Shqiptar te Bashkuar
android
Duke shikuar rezultatet 1 ne 12 nga 12

Teme: Ca bat

 1. #1
  fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1
  Forca e Rrespektit
  0

  Ca bat

  Un jam Juli(jam djal jo vajz&#129315se shpeshher me pysin tham qe kena me ja kalu mir edhe ...VDEKJE FASHIZMIT...😂😂🤣🤣
   

 2. #2
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Wlc.................
   

 3. #3
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,787
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Liri virtualit....

  Mire se erdhe
   

 4. #4
  po perdorni ndonjeher shenjat e pikesimit se sbeni gabim :p

  mir se erdhe..
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 5. #5
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,753
  Forca e Rrespektit
  615
  Mire se erdhe...

  Perdorini edhe e ne fund te fjaleve se nuk ben dem....
   

 6. #6
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,780
  Forca e Rrespektit
  1402
  Mire se na gjete Juli !
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 7. #7
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,546
  Forca e Rrespektit
  1523
  mirse keni ardhur… kalofsh mir ne forumin e gjer shqipomadh


  te jepa like, per 2fjalet e fundit & Kalofsh bukur me tej…...

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 8. #8
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  Mire se erdhe.. Kalofsh rehatshem
   

 9. #9
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,327
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Mire se keni ardhur!
   

 10. #10
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,787
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Juli erdhi , zhgarraviti cik murin e iku.....me shpejt iku se erdhi me pak fjale...
   

 11. #11
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Ka jeten e vet moj! Jo te gjitheve u shkon forumi vaj.
   

 12. #12
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,852
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga Juli1102 Shfaq Poten
  Un jam Juli(jam djal jo vajz��)se shpeshher me pysin tham qe kena me ja kalu mir edhe ...VDEKJE FASHIZMIT...��������
  Me shpejt ike se erdhe,Juli


  🦂  🐾

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Etiketa per kete Teme

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •