Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 2 nga 2
 1. #1
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  35,355
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10

  Nis sesioni i ri i Kuvendit, ngrihet komisioni pėr verifikimin e mandateve

  Nis sesioni i ri i Kuvendit, ngrihet komisioni pėr verifikimin e mandateve  Sot pak pas orės 10:00 nisi seanca e parė e legjislaturės sė IX tė Kuvendit tė Shqipėrisė, bazuar nė Dekretin nr. 10599, datė 29.08.2017 tė Presidentit Ilir Meta. Kjo seancė qė drejtohet nga deputeti socialist Besnik Baraj, nisi me Himnin Kombėtar e vijoi me njė shprehje tė ish Sekretares Amerikane tė Shtetit, Hillary Clinton.

  “Gjatė fushatės elektorale me Zotin Obama kemi pasur mendime tė ndryshme dhe tė ashpra, por tė gjitha kėto kanė tė pėrbashkėt interest e athdheut. Interesat e vendit janė mbi gjithēka, mbi ato politike e partiake”.

  Kjo seancė e parė ishte e shkurtėr dhe nis me konfirmimin e mandateve tė deputetėve tė rinj.

  Tre deputetėt mė tė rinj janė ftuar nė sallė tė bėjnė detyrėn e pėrkohshme tė sekretarit. Ata janė Izmira Ulqinaku, qarku PD Durrės, Kejdi Mehmetaj, LSI Tiranė, dhe Anduel Xhindi, PS Fier.

  Nė seancėn e paradites u ngrit Komisioni i Verifikimit tė Mandateve tė deputetėve, dhe mė pas do tė vijohet me njė tjetėr seancė qė pritet tė mbahet pasditen e sotme, nė orėn 18:00.
  b.lexo.al
   

 2. #2
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,076
  Forca e Rrespektit
  973
  Hapu dhe........
   

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •