• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #225

All (3) Haha Haha (2) Love Love (1)

  1. Love

   Ledia

   ShKoDrAnE.4.eVer
   • Mesazhe
    10,798
   • Reagimet e mara
    12,517
   • Points
    263
  2. Haha

   Mbushe_Tushe_Me_Uje_Fushe

   Away. Lini Mesazhin Pas Sinjalit Agustik. Piiiiv
   • Mesazhe
    477
   • Reagimet e mara
    477
   • Points
    233
  3. Haha

   Chupachups

   Vajza 🍭 From Struga
   • Mesazhe
    22,784
   • Reagimet e mara
    15,841
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
 • Duke u ngarkuar…
Top