Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 32
 1. #1
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,450
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11799

  Njė flamur pėr ēdo shtėpi, nisma e bashkisė nė prag tė festave tė nėntorit

  Njė flamur pėr ēdo shtėpi, nisma e bashkisė nė prag tė festave tė nėntorit


  46423373_257017481839012_4171685843225804800_n.jpg  Shqiptarėt kanė nisur tė vendosin nė ballkonet e pallateve tė tyre flamuj shqiptarė. Ka qenė kjo njė thirrje e kryebashkiakut Erion Veliaj, pėr tė treguar se sa krenarė jemi qė jemi pjesė e kėtij kombi.


  Por, Bledar Spahiu e ka ndėrmarrė kėtė nisėm qė nė vitin 2012, nė 100-vjetorin e themelimit tė Shqipėrisė sė Pavarur. Flamuri qėndron pėrballė biznesit sė tij gjatė nėntorit, nė njė nga rrugėt e Tiranės.

  “Ka 8 vjet qė ēdo vit nga data 17 nėntor deri mė 30, e vendos gjithmonė flamurin pėrpara. Nuk ėshtė i rėndėsishėm, por ėshtė i domosdoshėm ta ndiejmė; ėshtė gjėja mė e bukur nė botė”, thotė Bledari.

  Edhe nė shtėpinė e mėsueses sė historisė, Lilit, valėvitet njė flamur. Pėr tė, ėshtė gjėja minimale qė shqiptarėt duhet tė bėjnė, tė tregojnė simbolin e tyre kombėtar. Ndaj dhe nuk dėshiron tė shprehet para kamerave.

  Por ende, jo tė gjithė banesat e shqiptarėve janė veshur me flamuj nė muajin e festive kombėtare. Vetėm imagjinoni se si do tė ngjajė Shqipėria nė ditėn e Flamurit, nėse secili prej nesh vendos nga njė flamur nė dritaret apo ballkonet e banesave tė tyre…

  Top Channel
   

 2. #2
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  115
  Forca e Rrespektit
  186
  Nisme qesharake, cinike, e turpshme... Thua ti se ju dogj byca ketij skilipecit te bashkise per shtetin, kombin a ku di une cfare.. Nje nisme nga nje hajdut ordiner, nga nje vrases fukarenjsh, nga nje zaptues i prones publike, nga nje kelysh i Sorosit, nga nje vrases minorenesh nga nje....S'ka fund...

  Keshtu do ushqehemi akoma ne? Me shqiponje? :/
   

 3. #3
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,666
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Nev po ti do hapesh nje flamur?
   

 4. #4
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  779
  Forca e Rrespektit
  267
  E hap nevi po i gdhin ai tipi i Agimit te arte ne ballkon dhe e quan non grata.
   

 5. #5
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,450
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11799
  Nevi me hap i carcaf te kuq,ma mire hahahahahahah

  Mon pas ngritje se flamurit qe bere ti ne Sellaniiiikiuuuu hahahahaha,po thua te hapim e nje ne Athine.

  Une se hap po nuk erdhi dhe Rea si deshmitare hahahahahahahaa.
   

 6. #6
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,666
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Nevo ne Thesaloniqi une i shall kuq e zi e vura...edhe xhamadanin me vija e vume
  Kur ishim ne hotel kuptohet , se nuk kisha bo ne plan te ngelja rrugve anej..
  Megjithate ne nje dyqan me embelsira , po kerkonim i lloj cokollate dhe ishin dy goca te reja.
  Po e pysja ne anglisht , ajo serbes serbes ma ktheu ne shqip
  Kishin lindur aty dhe e flisnin shqipen uje....bravo vertete.
  E une si patriotja modhe tu i pergezu a thu kishin bo nai trimeri
  Kur epyta njonen nga ishte , me tha nga policani i Gjirokastres....aty mu fik llampa fare
   

 7. #7
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Nevi me hap i carcaf te kuq,ma mire hahahahahahah

  Mon pas ngritje se flamurit qe bere ti ne Sellaniiiikiuuuu hahahahaha,po thua te hapim e nje ne Athine.

  Une se hap po nuk erdhi dhe Rea si deshmitare hahahahahahahaa.
  nga behet rea vertet?

  Sa per flamurin.. i dont knw.. kush ta ndjej le ta vare./. s'do e beja
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 8. #8
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,450
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11799
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  nga behet rea vertet?

  Sa per flamurin.. i dont knw.. kush ta ndjej le ta vare./. s'do e beja
  une nuk e di,Monin deri silaniiikuuu e cuam me kerku,se gjeti ahhahahahahahahaha.
   

 9. #9
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  une nuk e di,Monin deri silaniiikuuu e cuam me kerku,se gjeti ahhahahahahahahaha.
  haha.. permendeni permendeni kur te kthehet Rea si fortune e shihni ju pastaj
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 10. #10
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,666
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  haha.. permendeni permendeni kur te kthehet Rea si fortune e shihni ju pastaj
  Une do e nis nga ty.....se ti ia gjen telat
   

 11. #11
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,666
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  nga behet rea vertet?

  Sa per flamurin.. i dont knw.. kush ta ndjej le ta vare./. s'do e beja
  Sdo beje se te duket e shtirur si kerkese?
  Sdo e beje se ke nai gjo me flamurin tone?


  Kot per kureshtje ....se me hane duart sot

  PS: Ju versula Alyne te pares...ishalla sme del nai Alyne tjeter se do e bej pasterma
   

 12. #12
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,844
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591
  Sa bukur kan mendu...un cdo vit ne shpin tim qes flamurin kombetar..sa qef sikur edhe ktu cdo shtepi te valvitet flamuri.
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 13. #13
  >> AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,360
  Forca e Rrespektit
  1514
  JU vendosne separi flamurin ne tru… se faktikisht shumica nuk mendojn fare per ndertim shteti… mevone e vendosni figurativ kudo.

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 14. #14
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Sdo beje se te duket e shtirur si kerkese?
  Sdo e beje se ke nai gjo me flamurin tone?


  Kot per kureshtje ....se me hane duart sot

  PS: Ju versula Alyne te pares...ishalla sme del nai Alyne tjeter se do e bej pasterma
  per rean

  jo mi sme pelqen si ide. sbesoj se e deshmon ajo dashurine.
  flamurin e dua. e mbaj dhe ne shpi kur kemi culture activities e perdor
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 15. #15
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  779
  Forca e Rrespektit
  267
  Citim Origjinale Postuar nga Violetta Shfaq Poten
  JU vendosne separi flamurin ne tru… se faktikisht shumica nuk mendojn fare per ndertim shteti… mevone e vendosni figurativ kudo.
  Idene e ke ne rregull, vetem se je shprehur pak gabim!
  Eshte njelloj si te te them une per komentin tend: "Mire e ke por e paske gojen pak pis"
  Mund te thoje: Respektojeni ne shpirt flamurin ose Duajeni me zemer dhe jo me fjale, ose ku di une vetem ate me trurin jo sepse o bie qe ofendon dhe paragjykon nje pjese (shumicen) qe e ke cilesuar ne komentin tend.
  Dhe siē ke keto theniet e bukura qe ke ne profil, mundohu te shkruash me te njejten menyre edhe neper komente se ofendon Naimin jo per gje.
  Ashtu tu befsha!
  Heren e fundit u redaktua nga Frank; 3 Jave Me Pare ne 17:46.
   

 16. #16
  >> AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,360
  Forca e Rrespektit
  1514
  prej meje ska shance as1her te dal goja ime pis…. pikerisht mbeshtes komentin tim mepare.


  mjaft shkuat mė me tallava….. filloni tani: duane shtetin, ndertone shtetin…. jetoni dhe per shtetin.


  flamuri valevitet bukur pastaj kudo……..

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 17. #17
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,448
  Forca e Rrespektit
  3404
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  haha.. permendeni permendeni kur te kthehet Rea si fortune e shihni ju pastaj
  AnGeLiC doje te thoje?-se Rea e ka pasur dikur..mos u permend nofkat e vjetra kur kane te rinj
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 18. #18
  >> AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,360
  Forca e Rrespektit
  1514
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  AnGeLiC doje te thoje?-se Rea e ka pasur dikur..mos u permend nofkat e vjetra kur kane te rinj


  pikerisht, ajo nderroi shpesh nickname, por kjo gje private e saj,.. dhe nuk eshte mir qe u largua krejtesisht… // me mungon ajo ta lexoj…//


  vertet ska kuptim se u largua. FUndi le te rrij secili ne vend te vet.

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 19. #19
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  779
  Forca e Rrespektit
  267
  Citim Origjinale Postuar nga Violetta Shfaq Poten
  prej meje ska shance as1her te dal goja ime pis…. pikerisht mbeshtes komentin tim mepare.


  mjaft shkuat mė me tallava….. filloni tani: duane shtetin, ndertone shtetin…. jetoni dhe per shtetin.

  flamuri valevitet bukur pastaj kudo……..
  Je aq bindese ne argumente sa s’me ngelet gje tjeter veēse te jap nje like dhe te te them: Mir.
   

 20. #20
  >> AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,360
  Forca e Rrespektit
  1514
  Citim Origjinale Postuar nga Frank Shfaq Poten
  Je aq bindese ne argumente sa s’me ngelet gje tjeter veēse te jap nje like dhe te te them: Mir.
  faleminderit shum……. po kursej like... se sme duhen gjė.

  faleminderit per IDE.

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 21. #21
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,666
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Violeta Violeta cfare mish mashi ...

  Ja meqe Frank te hapi krahun , sta hap une dhe e di pse?
  Se ja ke keputur kerbackave...edhe pse nuk eshte ndonje risi.

  Kush je ti moj te na japesh leksione sesi ta duam flamurin , ku na njeh ti ne mi ?
  Po ik goce nise njehere gjene nga vetja dhe pastaj dil tek gjeneralizimet...he xhan
   

 22. #22
  >> AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,360
  Forca e Rrespektit
  1514
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Violeta Violeta cfare mish mashi ...

  Ja meqe Frank te hapi krahun , sta hap une dhe e di pse?
  Se ja ke keputur kerbackave...edhe pse nuk eshte ndonje risi.

  Kush je ti moj te na japesh leksione sesi ta duam flamurin , ku na njeh ti ne mi ?
  Po ik goce nise njehere gjene nga vetja dhe pastaj dil tek gjeneralizimet...he xhan


  separi une Violeta nuk jam mishi mashi… as nuk jam mesuar kerbacave...porse hjekave si te gjith te Kosoves po.

  Sme njeh kush jam ndaj mund heshtesh… E ti kush je? Tek gjeneralizimet ke dal ti ndoshta, une skam dal ende, as nuk dal.


  Faleminderit per te kuptuarit e drejt…

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 23. #23
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,666
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Violetta Shfaq Poten
  prej meje ska shance as1her te dal goja ime pis…. pikerisht mbeshtes komentin tim mepare.


  mjaft shkuat mė me tallava….. filloni tani: duane shtetin, ndertone shtetin…. jetoni dhe per shtetin.


  flamuri valevitet bukur pastaj kudo……..
  Shkuat - Folje , perfaqeson vete e dyte , shumes!

  PS: te gjitha foljet jane dhe percaktojne numrin shumes, numri shumes definon jo nje person, por shume persona.
  Shume persona do te thote te gjeneralizosh.

  Dakort?

  Pyetja ishte KU NA NJEH TI NE? dhe jo anasjelltas....Pra ti na njeh ne? jo hajt shnet e ktu

  Kush jam une ? Une jam Monique e forumit , qe me perfshive kot pa lidhje
   

 24. #24
  >> AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,360
  Forca e Rrespektit
  1514
  gjeneralizim mvaret si e ke marr… po fakt tallava- muzike shqip teper ka.

  Ndertohet shteti me muzike te tepert?


  kurse anen tjeter: shqiptaret shumica thone: ska jete ketu… ps ne ket vend -thone shpesh.

  shumices siu intereson ndertimi i vendit, porse geryerja…. me ate dua te them: open your mind, qe ta duani atdheun, te jetoni dhe te punoni sa me bukur per te…. jo me ankesa. Ska jete ne ket vend.

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 25. #25
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,666
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Violetta Shfaq Poten
  gjeneralizim mvaret si e ke marr… po fakt tallava- muzike shqip teper ka.

  Ndertohet shteti me muzike te tepert?


  kurse anen tjeter: shqiptaret shumica thone: ska jete ketu… ps ne ket vend -thone shpesh.

  shumices siu intereson ndertimi i vendit, porse geryerja…. me ate dua te them: open your mind, qe ta duani atdheun, te jetoni dhe te punoni sa me bukur per te…. jo me ankesa. Ska jete ne ket vend.
  Moral bosh i them une kesaj...
  Po c'lidhje ka muzika moj , me shtetberjen?
  Nuk thua shyqyr qe kendojne njerezia, imagjino te qanin vetem

  nejse Violeta se ti ne rregull je ....rrofsh qe na meson e edukon se qish do benim pa ti
   

 26. #26
  >> AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,360
  Forca e Rrespektit
  1514
  nuk eshte Moral bosh….. Muzike kemi nevoje si nje lende, po jo ekstrem…  Koncentrimin kemi nevoj ta drejtojm ne drejtimin e vendit/ shtetit... jo gjetiu kot.

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 27. #27
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,666
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Violetta Shfaq Poten
  nuk eshte Moral bosh….. Muzike kemi nevoje si nje lende, po jo ekstrem…  Koncentrimin kemi nevoj ta drejtojm ne drejtimin e vendit/ shtetit... jo gjetiu kot.
  Ashtu ashtu,...drejtoje te keqen, por kujdes jo nga une , se te vret ajo
   

 28. #28
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  AnGeLiC doje te thoje?-se Rea e ka pasur dikur..mos u permend nofkat e vjetra kur kane te rinj
  Kur po flitet per Rean dhe parafoleset thone Rea, skam si te them angelic. nese ajo do ishte ktu e do mthoshte mos ma thuj sdo ja thoja. e gjete ti me u kap me mu : P
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 29. #29
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,666
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Kur po flitet per Rean dhe parafoleset thone Rea, skam si te them angelic. nese ajo do ishte ktu e do mthoshte mos ma thuj sdo ja thoja. e gjete ti me u kap me mu : P
  Mhb leshi ben e Abis...rendesi ka qe manget sta le, sidomos te kto gaxhi mixhi
   

 30. #30
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  779
  Forca e Rrespektit
  267
  Une kam nje ide.Te vendosim te gjithe ne avatar flamurin me te bukur ne bote me Shqipen me dy krena per datat 28-29 nentor?

  Do behemi lemsh nja dy dite se do dukemi te gjithe njelloj dhe mund te ngaterrohemi por nuk eshte se ska ndodhur edhe pa kete gje besoj. :p
   

Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •