret se ata e rrahin me shume ate rruge .

  Per mendimin tim tuneli duhet paguar por jo 5 euro por max 2 euro dhe falas per prefekturen e Kuksit.
   

 16. #16
  Moderatorė fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  5,780
  Forca e Rrespektit
  2677
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Po e vertete....Saliu dhe Luli na rropen per ate palo rruge dhe na vodhen deri ne skalp , e ne fund ja hodhen me tejkalim afatesh!
  Kshu eahte kur diareja e Lulit trasmetohet edhe te te shendetshmit!
  Pika mu ne llogjike
  Ēa deshe te thuash o gje e zgjuar se nuk kuptova asgje !
   

 17. #17
  Larguar... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Shqipėri
  Postime
  7,181
  Forca e Rrespektit
  10
  Respekte per ata qe protestuan, bravo ju qofte, se nuk protestuan vetem per veten por protestuan per te gjithe shqiptaret.

  Te kishim patur protesta te tilla kundra cdo qeverie ne keto 25 vjet, do ishim tjeter vend sot...

  Darius
  La vita č bella...

 18. #18
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,056
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Hartini Shfaq Poten
  Ēa deshe te thuash o gje e zgjuar se nuk kuptova asgje !

  E di e ke veshtire te dalesh jashte kutickes tende...sepse ti sheh bardh e zi, ky ndertoi kete dhe askush ska te drejte ta ndryshoj!
  Sipas llogjikes tende i bie qe me te drejta mbi kete komb ka Italia se ne qe jemi pasardhesit , meqe ata ndertuan rruge, e ndertesa qe sot i gezojme ne.

  e ke idene cdo te thote PRONE PUBLIKE?????

  me ke flas e une
   

 19. #19
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,056
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Darius Shfaq Poten
  Respekte per ata qe protestuan, bravo ju qofte, se nuk protestuan vetem per veten por protestuan per te gjithe shqiptaret.

  Te kishim patur protesta te tilla kundra cdo qeverie ne keto 25 vjet, do ishim tjeter vend sot...

  Darius
  Kush tha qe ska patur? Por thua "qeverite" kane reflektuar?
  Nese kjo do kish ndodhur.....ta garantoj qe sdo ishim kurre keta qe jemi, e sdo kishim keto qeveri qe kemi!
   

 20. #20
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  656
  Forca e Rrespektit
  420
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Pak e kane shqipet,mire tu behet athua vendosen nje psikopat si Edi aty siper.
  Ne postimet me lart the se nuk permende as Sali e as Edi tani po e nxjerr koken.... Nuk mund te quash psikopat nje njeri punetor!
  Gjakatarin e tradhtarin e kombit e di mir ti kush eshte,,, serbin e natyralizuar salianovic berishovic !
   

 21. #21
  Moderatorė fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  5,780
  Forca e Rrespektit
  2677
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  E di e ke veshtire te dalesh jashte kutickes tende...sepse ti sheh bardh e zi, ky ndertoi kete dhe askush ska te drejte ta ndryshoj!
  Sipas llogjikes tende i bie qe me te drejta mbi kete komb ka Italia se ne qe jemi pasardhesit , meqe ata ndertuan rruge, e ndertesa qe sot i gezojme ne.

  e ke idene cdo te thote PRONE PUBLIKE?????

  me ke flas e une
  Hahaha
  Kaloje tek humori kete postimin plz
   

 22. #22
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,056
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Ja keta na perfaqesojne , dhe per me teper duan te vijne ne pushtet.... mjerane
   

 23. #23
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,180
  Forca e Rrespektit
  4529
  Oh te isha aty afer Grides

  O dhot
  o dhot
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 24. #24
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  656
  Forca e Rrespektit
  420
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Oh te isha aty afer Grides

  O dhot
  o dhot
  Tani qe u prish me Salijanin e kemi rrugen e hapur
   

 25. #25
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,180
  Forca e Rrespektit
  4529
  Citim Origjinale Postuar nga KAON Shfaq Poten
  Tani qe u prish me Salijanin e kemi rrugen e hapur


  Ajo zuska e vogel s'ben gje.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 26. #26
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  656
  Forca e Rrespektit
  420
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten


  Ajo zuska e vogel s'ben gje.
  zuska e ndershme hahahah
   

 27. #27
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,877
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11778
  Citim Origjinale Postuar nga KAON Shfaq Poten
  Ne postimet me lart the se nuk permende as Sali e as Edi tani po e nxjerr koken.... Nuk mund te quash psikopat nje njeri punetor!
  Gjakatarin e tradhtarin e kombit e di mir ti kush eshte,,, serbin e natyralizuar salianovic berishovic !
  Ne fakt Salen e kam pas ditur me shume si turkedashes.
  Ndersa Edin e di si Grekofon me teper.
  Ndoshta dhe gaboj ide militante quaji qe te jemi brenda mendimeve te lira.
   

 28. #28
  Larguar... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Shqipėri
  Postime
  7,181
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Po e vertete....Saliu dhe Luli na rropen per ate palo rruge dhe na vodhen deri ne skalp , e ne fund ja hodhen me tejkalim afatesh!
  Kshu eahte kur diareja e Lulit trasmetohet edhe te te shendetshmit!
  Pika mu ne llogjike
  Nuk e kuptova mire kete qe ke thene. A ma shpjegon pak?

  - Ta ka fajin Berisha qe ka dale ne pension politik prej 5 vjetesh qe ta ndertoi kete rrugen?
  - Apo ta ka fajin Berisha qe qeveria e Edi Rames po te detyron te paguash 5 euro sa here kalon me makine ne ate rruge?

  Berisha na futi ne purgator duke na e ndertuar rrugen. Edi Rama po na nxjerr nga purgatori me 5 euro!

  Ja e zgjidhem edhe kete hall!

  Darius
  La vita č bella...

 29. #29
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,877
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11778
  E keqia e Shqipeve eshte se jemi nje popull militant,qytetari i ndergjegjsuar mungon.
  Dhe per aq kohe sa te jemi nje shoqeri e tille,do pjellim gjithnje gjakepires per ne pushtet.
  Topi ngelet ne fushe; Sala-Edi.
  Ama mes Edit dhe Sales, keti te fundit une i bej respekte dhe nderime pa fund.
  E kam thene e rithem historia do njoh si vigan te Demokracise!
  Pyes vetem ku do shpiem Edvinen tone te bukur kur ti vije koha t"ia zhgarravisim ca rrjeshta.
  APo do shenojme qe futi pensionistat ne burg se spaguan diritat?!
  Ca ska ndodhur ne tere boten!
   

 30. #30
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,180
  Forca e Rrespektit
  4529
  Vigan i demokracise

  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

Faqja 1 nga 3 123 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Si e zhdukėn Fishtėn nė diktaturė
  Nga Lauri ne forum Historia
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-12-2015, 19:39
 2. BB Albania 7 fillon me njė festė tė madhe
  Nga PiNkY ne forum Big Brother VII
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-02-2014, 06:00
 3. Miliarderi shpeton dhe martohet me nje prostitut por ajo fillon prap ish punen e saj
  Nga lela adela bubu settete ne forum Aktualiteti botėror
  Pergjigje: 17
  Postimi i Fundit: 16-04-2010, 18:40
 4. Zgjedhjet, shqiptarėt edhe njė herė nė njė udhėtim kaotik
  Nga sweetzzinna ne forum Zgjedhjet Parlamentare 2009
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-06-2009, 14:34

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •