Shqiptar te Bashkuar
android
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 30
 1. #1
  Anėtar i ri fv Avatari i land
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  U.S.A
  Postime
  321
  Forca e Rrespektit
  70

  Hi everybody!

  Hi, how you doin' there? Is everything fucked up as usual!
   

 2. #2
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 3. #3
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,300
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Landi pershendetje.
  Dukuni me shpesh ktej qe te "vertetoni" gjendjen.
  jo njehere ne kaq e aq vite.

 4. #4
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,747
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Mire se ke ardh
   

 5. #5
  Anėtar i ri fv Avatari i land
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  U.S.A
  Postime
  321
  Forca e Rrespektit
  70
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Mire se ke ardh
  Flm.
  Riardh doje te thoje! Shih daten e antaresimit! Por kam qene ne kte forum mjaft me heret se korriku i 2008. Nese te kane treguar, ky forum pasi shkoi ne crash, humbi gjith data base dhe u rithemelua ne 2008.
  Heren e fundit u redaktua nga land; 1 Javė mė Parė ne 22:52.
   

 6. #6
  Anėtar i ri fv Avatari i land
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  U.S.A
  Postime
  321
  Forca e Rrespektit
  70
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Landi pershendetje.
  Dukuni me shpesh ktej qe te "vertetoni" gjendjen.
  jo njehere ne kaq e aq vite.
  Pershendetje !
  Fusha ime kryesore eshte arkeologjia dhe historia. Por ne fakt perfshihem ne cdogje tjeter lehtesisht.
  Dikur ka patur disa antare e te cilet mund te shkembeje debat ne temat historiko-arkeologjike. Nuk e di a ka me te tille?
   

 7. #7
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,671
  Forca e Rrespektit
  4531
  Ma do mendja qe Land i pelqen ti thojne mire se erdhe me Pink Floyd.  Mire se u riktheve.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 8. #8
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,729
  Forca e Rrespektit
  2297
  .........

  Hi , nice to see u around : )
  Heren e fundit u redaktua nga Zana1; 1 Javė mė Parė ne 23:37.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 9. #9
  Anėtar i ri fv Avatari i land
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  U.S.A
  Postime
  321
  Forca e Rrespektit
  70
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  cool.............
   

 10. #10
  Anėtar i ri fv Avatari i land
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  U.S.A
  Postime
  321
  Forca e Rrespektit
  70
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Ma do mendja qe Land i pelqen ti thojne mire se erdhe me Pink Floyd.  Mire se u riktheve.
  ups, mesa duket me njeh.

  let's keep talking !

   

 11. #11
  Anėtar i ri fv Avatari i land
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  U.S.A
  Postime
  321
  Forca e Rrespektit
  70
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Sille edhe kitty- n : p

  Hi , nice to see u around : )
  hey, long time no hear! nuk e dija se qenke ketej.
  Heren e fundit u redaktua nga land; 1 Javė mė Parė ne 22:54.
   

 12. #12
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,729
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga land Shfaq Poten
  hey, long time no hear! nuk e dija se qenke ketej.
  This is my 1st original forum ... i have always been here . Then i was bought to the other shitty one : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 13. #13
  Anėtar i ri fv Avatari i land
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  U.S.A
  Postime
  321
  Forca e Rrespektit
  70
  nja dy-tre foto, duke fshehur fytyren, sa per te patur nje ide te zbehte cili eshte ky qe shkruan pas nick land.


  44498969_1991504720910199_8188134796526878720_o (3)_LI.jpg45082917_2004053396321998_3455314190498004992_n.jpgInked30728688_1751310604929613_291946927317057536_o_LI.jpg
   

 14. #14
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,729
  Forca e Rrespektit
  2297
  Dergoji edhe tek tema e veshjes : p
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 15. #15
  Anėtar i ri fv Avatari i land
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  U.S.A
  Postime
  321
  Forca e Rrespektit
  70
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  This is my 1st original forum ... i have always been here . Then i was bought to the other shitty one : )
  per mua esht forumi i dyte, i pari ka qene *************** atje kam qene qe ne 2003, por ka shum vjet qe nuk dukem andej.
  forumi virtual ka qene forum shum simpatik atehere(besoj se eshte akoma).
   

 16. #16
  Anėtar i ri fv Avatari i land
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  U.S.A
  Postime
  321
  Forca e Rrespektit
  70
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Dergoji edhe tek tema e veshjes : p
  hey, pash ca foto te tua te fresketa.

  you're still so sexy....
   

 17. #17
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,729
  Forca e Rrespektit
  2297
  I just get better and better, dnt i : p


  Ps... K'tu te pakten nuk ka ne mase nga ato me zorre neper kembe , so it's more interesting ... on the other one they are very fake bunch of sadist . lool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 18. #18
  Anėtar i ri fv Avatari i land
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  U.S.A
  Postime
  321
  Forca e Rrespektit
  70
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  I just get better and better, dnt i : p


  Ps... K'tu te pakten nuk ka ne mase nga ato me zorre neper kembe , so it's more interesting ... on the other one they are very fake bunch of sadist . lool
  e di, vari lesht lo'l, ca plaka te shemtuara, me shpirt te shemtuar, dhe xheloze per te bukuren ne kulm.
  tani, aq i ri s'jam as un lo'l, but i hate them.
   

 19. #19
  Hi!
  I'm fine thanx.
  No, it isn't.

  Welcome!
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 20. #20
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,729
  Forca e Rrespektit
  2297
  It’s welcome back .. loool


  Ps ... they don’t deserve to be hated , decaying creatures loool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 21. #21
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,189
  Forca e Rrespektit
  2593
  Welcome back!
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 22. #22
  Me mu e kishe ate welcome back mi? se u Loool-ove fare
  S'e kam lexu ndonjehere ne forum, so for me its like a new comer
  Anyway,rendesi ka "to look forward"
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 23. #23
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,729
  Forca e Rrespektit
  2297
  Gosh filloi orari I hipokrizise. Looool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 24. #24
  Anėtar i ri fv Avatari i land
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  U.S.A
  Postime
  321
  Forca e Rrespektit
  70
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Me mu e kishe ate welcome back mi? se u Loool-ove fare
  S'e kam lexu ndonjehere ne forum, so for me its like a new comer
  Anyway,rendesi ka "to look forward"
  ashtu esht, i'm newcomer, praktikisht nuk njoh asnje pervec Zanes.
   

 25. #25
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,300
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga land Shfaq Poten
  Pershendetje !
  Fusha ime kryesore eshte arkeologjia dhe historia. Por ne fakt perfshihem ne cdogje tjeter lehtesisht.
  Dikur ka patur disa antare e te cilet mund te shkembeje debat ne temat historiko-arkeologjike. Nuk e di a ka me te tille?
  Ka ka.
  Por ti beu promotor pak tek ato dege,ne forme qe te fillojne diskutimet tek ajo fushe,e cila besoje eshte me interes si per antaret dhe lexuesit e forumit!

  Nje nder antaret qe cekte dukshem diskutime,tek ato tema ka qene Antari i nderuar,Lauri!
  Por keto kohe sapara e shikoj shume ktej,uroj ta lexojme dhe ate kete vit ne vazhdim.
  Ju pershendes!
  Dhe qendrim te kendshem ktej!

 26. #26
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,671
  Forca e Rrespektit
  4531
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Gosh filloi orari I hipokrizise. Looool
  Kur te nderpritet kjo strategji,atehere ne fv do afrohen shume antare e me diskutime.

  Me neveriten keto kerpudha qe presin pak shi.

  Land!
  Ne miresjellje kerkoj te jesh aktiv me njohurite tua rreth tematikave qe di ti trajtosh sikurse dini ju.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 27. #27
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,729
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Kur te nderpritet kjo strategji,atehere ne fv do afrohen shume antare e me diskutime.

  Me neveriten keto kerpudha qe presin pak shi.

  Land!
  Ne miresjellje kerkoj te jesh aktiv me njohurite tua rreth tematikave qe di ti trajtosh sikurse dini ju.
  Ke shume te drejte , Tashme vertet na jane neveritur njerez te tille me sjellje te tilla , ku vene ngjyren ne pune per interesat e tyre personale.

  P.O. nejse ne te kundert , ndryshe nuk do ti njihnim dot : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 28. #28
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,729
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga land Shfaq Poten
  ashtu esht, i'm newcomer, praktikisht nuk njoh asnje pervec Zanes.
  You are not a new comer , u are an egzisting one an old member , who decided to come back ... the dates/years , speak for itself . : )

  Any way there is no .. Re-welcome in English but instead it’s welcome back ... she used the wrong one and at the same time she got insulted ... very funny huh : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 29. #29
  Ngelet gjithe jeten si bisht mbrapa te tjereve. Flisni dhe per hipokrizi, por normal e njihni mire .
  Une mi e mencme, u nisa nga Mirse RIerdhe dhe i bashkova,(shqip-anglisht 're-welcome') por me vone (pune sekondash) e lashe vetem "welcome", per shkak se nuk e kam lexuar me pare, por pa e pare fare komentin tend. Jo per gje, por nuk ofendohem nga nje anetare qe s'di te shkruaje shqip akoma,(gjuha meme imagjino) ku ne vend te foljes "sjell" shkruan "sollur".

  Tani ik e kapu me ndonje tjeter (te kalibrit tend) se s'ta kam patur ndonjehere ngene e as ta kam.
  Heren e fundit u redaktua nga Soulmind; 1 Javė mė Parė ne 16:16.
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 30. #30
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,729
  Forca e Rrespektit
  2297
  Perderisa gjuha shqipe Nuk eshte gjuha e ime e pare ... Nuk kam se perse te ndihem keq Ne k’te rast, e as te me ulen e ngrihen nivelet. Loool

  Per nje gjuhe te dyte, jam goxha ne rregull: )

  Po ti qe I ve epitete ne thonjeza vetes tende , lart e poshte ... besoj qe Mirese Ri-erdhe as ne shqip Nuk eshte fjale e rregullt ... por vazhdo tani se boll I re kokes tende me grushta .

  Ps... there is nth wrong to point out a mistake ,u should thank u me and learn smth new ..... rather then getting insulted and coming here to justify urself but at the same time offending someone else .... speaking of levels , u need to work harder with urself . ; )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •