android
Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12
Duke shikuar rezultatet 31 ne 45 nga 45
 1. #1

  User Info Menu

  Thumbs up Pershendetje Cuna/Goca

  Pershendetje nga une dhe pse u be koh qe jam antar I ketij forumi
  Po skemi qen online dmth. Uroj tja kaloni mire dhe respekte.
  :flamuri: Welcome In My Heart !!

 2. #31
  Moderatorė

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga Arlea Shfaq Poten
  Hmmmmmmm..sa e miraa!!
  Flm Aver!:*
  Te befte mire.

  Kaq sa ha do e besh beben 8.300 kg. Direkt per ne klase te pare
  I walk slowly, but I never walk backward

 3. #32
  Anėtar i Nderuar

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Te befte mire.

  Kaq sa ha do e besh beben 8.300 kg. Direkt per ne klase te pare
  Hahahaahah ....ne fakt haj shume po haj gjera te shendetshme Aver

  JUST ME..!

 4. #33
  Anėtar i Respektuar

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Po dhe prezantimi jot pershendetje ishte. Ja dy rreshta, mund te na e kishe bere nje te bukur, sidomos me ė-t e vena, se mezi perdoren tani.
  Ate thashe, qe dhe imi pershendetje me dy rreshta ishte. Prandaj e quajta gabim.
   

 5. #34

  User Info Menu

  Danay flm.mire se te gjeta
  :flamuri: Welcome In My Heart !!

 6. #35

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga Danay Shfaq Poten
  Te rinj te vjeter nje pershendetje askujt si beri dem....

  Mire se erdhe Premium!
  Flm mire se te gjeta
  :flamuri: Welcome In My Heart !!

 7. #36
  Themelues i Forumit

  User Info Menu

  Premium Mir se na erdhe.
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 8. #37

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga Arfenilla Shfaq Poten
  Premium Mir se na erdhe.
  Flm dhe un mire se te gjeta
  :flamuri: Welcome In My Heart !!

 9. #38
  VIP

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga Artini Shfaq Poten
  Kėto temat e paraqitjes mė duken pak demode.

  Tema ia vlen kur tregon ndonjė gjė pėr veten, por te hapet temė vetėm pėr tė pėrshėndetur , nuk ia vlen.

  Unė e hapa kur erdha, por bėra gabim. Ishte njė formalitet i kotė.

  Ti je kjo qė ke vėnė nė foto?
  Me fal, e pash qe me kishe cituar por me duhej te dal ne ate kohe dhe pastaj u harrova....

  Eh sa per ate qe thua kuptoj deri diku dhe ke te drejte per menyren si e mendon ..por nga ana tjeter s'mund t'iu imponojme anetareve te bejne dicka per te cilen ndoshta se gjejne veten ose s'duan te japin shume info rreth vetes ne nje rrjet social si ky ose dikush ndoshta edhe se ka te lehte te pershkruaj apo te flas per veten e tij/saj!

  Une psh nuk hapa teme prezantimi mesa mbaj mend (se mos kam harru dicka e me thoni genjeshtare ahaah ) arsyet ishin keto qe permenda me siper por edhe sepse nuk parapelqej te "terheq" vemendjen e te tjereve,pra te bie ne sy shume ...
  Preferova metoden tjeter,te njihem e ambjetohem me forumin gradualisht duke u aktivizuar neper tema!

  Kshu i bie pishman per gjerat qe ben e ne jeten tende apo vetem ketu te ndodh kjo?!
   

 10. #39
  Moderatorė

  User Info Menu

  Mirseerdhėt uroj tkaloni mir nė forum
   

 11. #40
  Anėtar i Respektuar

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga Danay Shfaq Poten
  Me fal, e pash qe me kishe cituar por me duhej te dal ne ate kohe dhe pastaj u harrova....

  Eh sa per ate qe thua kuptoj deri diku dhe ke te drejte per menyren si e mendon ..por nga ana tjeter s'mund t'iu imponojme anetareve te bejne dicka per te cilen ndoshta se gjejne veten ose s'duan te japin shume info rreth vetes ne nje rrjet social si ky ose dikush ndoshta edhe se ka te lehte te pershkruaj apo te flas per veten e tij/saj!

  Une psh nuk hapa teme prezantimi mesa mbaj mend (se mos kam harru dicka e me thoni genjeshtare ahaah ) arsyet ishin keto qe permenda me siper por edhe sepse nuk parapelqej te "terheq" vemendjen e te tjereve,pra te bie ne sy shume ...
  Preferova metoden tjeter,te njihem e ambjetohem me forumin gradualisht duke u aktivizuar neper tema!

  Kshu i bie pishman per gjerat qe ben e ne jeten tende apo vetem ketu te ndodh kjo?!
  Jo, nuk thashe qe tu imponojme gje, thashe vetem mendimin tim per temat e pershendetjeve.
  Per gjera pa rendesi, si ndryshimi i nje postimi apo te tjera te ketij lloji, edhe ndryshoj mendje. Po per gjera me rendesi, jo
   

 12. #41
  Anėtar i Nderuar

  User Info Menu

  Premium hello !
  Co-f jot jam
  " Cfare eshte nje mik ?... Eshte nje individ me te cilin keni guxim te jeni vetvetja..."

 13. #42
  Il Silenzio

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  "Skemi"? Pse sa veta jeni ju?
  Apo probleme personaliteti?
  Eshte ne qeli, jan nja ca veta aty.. me kupton?
  Burrit i ka hije fjala si detit vala,
  Si kalit shala!

 14. #43
  Anėtar i Nderuar

  User Info Menu

  mire se erdh
  Bir, bjeri botės anė e mbanė!
  Veq Shqipėrinė e ki nėnė!

 15. #44

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga Dying_Poet Shfaq Poten
  Premium hello !
  Co-f jot jam
  tani kam.hyr pak tani e pash
   

 16. #45

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Sa shpesh qe kujtoheni dhe ju me hyre
  Ca me bo spo na del koh :p
  :flamuri: Welcome In My Heart !!

Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Cuna dhe goca!pershendetje!
  Nga huligani ne forum Prezantoni veten nė forum
  Pergjigje: 11
  Postimi i Fundit: 23-06-2009, 15:30

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •