Shqiptar te Bashkuar
android
Duke shikuar rezultatet 1 ne 22 nga 22
 1. #1
  fv
  Antarėsuar nė
  Sep 2018
  Postime
  17
  Forca e Rrespektit
  0

  Anėtar i dikurshem rikthehet

  Mirėmbrėmani,

  Ju shkruan Yellow Redhead, keshtu me duket qe nicknamei im i vjeter.

  Mund dikush tė mė ndihmojė te rimarrė llogarinė e vjetėr?

  Pas shume vitesh te zena me punė, trishtim e kėnaqėsi, kshu siē e ka jeta, kte mbrėmje te veēante mu kujtuat.

  Epo thash tju pėrshėndes 🙂

  Oo Nicktjeter ❤️🖤
   

 2. #2
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i ricky_ch
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Postime
  4,945
  Forca e Rrespektit
  1058

  Smile

  Trishtimet qofshin tė shkuara e tė harruara, kėnaqėsitė i paē gjithė ne kujtesė.

  Mirėse u riktheve e kalofsh mirė.
  Ah s'ikur bukuria tė simbolizonte menēurinė?!?!
  Prindėrit janė tė bezdisshėm nga se janė tė programuarė si tė tillė: dashuri e pa fund!
  Pėr t'i kuptuarė prindėrit, sė pari duhesh kuptuarė jetėn !

 3. #3
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Mirė se erdhe vlla, kalo bukur nė forum
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 4. #4
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,210
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Yellow. ) Mire se u riktheve.
  Do i shkruajme wxp te te ndihmoje me llogarine tende.
   

 5. #5
  fv
  Antarėsuar nė
  Sep 2018
  Postime
  17
  Forca e Rrespektit
  0
  NeVertiti 😍 falemnderit e dashur.

  Sa bukur qenka tju lexoj perseri qe jeni akoma aktive.

  Hi ricky

  Vettoni, ēkemi shoku!
   

 6. #6
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Citim Origjinale Postuar nga Nautilus Shfaq Poten
  NeVertiti �� falemnderit e dashur.

  Sa bukur qenka tju lexoj perseri qe jeni akoma aktive.

  Hi ricky

  Vettoni, ēkemi shoku!
  Hiē valla krejt mirė qeshtu. Ahmetit, 1 kojshisė i ka lind djalė, kėshtu ma tė reja skemi.

  Mirė se erdhe, e kėnaqu nė forum.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 7. #7
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Oooh mein Fruher 💜
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 8. #8
  Welcome back Yellow
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 9. #9
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Mi sei mancata.
  La tua anima pura mi e' mancata.

  E do akoma italishten apo iku me gjerat e trishta?
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 10. #10
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Tani deri neser kete do bej une, te pergjigjem te kjo tema.
  Jam shume e eksituar dhe spermbahem dot
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 11. #11
  fv
  Antarėsuar nė
  Sep 2018
  Postime
  17
  Forca e Rrespektit
  0
  Hahahah, po ti je ajo qe i shton pasjonin forumit, ske ndryshuar shyqyr allahut!

  Me italishten kena bo llafe, me afer jemi me gjermanishten tani. Apo se paske msu rrjedhshem gjat mungeses time. 😂
   

 12. #12
  fv
  Antarėsuar nė
  Sep 2018
  Postime
  17
  Forca e Rrespektit
  0
  Soulmind, i njejti avatar. Sa e mira 😊
   

 13. #13
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga Nautilus Shfaq Poten
  Hahahah, po ti je ajo qe i shton pasjonin forumit, ske ndryshuar shyqyr allahut!

  Me italishten kena bo llafe, me afer jemi me gjermanishten tani. Apo se paske msu rrjedhshem gjat mungeses time. ��
  Alkimia mes nesh me keshilloi te shkruaja deutch
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 14. #14
  мαи ωιтн α мιѕѕιои fv Avatari i Loverboy
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  WorLd 0f dReAms
  Postime
  15,624
  Forca e Rrespektit
  3469
  Mire se erdhe Yellow
  " Dhe nuk jemi tė obliguar pėr tjetėr, pėrveēse t’ju kumtojmė ashtu qartė. ".

  (Kur'an: Sure Jasin 36:17)

  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ
  (`*•.ø(`*•.ø♥ø.•*“)ø.•*“ )
  ♥«“ •.* I LOVE ALLAH *•“Ø`»♥
  (ø.•*“(ø.•*“♥`*•.ø)`*•.ø )
  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ

 15. #15
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Kokekuqja e verdhe, eja ketu e rrefeu e te te bekon plaku me nje qe te falen mekatet 😉
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 16. #16
  . fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i WxP
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Durres
  Mosha
  32
  Postime
  4,016
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  Knaqesi qe te shohim prap koke kuqe, te lutem me jep emailin qe ke pasur me mesazh privat dhe do ta dergoj kodin aty dhe llogarin e re do tja bashkangjisim te vjetrit pra yellow redhead
  Je SHQIPTAR? Po?
  Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
  Jo si politikan apo Fetar.

 17. #17
  fv
  Antarėsuar nė
  Sep 2018
  Postime
  17
  Forca e Rrespektit
  0
  Loverboy, kitrra, pėrshėndetje te pėrzemėrta djemani

  Faleminderit wxp, do te shkruaj nje mesazh. Me behet qefi qe shof qe qėndron akoma stoik dhe mban forumin sė bashku.
   

 18. #18
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,676
  Forca e Rrespektit
  615
  Welcome back... nuk te njof po rob I mire dukesh..
   

 19. #19
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179
  Rikthimi me kčmbč tč mbarč nč fv.
   

 20. #20
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  mirese je rikthyer ne Forum Yellow.... je nje shembull i mir, per ne dhe per ata qe rikthehen pas nje kohe te gjate ketu…

  TE pershendes, kalofsh sa me bukur!

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 21. #21
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Hajde moj tash ku mbete 😏
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 22. #22
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Tash a je kthy a nuk je kthy? Vendos ma!
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •