• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #600

All (3) Like Like (3)

  1. Like

   Dorina

   Zikaltër⚫🔵 From F.C. Internazionale :p
   • Mesazhe
    2,822
   • Reagimet e mara
    4,217
   • Points
    263
  2. Like

   Loverboy

   мαи ωιтн α мιѕѕιои From WorLd 0f dReAms
   • Mesazhe
    22,285
   • Media
    4
   • Albums
    1
   • Reagimet e mara
    11,384
   • Points
    263
  3. Like

   Chupachups

   Vajza 🍭 From Struga
   • Mesazhe
    22,452
   • Reagimet e mara
    15,387
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
Top