Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 3 123 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 86

Teme: Hi Gra

 1. #1
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186

  Hi Gra

  Me qe jam tip zemermire dhe nuk ja prish dot njeriu, sidomos shefes Monique, thash te hap nje teme prezantimi...

  Jam Mister Kulli, lindur me Shtator te vitit 1985, ne Struge.. Merrem me c'te dali, me profesion jam linguist dhe milfsaxhi dhe nje pjese goxha te madhe te kohes se lire e kaloj ne virtuale..

  Nuk them qe do ja kalojme bukur bashke, por qe do jete interesante, kete futeni ne koke.

  Shnet & Pare per te gjithe.
   

 2. #2
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,706
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga MrCool Shfaq Poten
  Me qe jam tip zemermire dhe nuk ja prish dot njeriu, sidomos shefes Monique, thash te hap nje teme prezantimi...

  Jam Mister Kulli, lindur me Shtator te vitit 1985, ne Struge.. Merrem me c'te dali, me profesion jam linguist dhe milfsaxhi dhe nje pjese goxha te madhe te kohes se lire e kaloj ne virtuale..

  Nuk them qe do ja kalojme bukur bashke, por qe do jete interesante, kete futeni ne koke.

  Shnet & Pare per te gjithe.
  Mire se erdhe dhe qendrim te gjate...

  Citova (bera me bold) pjesen qe me interesoi, sepse tjetra ishte miell e uje
  Thua se kalon kohe...po ku se ketu futesh e nuk poston...apo thjesht lexon?
   

 3. #3
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,265
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Mire se erdhe mor BURR .
   

 4. #4
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,265
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Ore se mu kujtu tani,Quku ka qene qe thosh;- "gra te marra",ketu ne fv. ahahahhahahaha
  Kush antar ka qene aman?! Se sjam e sigurte.
   

 5. #5
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,706
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Ore se mu kujtu tani,Quku ka qene qe thosh;- "gra te marra",ketu ne fv. ahahahhahahaha
  Kush antar ka qene aman?! Se sjam e sigurte.
  Ca po reciton mi?
  Ke po kerkon
   

 6. #6
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,831
  Forca e Rrespektit
  3405
  Kalofsh kendshem ne forumin tone!


  🦂  🐾

 7. #7
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  mire se keni ardhur….

  & kalofshi mir...….

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 8. #8
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,706
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Violeta po ky Kuli ste duket si Nevi me pantallona?
   

 9. #9
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Violeta po ky Kuli ste duket si Nevi me pantallona?

  ky me habiti veqante me definimin ne fjalen Gra, forumi ka edhe gjinin tjeter…. pra mire se ka ardhur ne shoqerin dyaneshe

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 10. #10
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,706
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Violetta Shfaq Poten
  ky me habiti veqante me definimin ne fjalen Gra, forumi ka edhe gjinin tjeter…. pra mire se ka ardhur ne shoqerin dyaneshe
  Do jete nga ata te malit ky, jo nga ata te fushes...prandaj pershendet vetem grate
  Feminist mi viola...ki kujdes aman se jane te frikshem keta tipa
   

 11. #11
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Do jete nga ata te malit ky, jo nga ata te fushes...prandaj pershendet vetem grate
  Feminist mi viola...ki kujdes aman se jane te frikshem keta tipa
  hahah le te kete mireseardhje ketu ne forum...dhe te mbesim me kaq……. /se mos do tremben pastaj./

  Kaloft bukur ne Forum. aq. : )

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 12. #12
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,831
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga Violetta Shfaq Poten
  hahah le te kete mireseardhje ketu ne forum...dhe te mbesim me kaq……. /se mos do tremben pastaj./

  Kaloft bukur ne Forum. aq. : )
  Ruhu Jetesa se,i ka qejf grate ai


  🦂  🐾

 13. #13
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Ruhu Jetesa se,i ka qejf grate ai


  skam cte ruhem... forumi eshte nje faqe kembimi atdhetar, jo ndryshe…..  /jetesa ishte paushall nickname qe nuk eshte me ne ekzistencė. OK? / faleminderit

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 14. #14
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,831
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga Violetta Shfaq Poten
  skam cte ruhem... forumi eshte nje faqe kembimi atdhetar, jo ndryshe…..  /jetesa ishte paushall nickname qe nuk eshte me ne ekzistencė. OK? / faleminderit
  Jetesa,une kur mesohem me nje emer,kam veshtire te mesohem me nje tjeter


  🦂  🐾

 15. #15
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Jetesa,une kur mesohem me nje emer,kam veshtire te mesohem me nje tjeter
  po mir ateher veti personale….. po ske nevoj dhe mos me thirr me nickname te vjeter, aq.

  mesohu, apo cmesohu… tung tani.

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 16. #16
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,831
  Forca e Rrespektit
  3405
  Ciao Jetesa :p


  🦂  🐾

 17. #17
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Mire se erdhe dhe qendrim te gjate...

  Citova (bera me bold) pjesen qe me interesoi, sepse tjetra ishte miell e uje
  Thua se kalon kohe...po ku se ketu futesh e nuk poston...apo thjesht lexon?

  Epo nuk eshte vetem FV-ja pjese e virtuales.. Ka dhe forume tjera, chate etc etc..

  Gjithsesi, ketu me shume kam lexuar se sa kam postuar.. Thjesht jam kurioz te njoh nivelin dhe karakteret e anetareve perpara se te filloj t'ju caj derrasat.
   

 18. #18
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Mire se erdhe mor BURR .
  Mire se te gjej..
   

 19. #19
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  Citim Origjinale Postuar nga Violetta Shfaq Poten
  ky me habiti veqante me definimin ne fjalen Gra, forumi ka edhe gjinin tjeter…. pra mire se ka ardhur ne shoqerin dyaneshe
  Te falemnderit per mikpritjen ne radhe te pare.. Dhe ne radhe te dyte, definimi ishte pikerisht per t'ju habitur... Gjithsesi, ose nuk keni doze te larte te humorit ketu ne forum, ose duhet rishikuar menyren e te te berit humor nga ana ime.
   

 20. #20
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,265
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Violeta po ky Kuli ste duket si Nevi me pantallona?
  hahahahahahaha,cfare i thua moj cfare?!
   

 21. #21
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Do jete nga ata te malit ky, jo nga ata te fushes...prandaj pershendet vetem grate
  Feminist mi viola...ki kujdes aman se jane te frikshem keta tipa
  Vallaj o ti shefe, jam i fushes gjeografikisht dhe mentalisht

  Gjithsesi, mos u tremb.. Nuk jam kokmadh, as i ngjitshem.. Te premtoj qe do jeni rehat ti dhe grate e tjera te forumit
   

 22. #22
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  Abis respekte
   

 23. #23
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  Citim Origjinale Postuar nga MrCool Shfaq Poten
  Te falemnderit per mikpritjen ne radhe te pare.. Dhe ne radhe te dyte, definimi ishte pikerisht per t'ju habitur... Gjithsesi, ose nuk keni doze te larte te humorit ketu ne forum, ose duhet rishikuar menyren e te te berit humor nga ana ime.


  e kam kuptuar bukur temen e humorit dhe pikerisht e bera ne form cudie, ngase ketu pikerisht me shum keshtu shfaqen bisedat shumher….andaj…


  dhe asgje diq e re.

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 24. #24
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Ciao Jetesa :p
  liria jote maro kur ceno tjetrin. Ajo e ka nick Violeta dhe ske pse e thirr me 1 emer qe ajo se do.

  welcome mr cool.
  mdukesh si nga shqipria mesme ti mu nga menyra si shkrun meqe ra fjala
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 25. #25
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,706
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga MrCool Shfaq Poten
  Vallaj o ti shefe, jam i fushes gjeografikisht dhe mentalisht

  Gjithsesi, mos u tremb.. Nuk jam kokmadh, as i ngjitshem.. Te premtoj qe do jeni rehat ti dhe grate e tjera te forumit
  Mos cme the.....ndihem totalisht e zhgenjyer
   

 26. #26
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  S'ka gje.. Te kalon, nuk je as e para e as e fundit.
   

 27. #27
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,706
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga MrCool Shfaq Poten
  S'ka gje.. Te kalon, nuk je as e para e as e fundit.
  As e ve ne dyshim fare...bile nga merzia tani do pi nje luge uthull
   

 28. #28
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  O po pi dy me mire, per siguri
   

 29. #29
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,706
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga MrCool Shfaq Poten
  O po pi dy me mire, per siguri
  Mos e tepro tani....pak se po te bej publicitet for free, po ben e si humorist
   

 30. #30
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  Te te falenderoj tashi, qe po me ben publicitet?

  Dhe une qe kujtoja se te jane harxhuar opcionet dhe po me vardisesh si opcion i vetem i ngelur :/
   

Faqja 1 nga 3 123 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •