• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #582

All (7) Like Like (4) Love Love (3)

  1. Like

   Dorina

   Zikaltër⚫🔵 From F.C. Internazionale :p
   • Mesazhe
    2,864
   • Reagimet e mara
    4,348
   • Points
    263
  2. Like

   Tip

   Antarë i Respektuar
   • Mesazhe
    1,131
   • Reagimet e mara
    2,601
   • Points
    113
  3. Love

   Jetmira

   Antarë i Respektuar
   • Mesazhe
    18,611
   • Reagimet e mara
    1,962
   • Points
    263
  4. Love

   Drejtori

   Ju hengert Karanovirusi te tenave....🤪🤪 From Tek Lokali i Buqes.
   • Mesazhe
    15,550
   • Reagimet e mara
    6,316
   • Points
    263
  5. Love

   Legally_Sweet

   Ain’t no sunshine when she’s gone
   • Mesazhe
    20,520
   • Albums
    1
   • Reagimet e mara
    13,585
   • Points
    263
  6. Like

   Aroma-Ime

   Antarë i Respektuar
   • Mesazhe
    584
   • Reagimet e mara
    999
   • Points
    93
 • Duke u ngarkuar…
 • Duke u ngarkuar…
Top