Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 3 nga 3 I parėI parė 123
Duke shikuar rezultatet 61 ne 86 nga 86

Teme: Hi Gra

 1. #1
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186

  Hi Gra

  Me qe jam tip zemermire dhe nuk ja prish dot njeriu, sidomos shefes Monique, thash te hap nje teme prezantimi...

  Jam Mister Kulli, lindur me Shtator te vitit 1985, ne Struge.. Merrem me c'te dali, me profesion jam linguist dhe milfsaxhi dhe nje pjese goxha te madhe te kohes se lire e kaloj ne virtuale..

  Nuk them qe do ja kalojme bukur bashke, por qe do jete interesante, kete futeni ne koke.

  Shnet & Pare per te gjithe.
   

 2. #61
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Nga teme prezantimi e keni bere tema "gjella e qenve "

  Fiks si ato artikujt te gazeta Paloma...djemte kerkojne vajza

  Me fjale te vogla, ca ka dashur te thote autori i postimit?
   

 3. #62
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Kur niset dicka ne nje te tille menyre, pershesh per qen eshte e destinuar te behet.

  Por pa meraaaaak popull i thjeshteeee.

  Une ne dy vende terhiqem ne nje muhabet
  Kur tjetri perdor llogjike e skam te drejte

  Kur perdoret injoranca


  Meqe e para calon mesa duket.

  Ju pershnes.

  Adios!

  Shkurt muhabeti, se nuk di ti bie gjate ne raste te ketilla.. Kur kruhesh, prit reaksion.. Dhe e dyta, me sa c'kam lexuar neper forum, nuk them se je injorante, por i afrohesh goxha termit.

  Hajt shnet tashi!
   

 4. #63
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,155
  Forca e Rrespektit
  5070
  Mr
  cool mire se paske ardhur
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 5. #64
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  Mire se te gjej, Jana
   

 6. #65
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,787
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga MrCool Shfaq Poten
  Me fjale te vogla, ca ka dashur te thote autori i postimit?
  A ke qene nai here ne zall te Kirit
  A i ke ngju bilbilat qysh knojne.......etj etj se behen shume prape
   

 7. #66
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  Asnje fjale me shume, se prishet..

  E ke qa ����
   

 8. #67
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Une them qe deren arrijme ta mbajme mend burazer.
  Njelloj, e sot si para disa kohesh, keta sikur “ushqehen” me a-socialitet te dhjamosur.
  Nje problem e kane por se zgjidhim dot.
   

 9. #68
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,221
  Forca e Rrespektit
  905
  Mire se na erdhe .
  Ske faj vec gra kan ngel nforum .
  Burrat kan ik .
   

 10. #69
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,327
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Natta Shfaq Poten
  Mire se na erdhe .
  Ske faj vec gra kan ngel nforum .
  Burrat kan ik .
  hahahahaha Natta ,edhe ti ke humbur keto kohe.
  Duku e dashur duku me shpesh. Te pershendes!
   

 11. #70
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,221
  Forca e Rrespektit
  905
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  hahahahaha Natta ,edhe ti ke humbur keto kohe.
  Duku e dashur duku me shpesh. Te pershendes!
  Shefe jam bo si e shpis .
  Te pershendes edhe unė .
   

 12. #71
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  Mire se te gjej ketu Natta
  Beyond the horizon

 13. #72
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,787
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Mire se erdhe mr.kuli
  Ca ke bere per te bere?
   

 14. #73
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  Mire se te gjej zonja shefe..

  Asgje te vecante.. Pervec qe kam shtuar ca viza te bardha te muri dhe kam ushqyer trupin me dashuri
  Beyond the horizon

 15. #74
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,787
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Interesante ne fakt

  Meqe kam qelluar pak kurioze nga natyra, vizat i bere para apo pasi u ushqeve me dashuri?
   

 16. #75
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,932
  Forca e Rrespektit
  1074
  E de eeee
  Ste ka faj lulka jooo

  JUST ME..!

 17. #76
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,787
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Arlea Shfaq Poten
  E de eeee
  Ste ka faj lulka jooo

  U erdhi edhe flutra majit
  Ho i here nga i kalove 24 oret e fundit
   

 18. #77
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,932
  Forca e Rrespektit
  1074
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  U erdhi edhe flutra majit
  Ho i here nga i kalove 24 oret e fundit
  Nk ta them
  Se mos o zot me vine hijet e ktu

  JUST ME..!

 19. #78
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Interesante ne fakt

  Meqe kam qelluar pak kurioze nga natyra, vizat i bere para apo pasi u ushqeve me dashuri?
  Gjithmone pas, se po i bera para me sjellin ters.
  Beyond the horizon

 20. #79
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  Citim Origjinale Postuar nga Arlea Shfaq Poten
  E de eeee
  Ste ka faj lulka jooo
  Mire se te gjej o shpirtkazma e virtualit
  Beyond the horizon

 21. #80
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,327
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga MrCool Shfaq Poten
  Mire se te gjej o shpirtkazma e virtualit
  Mr.Kul ec njehere dil nga kjo teme e kap ,kategorit me tema, diskutime,gjana me vlere mendime,etj etj kshu gjonash. Ne forme qe forumi jone i dashur te marr aktivitet haahahahahahahaha.
  Ec tashi se boll qendrove si mysafir nket teme.
  e kuj dihet te del e fati me noj vajze te mire ktej,se kinaaa alamet vajzash,vec se rrine pak hije.
   

 22. #81
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,327
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Arlea Shfaq Poten
  Nk ta them
  Se mos o zot me vine hijet e ktu
  Arlea dikur hyje ktej,na doje .
  Po si humb robi keshtu mi,me na marr malli me te lexu oj lule . ahhahahaha.
  Te pershendes!
   

 23. #82
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Mr.Kul ec njehere dil nga kjo teme e kap ,kategorit me tema, diskutime,gjana me vlere mendime,etj etj kshu gjonash. Ne forme qe forumi jone i dashur te marr aktivitet haahahahahahahaha.
  Ec tashi se boll qendrove si mysafir nket teme.
  e kuj dihet te del e fati me noj vajze te mire ktej,se kinaaa alamet vajzash,vec se rrine pak hije.

  Ta prish Kulli ty?? Kurre

  Ja te marr me radhe tani, por mos i thuash pastaj vetes "nga vajta i thash te shkruaje"
  Beyond the horizon

 24. #83
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,327
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga MrCool Shfaq Poten
  Ta prish Kulli ty?? Kurre

  Ja te marr me radhe tani, por mos i thuash pastaj vetes "nga vajta i thash te shkruaje"
  Dukettt robi qe osht rob zotni. hahahahahaha
   

 25. #84
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  Mire, por boll komentuat tani se une kete dua, sebep.. Ku ka gra aty m'ke
  Beyond the horizon

 26. #85
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,327
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga MrCool Shfaq Poten
  Mire, por boll komentuat tani se une kete dua, sebep.. Ku ka gra aty m'ke

  ahh kap Nevi sofren e shtron,turshi e raki.
  e ajde gezuar pra.
   

 27. #86
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,932
  Forca e Rrespektit
  1074
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Arlea dikur hyje ktej,na doje .
  Po si humb robi keshtu mi,me na marr malli me te lexu oj lule . ahhahahaha.
  Te pershendes!
  Ehem!
  Ja hyra ju pashe
  Ty te puth fort uneeee

  JUST ME..!

Faqja 3 nga 3 I parėI parė 123

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •