Shqiptar te Bashkuar
android
Duke shikuar rezultatet 1 ne 22 nga 22
 1. #1
  fv
  Antarėsuar nė
  Sep 2018
  Postime
  17
  Forca e Rrespektit
  0

  Anėtar i dikurshem rikthehet

  Mirėmbrėmani,

  Ju shkruan Yellow Redhead, keshtu me duket qe nicknamei im i vjeter.

  Mund dikush tė mė ndihmojė te rimarrė llogarinė e vjetėr?

  Pas shume vitesh te zena me punė, trishtim e kėnaqėsi, kshu siē e ka jeta, kte mbrėmje te veēante mu kujtuat.

  Epo thash tju pėrshėndes 🙂

  Oo Nicktjeter ❤️🖤
   

 2. #2
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i ricky_ch
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Postime
  4,920
  Forca e Rrespektit
  1058

  Smile

  Trishtimet qofshin tė shkuara e tė harruara, kėnaqėsitė i paē gjithė ne kujtesė.

  Mirėse u riktheve e kalofsh mirė.
  Ah s'ikur bukuria tė simbolizonte menēurinė?!?!
  Prindėrit janė tė bezdisshėm nga se janė tė programuarė si tė tillė: dashuri e pa fund!
  Pėr t'i kuptuarė prindėrit, sė pari duhesh kuptuarė jetėn !

 3. #3
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  27
  Postime
  4,335
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2465
  Mirė se erdhe vlla, kalo bukur nė forum
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 4. #4
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,956
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11794
  Yellow. ) Mire se u riktheve.
  Do i shkruajme wxp te te ndihmoje me llogarine tende.
   

 5. #5
  fv
  Antarėsuar nė
  Sep 2018
  Postime
  17
  Forca e Rrespektit
  0
  NeVertiti 😍 falemnderit e dashur.

  Sa bukur qenka tju lexoj perseri qe jeni akoma aktive.

  Hi ricky

  Vettoni, ēkemi shoku!
   

 6. #6
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  27
  Postime
  4,335
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2465
  Citim Origjinale Postuar nga Nautilus Shfaq Poten
  NeVertiti �� falemnderit e dashur.

  Sa bukur qenka tju lexoj perseri qe jeni akoma aktive.

  Hi ricky

  Vettoni, ēkemi shoku!
  Hiē valla krejt mirė qeshtu. Ahmetit, 1 kojshisė i ka lind djalė, kėshtu ma tė reja skemi.

  Mirė se erdhe, e kėnaqu nė forum.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 7. #7
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,671
  Forca e Rrespektit
  11371
  Oooh mein Fruher 💜
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 8. #8
  Welcome back Yellow
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 9. #9
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,671
  Forca e Rrespektit
  11371
  Mi sei mancata.
  La tua anima pura mi e' mancata.

  E do akoma italishten apo iku me gjerat e trishta?
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 10. #10
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,671
  Forca e Rrespektit
  11371
  Tani deri neser kete do bej une, te pergjigjem te kjo tema.
  Jam shume e eksituar dhe spermbahem dot
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 11. #11
  fv
  Antarėsuar nė
  Sep 2018
  Postime
  17
  Forca e Rrespektit
  0
  Hahahah, po ti je ajo qe i shton pasjonin forumit, ske ndryshuar shyqyr allahut!

  Me italishten kena bo llafe, me afer jemi me gjermanishten tani. Apo se paske msu rrjedhshem gjat mungeses time. 😂
   

 12. #12
  fv
  Antarėsuar nė
  Sep 2018
  Postime
  17
  Forca e Rrespektit
  0
  Soulmind, i njejti avatar. Sa e mira 😊
   

 13. #13
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,671
  Forca e Rrespektit
  11371
  Citim Origjinale Postuar nga Nautilus Shfaq Poten
  Hahahah, po ti je ajo qe i shton pasjonin forumit, ske ndryshuar shyqyr allahut!

  Me italishten kena bo llafe, me afer jemi me gjermanishten tani. Apo se paske msu rrjedhshem gjat mungeses time. ��
  Alkimia mes nesh me keshilloi te shkruaja deutch
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 14. #14
  мαи ωιтн α мιѕѕιои fv Avatari i Loverboy
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  WorLd 0f dReAms
  Postime
  15,601
  Forca e Rrespektit
  3469
  Mire se erdhe Yellow
  " Dhe nuk jemi tė obliguar pėr tjetėr, pėrveēse t’ju kumtojmė ashtu qartė. ".

  (Kur'an: Sure Jasin 36:17)

  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ
  (`*•.ø(`*•.ø♥ø.•*“)ø.•*“ )
  ♥«“ •.* I LOVE ALLAH *•“Ø`»♥
  (ø.•*“(ø.•*“♥`*•.ø)`*•.ø )
  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ

 15. #15
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,042
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8321
  Kokekuqja e verdhe, eja ketu e rrefeu e te te bekon plaku me nje qe te falen mekatet 😉
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 16. #16
  . fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i WxP
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Durres
  Mosha
  32
  Postime
  3,978
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  Knaqesi qe te shohim prap koke kuqe, te lutem me jep emailin qe ke pasur me mesazh privat dhe do ta dergoj kodin aty dhe llogarin e re do tja bashkangjisim te vjetrit pra yellow redhead
  Je SHQIPTAR? Po?
  Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
  Jo si politikan apo Fetar.

 17. #17
  fv
  Antarėsuar nė
  Sep 2018
  Postime
  17
  Forca e Rrespektit
  0
  Loverboy, kitrra, pėrshėndetje te pėrzemėrta djemani

  Faleminderit wxp, do te shkruaj nje mesazh. Me behet qefi qe shof qe qėndron akoma stoik dhe mban forumin sė bashku.
   

 18. #18
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,517
  Forca e Rrespektit
  515
  Welcome back... nuk te njof po rob I mire dukesh..
   

 19. #19
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,123
  Forca e Rrespektit
  2179
  Rikthimi me kčmbč tč mbarč nč fv.
   

 20. #20
  >> << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,143
  Forca e Rrespektit
  1500
  mirese je rikthyer ne Forum Yellow.... je nje shembull i mir, per ne dhe per ata qe rikthehen pas nje kohe te gjate ketu…

  TE pershendes, kalofsh sa me bukur!
  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu,
  nuk tė meriton as ashtu.

  Mua nuk mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  por fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq.  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 21. #21
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,042
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8321
  Hajde moj tash ku mbete 😏
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 22. #22
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  27
  Postime
  4,335
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2465
  Tash a je kthy a nuk je kthy? Vendos ma!
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •