Shqiptar te Bashkuar
android
Duke shikuar rezultatet 1 ne 23 nga 23
 1. #1
  Drenica Heroic fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Drenicė
  Mosha
  26
  Postime
  387
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  11

  hihi Me vjet qe sjom kon knej ^_^

  Cka po boni ju hahaha
  -K|nG

  Liber i vjeter me shume fleta ku n`cdo flete shkruhet vetem e verteta

 2. #2
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,150
  Forca e Rrespektit
  5070
  i mirepritur..
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 3. #3
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,210
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Ma mire vone se kurre,i thone nje shprehje.

  Mire se keni riardhur!
  Ne jemi mire ,t"njejten urojme dhe per ju!
   

 4. #4
  Drenica Heroic fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Drenicė
  Mosha
  26
  Postime
  387
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  11
  ^_^ zakonish si humb @Abis sa nuk harroje kete FAVICON "FV" une e kam pas krijuar hahaha
  -K|nG

  Liber i vjeter me shume fleta ku n`cdo flete shkruhet vetem e verteta

 5. #5
  Drenica Heroic fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Drenicė
  Mosha
  26
  Postime
  387
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  11
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  i mirepritur..
  Falemenderit
  -K|nG

  Liber i vjeter me shume fleta ku n`cdo flete shkruhet vetem e verteta

 6. #6
  Drenica Heroic fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Drenicė
  Mosha
  26
  Postime
  387
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  11
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Ma mire vone se kurre,i thone nje shprehje.

  Mire se keni riardhur!
  Ne jemi mire ,t"njejten urojme dhe per ju!
  Falemenderit me vjen mire !
  -K|nG

  Liber i vjeter me shume fleta ku n`cdo flete shkruhet vetem e verteta

 7. #7
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,648
  Forca e Rrespektit
  2297
  Prezantohu edhe nje here , se je harruar. lool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 8. #8
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,806
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga K|nG Shfaq Poten
  ^_^ zakonish si humb @Abis sa nuk harroje kete FAVICON "FV" une e kam pas krijuar hahaha
  Paske qene i vogel per forum atehere,tani qenke bere tamam

  Mire se je rikthyer!


  🦂  🐾

 9. #9
  Drenica Heroic fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Drenicė
  Mosha
  26
  Postime
  387
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  11
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Paske qene i vogel per forum atehere,tani qenke bere tamam

  Mire se je rikthyer!
  ku njef teknologjia moshe ore
  -K|nG

  Liber i vjeter me shume fleta ku n`cdo flete shkruhet vetem e verteta

 10. #10
  Drenica Heroic fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Drenicė
  Mosha
  26
  Postime
  387
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  11
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Prezantohu edhe nje here , se je harruar. lool
  Arianiti 25 vjec aktualisht, jetoj nDrenicen Heroike Kosove
  -K|nG

  Liber i vjeter me shume fleta ku n`cdo flete shkruhet vetem e verteta

 11. #11
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,648
  Forca e Rrespektit
  2297
  Ta gezosh emrin , me pelqen shume .. : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 12. #12
  Drenica Heroic fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Drenicė
  Mosha
  26
  Postime
  387
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  11
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Ta gezosh emrin , me pelqen shume .. : )
  edhe ti prezantohu se ste njof ^_^
  -K|nG

  Liber i vjeter me shume fleta ku n`cdo flete shkruhet vetem e verteta

 13. #13
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,648
  Forca e Rrespektit
  2297
  Nuk je i vetmi .. loool


  Quhem Zana , dhe jam Shqiptare .. kaq tani per tani : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 14. #14
  Drenica Heroic fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Drenicė
  Mosha
  26
  Postime
  387
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  11
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Nuk je i vetmi .. loool


  Quhem Zana , dhe jam Shqiptare .. kaq tani per tani : )
  me vjen mire

  respect.jpg
  -K|nG

  Liber i vjeter me shume fleta ku n`cdo flete shkruhet vetem e verteta

 15. #15
  hic rrijme... shofim kush anetar te rinj vijne ne forum Lol
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 16. #16
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905
  Po mir se vjen.
  Ishalla po kemi fat me ty,se meshkujt e tjer ii kan privatizu (shaka).
   

 17. #17
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  e llogarit pershendetje fjalin tuaj:

  Cka po boni ju hahaha ???

  Mire se keni ardhur

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 18. #18
  Drenica Heroic fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Drenicė
  Mosha
  26
  Postime
  387
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  11
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  hic rrijme... shofim kush anetar te rinj vijne ne forum Lol
  haha ne fakt une s`jom i ri hiq hahah paskam me shume vite i antarsuar se ju ^_^
  -K|nG

  Liber i vjeter me shume fleta ku n`cdo flete shkruhet vetem e verteta

 19. #19
  Drenica Heroic fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Drenicė
  Mosha
  26
  Postime
  387
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  11
  Citim Origjinale Postuar nga Jetmira Shfaq Poten
  Po mir se vjen.
  Ishalla po kemi fat me ty,se meshkujt e tjer ii kan privatizu (shaka).
  Te gjitha me privatizim edhe ketu a hahahahahah
  -K|nG

  Liber i vjeter me shume fleta ku n`cdo flete shkruhet vetem e verteta

 20. #20
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905
  Citim Origjinale Postuar nga K|nG Shfaq Poten
  Te gjitha me privatizim edhe ketu a hahahahahah
  ngeli vec me gjujt femrat.
   

 21. #21
  . fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i WxP
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Durres
  Mosha
  32
  Postime
  4,016
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  Welcome Back Bro
  Je SHQIPTAR? Po?
  Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
  Jo si politikan apo Fetar.

 22. #22
  Drenica Heroic fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Drenicė
  Mosha
  26
  Postime
  387
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  11
  Citim Origjinale Postuar nga WxP Shfaq Poten
  Welcome Back Bro
  Pleasure bro
  -K|nG

  Liber i vjeter me shume fleta ku n`cdo flete shkruhet vetem e verteta

 23. #23
  Drenica Heroic fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Drenicė
  Mosha
  26
  Postime
  387
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  11
  Citim Origjinale Postuar nga Jetmira Shfaq Poten
  ngeli vec me gjujt femrat.
  Une jo e
  -K|nG

  Liber i vjeter me shume fleta ku n`cdo flete shkruhet vetem e verteta

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 09-12-2014, 17:55
 2. Ka 20 vjet qė ha… gurė!
  Nga Tuana ne forum Kuriozitete
  Pergjigje: 10
  Postimi i Fundit: 21-07-2012, 12:07
 3. 67 vjet mė pas...
  Nga ReNdEx ne forum Analizė-Opinion
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-05-2012, 01:15
 4. Shtatzene per 46 vjet
  Nga Dragon32 ne forum Kuriozitete
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-04-2011, 23:13
 5. Edhe une knej ...!!
  Nga .:Mashtrusja:. ne forum Prezantoni veten nė forum
  Pergjigje: 22
  Postimi i Fundit: 17-07-2010, 11:03

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •