Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12
Duke shikuar rezultatet 31 ne 53 nga 53
 1. #1
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rildi.s
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  802
  Forca e Rrespektit
  99

  Pėrshėndetje

  Regjistrohem me kėnaqėsi si eksperiencė e re ne njė forum Shqiposh.Shpresoj ta kalojme mirė muajin gusht.(muajit e tjerė nuk do i kalojmė bashkė &#128540
   

 2. #31
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  7,617
  Forca e Rrespektit
  4977
  Citim Origjinale Postuar nga WxP Shfaq Poten
  Te uroj mireseardhjen, tja kalosh sa me mire e ta njofesh Shqiperine edhe nga virtualiteti...
  se gjak shqipatri ka edhe ai ... eshte edhe burr si bo syri terrt per keto tip vogelsiraah...mendoj une
   

 3. #32
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  4,271
  Forca e Rrespektit
  390
  Mire se erdhe dhe kalofsh mire mes nesh...
  Nje keshille shoqerore: kujdes nga persona qe kane probleme me vetveten..
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 4. #33
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  tetova
  Postime
  3,346
  Forca e Rrespektit
  0
  mire se erdhe
   

 5. #34
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5555
  Pershendetje Rildi,argetim te kendshem qofte e vetem per kete muaj!

  Ps; Mos u trembni,vec sa lehin...nuk kafshojne!

  Madje po u bere e ndonje kompliment ,ndonje like e rep ,te shohesh si zbuten e do kerkojne vemendjen tuaj me pas!
   

 6. #35
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rildi.s
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  802
  Forca e Rrespektit
  99
  Faleminderit tė gjithėve
  Sa herė kam hyrė nuk ju kam parė aktiv,me ē'po mereni?
   

 7. #36
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5555
  Isha larguar per nje periudhe kohore ...

  Aktualisht me pushime
   

 8. #37
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rildi.s
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  802
  Forca e Rrespektit
  99
  Un nuk po e mar vesh ku debatohet ketu,dua tema tė nxehta tipit me argumenta, jo erotike
   

 9. #38
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5555
  Kerkoni neper forum Rildi ,si ato shoqerore,te ndryshme,fetare etj etj...varet cfare ju intereson ju dhe cila kategori ju terheq me shume!
   

 10. #39
  VIP fv Avatari i Jetmira
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  10,396
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  668
  Pershendetje Rildi,mirserdhe ne forum.
  Qendrim te kendshem .
   

 11. #40
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rildi.s
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  802
  Forca e Rrespektit
  99
  Nė fakt kam 1 javė qė kam hyrė por kisha harruar tė futesha,mirė se tė gjeta��
   

 12. #41
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rildi.s
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  802
  Forca e Rrespektit
  99
  Hyra me shumė bujė,debate e sherre por sisha hiē aktiv

  Gjithėsesi unė i mbarova pushimet me shijen e bukur tė jugut.

  Ju si keni qėnė, me ē'po mereni

  (Nėse jam nė temėn e gabuar transferojeni sepse nuk dij ku tė shprehem)
   

 13. #42
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,307
  Forca e Rrespektit
  11349
  Te thashe qe sdo ta ndjenim mungesen ✌
  Po ti sheh zi cdo kund mendove se te flisja per te keqen tende.
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 14. #43
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rildi.s
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  802
  Forca e Rrespektit
  99
  7 dit bredhje nė dhėrmi,drimadhė ,jalė borsh ,qeparo e ksamil dhe unė ta ndjeva shumė mungesen��
   

 15. #44
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,307
  Forca e Rrespektit
  11349
  Citim Origjinale Postuar nga Rildi.s Shfaq Poten
  7 dit bredhje nė dhėrmi,drimadhė ,jalė borsh ,qeparo e ksamil dhe unė ta ndjeva shumė mungesenėė
  Aaaaa.
  Javen qe shkoi vajta ne Qeparo. Ai fshat i vogel tipik detar dhe aro rrugicat me shkalle.
  Nga aty vajta ne borsh ne kembe.
  Lodhja ia vlejti panoramen.
  Nese do doja te vdisja ne nje vend eshte deti i borshit.

  Keshtuqe per sonte do bejme paqe. Vetem per hir te qeparose e borshit.
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 16. #45
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rildi.s
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  802
  Forca e Rrespektit
  99
  Paqe me ty? Kte ēast nuk mund ta pėrballoj��
  Mė premto qė neser do bėjmė prap sherr.
   

 17. #46
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,307
  Forca e Rrespektit
  11349
  Se mos e ke zėt e ankohesh
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 18. #47
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rildi.s
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  802
  Forca e Rrespektit
  99
  Rėndėsi ka mos filloj tė qaj po tjerat rregullohen.
   

 19. #48
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rildi.s
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  802
  Forca e Rrespektit
  99
  Pse kaq tolerant pas pushimeve unė,miqsorė.Ēfarė mė ka ndodhur
   

 20. #49
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5555
  Si duket pushimet ju rimbushen energji pozitive,dhe e merrni gjithcka me me sportivitet tani...

  Sa keq qe do na largoheni,tani qe u pershtatet me forumin e filluat te njiheni me anetaret!
   

 21. #50
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,307
  Forca e Rrespektit
  11349
  20170814_135848.jpg
  Ndjenjat te bejne Burre ( cit)

  Gje qe meshkujt akoma se kane kuptuar

  O Ridli desha te sillja kete foto besoj e ke parasysh panoramen por diku sferat e shpirtrave tane jane takuar diku
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 22. #51
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rildi.s
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  802
  Forca e Rrespektit
  99
  Ka filluar tė mė pėlqejė forumi.Nė fillim jo shumė sepse mė pritėn disa keq ktu��

  Kur tė kem koh do futem patjetėr☺
   

 23. #52
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rildi.s
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  802
  Forca e Rrespektit
  99
  Citim Origjinale Postuar nga Nikita Shfaq Poten
  20170814_135848.jpg
  Ndjenjat te bejne Burre ( cit)

  Gje qe meshkujt akoma se kane kuptuar

  O Ridli desha te sillja kete foto besoj e ke parasysh panoramen por diku sferat e shpirtrave tane jane takuar diku


  Ti grifshė mi largo kto pamje nga kėtu sepse mė bėre melankolik.
   

 24. #53
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rildi.s
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  802
  Forca e Rrespektit
  99
  Paskam rekord shikueshmėrie.
  Paskam hyrė me sherr,qenkan grric nė fakt..kjo ncikukeq.
   

Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •