• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #230

All (6) Love Love (3) Like Like (3)

  1. Love

   I_Shemtut

   Katunar Kinez From Te kafja e malokut
   • Mesazhe
    2,867
   • Reagimet e mara
    2,356
   • Points
    263
  2. Like

   Hera

   Βιβλίο φάγος From Athine
   • Mesazhe
    12,165
   • Reagimet e mara
    7,711
   • Points
    263
  3. Like

   Dorina

   Zikaltër⚫🔵 From F.C. Internazionale :p
   • Mesazhe
    2,783
   • Reagimet e mara
    4,161
   • Points
    263
  4. Like

   Imp4cT

   Not Serious Member
   • Mesazhe
    6,256
   • Media
    2
   • Reagimet e mara
    14,817
   • Points
    263
  5. Love

   NeVertiti

   Kohe & Stine From Pertej Horizontit
   • Mesazhe
    52,654
   • Media
    43
   • Albums
    1
   • Reagimet e mara
    15,496
   • Points
    263
  6. Love

   Mbushe_Tushe_Me_Uje_Fushe

   Away. Lini Mesazhin Pas Sinjalit Agustik. Piiiiv
   • Mesazhe
    477
   • Reagimet e mara
    477
   • Points
    233
 • Duke u ngarkuar…
 • Duke u ngarkuar…
Top