Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 2 nga 3 I parėI parė 123 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 31 ne 60 nga 86

Teme: Hi Gra

 1. #1
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186

  Hi Gra

  Me qe jam tip zemermire dhe nuk ja prish dot njeriu, sidomos shefes Monique, thash te hap nje teme prezantimi...

  Jam Mister Kulli, lindur me Shtator te vitit 1985, ne Struge.. Merrem me c'te dali, me profesion jam linguist dhe milfsaxhi dhe nje pjese goxha te madhe te kohes se lire e kaloj ne virtuale..

  Nuk them qe do ja kalojme bukur bashke, por qe do jete interesante, kete futeni ne koke.

  Shnet & Pare per te gjithe.
   

 2. #31
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,664
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga MrCool Shfaq Poten
  Te te falenderoj tashi, qe po me ben publicitet?

  Dhe une qe kujtoja se te jane harxhuar opcionet dhe po me vardisesh si opcion i vetem i ngelur :/
  Opsion shkruhet zakonisht..Alber pa T ne fund
  Ti kujton e mendon shume...me easy going vlla
   

 3. #32
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Kaja bre nanen! Mue nuk e’m priten ikaq mire! Perfudimisht je burazeri im!
   

 4. #33
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Opsion shkruhet zakonisht..Alber pa T ne fund
  Ti kujton e mendon shume...me easy going vlla
  Kujdes me korigjimet ne te shkruajtur, se po tu vura nga pas do te bej te rilexosh postimet disa here para se ti postosh

  Ca te bej, i ketille jam.. Overthinker
   

 5. #34
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  Citim Origjinale Postuar nga Frank Shfaq Poten
  Kaja bre nanen! Mue nuk e’m priten ikaq mire! Perfudimisht je burazeri im!
  Po bre qysh jo.. Per tu patur zili, nuk e sheh?
   

 6. #35
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  liria jote maro kur ceno tjetrin. Ajo e ka nick Violeta dhe ske pse e thirr me 1 emer qe ajo se do.

  welcome mr cool.
  mdukesh si nga shqipria mesme ti mu nga menyra si shkrun meqe ra fjala

  Te falemners per mikpritjen.. Po, jam nga Shqiperia e mesme, aty ben pjese Struga gjeografikisht.
   

 7. #36
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  liria jote maro kur ceno tjetrin. Ajo e ka nick Violeta dhe ske pse e thirr me 1 emer qe ajo se do.

  welcome mr cool.
  mdukesh si nga shqipria mesme ti mu nga menyra si shkrun meqe ra fjala

  faleminderit shum o Soul...... me te vertet je shum xhan, je shpirt-korrekte....


  ky abisi sikur skupton ben shumher, dhe (x, x, x hera tjera)
  po heshtja ime sdo thote se nuk e kuptoj, nuk e shoh, apo e kam harru. Dhe njeriu i menqur kupto me nje fjale....


  e kam ven shpjegimin mepare diku se ne nje rast te zbehur te jetes kam vend at nickname, dhe tani seshte me aq.
  Heren e fundit u redaktua nga Violetta; 21-11-2018 ne 10:04.

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 8. #37
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,664
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Violetta Shfaq Poten
  faleminderit shum o Soul...... me te vertet je shum xhan, je shpirt-korrekte....


  ky abisi sikur skupton ben shumher, dhe (x, x, x hera tjera)
  po heshtja ime sdo thote se nuk e kuptoj, nuk e shoh, apo e kam harru. Dhe njeriu i menqur kupto me nje fjale....


  e kam ven shpjegimin mepare diku se ne nje rast te zbehur te jetes kam vend at nickname, dhe tani seshte me aq.
  Po mire sa here tju shkrepet per te nderruar nickname , ne duhet ti harrojme te meparshmet?
  Kur nuk gjeni ju karar me veten, perse u dashka ta gjejme ne? .//llafi qe bie
  Pastaj ato qe i thua abisit, pa lidhje fare moj moter Lajde....
  Edhe une e kam Monique , po ju e ndryshoni si ju do kokrra qejfit...une asihere skam thene pse ma thoni shkurt a gjate
   

 9. #38
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,664
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga MrCool Shfaq Poten
  Kujdes me korigjimet ne te shkruajtur, se po tu vura nga pas do te bej te rilexosh postimet disa here para se ti postosh

  Ca te bej, i ketille jam.. Overthinker
  Nuk trembem jo, mund te me ndjekesh ,por do lodhesh
  Maksimumi i gabimeve te mia mund, te jete ortografik jo konceptual....
  Ka ndryshim midis njeres dhe tjetres....

  Per pjesen e te menduarit....dukesh dukesh, fshati qe duket ...zhduket
   

 10. #39
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Ēa i bo diversionit kjo! Bo booooo
  Mjere kush se kupton!
   

 11. #40
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,210
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  haahahahahahaa,e cpaskeni qene.
  Oj vjollca qe thote Deli,mos u merzite,le te therrasin si te duan.
  Ti me rendesi qe ke emra te bukur.
   

 12. #41
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  432
  Forca e Rrespektit
  166
  welcome mrcool
   

 13. #42
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Po mire sa here tju shkrepet per te nderruar nickname , ne duhet ti harrojme te meparshmet?
  Kur nuk gjeni ju karar me veten, perse u dashka ta gjejme ne? .//llafi qe bie
  Pastaj ato qe i thua abisit, pa lidhje fare moj moter Lajde....
  Edhe une e kam Monique , po ju e ndryshoni si ju do kokrra qejfit...une asihere skam thene pse ma thoni shkurt a gjate
  Nje mikja jone e shkurtoi emrin e saj ketu. ndpnjeher harroja, i thirrja me nick te vjeter. me thoshte mos ma thuaj. Nuk ja thash me!
  Shyqyr fv krahas avatarit ka dhe nickname qe tdel para sysh perher ndaj ska tbej mbajtja mend. po abisi do me u ngacmu e me loz ate thuj. Abisin e kemi cun te mire, per mua me i miri ketu, po pale si ja shkrep ne ket rast.
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 14. #43
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,664
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Nje mikja jone e shkurtoi emrin e saj ketu. ndpnjeher harroja, i thirrja me nick te vjeter. me thoshte mos ma thuaj. Nuk ja thash me!
  Shyqyr fv krahas avatarit ka dhe nickname qe tdel para sysh perher ndaj ska tbej mbajtja mend. po abisi do me u ngacmu e me loz ate thuj. Abisin e kemi cun te mire, per mua me i miri ketu, po pale si ja shkrep ne ket rast.
  Hhahaha une e njoha me emer te shkurtuar e skam pas probleme
  Rendesi ka qe asgje nuk eshte tendencioze...
   

 15. #44
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Na e fike hormonin.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 16. #45
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  Te te rroje kromozomi
   

 17. #46
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Une them ti bejme testin e ADN-sė! :p
   

 18. #47
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  Ja bejme burazer
   

 19. #48
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Po na doli me ADN mikse, do zihemi per kromozomim me te forte pastaj, mos me thuaj se ste thashe!
   

 20. #49
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  C'te zihemi mor?? 50/50 sic e do zakoni dhe jena ne rregull
   

 21. #50
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Wakakakakakakakakaka cit.Tip
   

 22. #51
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Qe kavaleria tek meshkujt kohet e fundit ka humbur..dihet ajo.

  Por dihet edhe qe qe nuk gjindet ne forum , mbi te gjitha ne dy copa chatistash.


  Merreni me qete quna qiao.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 23. #52
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  Na ofendove??
   

 24. #53
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Pjesa e ofendimit svaret nga une...varet nga pjesa qe kryen aktet.

  Une jam thjeshte zeri i se vertetes!
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 25. #54
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  S'ke faj.. Nje cop chatisteje je
   

 26. #55
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Burazer Kulli a te thashe qe mu duk si chatiste!

  O ti “cica” vogel izi se po benim shaka.
  Edhe boll pyete poshte e larte per ne te dy se ti tregojme vete gjerat, nuk mbajme sekrete virtuale.
  He te paste Hallua!
   

 27. #56
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,210
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  hahahahahahahahahahah, O Nick pse ngacmon moj djemt!
  LEri moj antaret e rinj,mos u"a nxjerr "syte e ballit",se na ikin.
  Cpaskeni qene!
   

 28. #57
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  He pra, pse keshtu kjo??

  Apo na sheh te rinj, te brishte, te urte :/
   

 29. #58
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,210
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga MrCool Shfaq Poten
  He pra, pse keshtu kjo??

  Apo na sheh te rinj, te brishte, te urte :/
  Mos be si ""shpirt i ndjeshem" tani ti,se do na i leshosh gocat e foumit ne dashuri me ty. ahahahhahaa
   

 30. #59
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,664
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Nga teme prezantimi e keni bere tema "gjella e qenve "

  Fiks si ato artikujt te gazeta Paloma...djemte kerkojne vajza
   

 31. #60
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Nga teme prezantimi e keni bere tema "gjella e qenve "

  Fiks si ato artikujt te gazeta Paloma...djemte kerkojne vajza
  Kur niset dicka ne nje te tille menyre, pershesh per qen eshte e destinuar te behet.

  Por pa meraaaaak popull i thjeshteeee.

  Une ne dy vende terhiqem ne nje muhabet
  Kur tjetri perdor llogjike e skam te drejte

  Kur perdoret injoranca


  Meqe e para calon mesa duket.

  Ju pershnes.

  Adios!
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

Faqja 2 nga 3 I parėI parė 123 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •