Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 10 nga 10
 1. #1
  fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2019
  Postime
  1
  Forca e Rrespektit
  0

  Mire se ju gjej te gjitheve

  Pershendetje e mire se ju gjej te gjitheve
  uroj te kalojme mire bashke
   

 2. #2
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,821
  Forca e Rrespektit
  2297
  Mireseerdhe Vinjol... kalofsh bukur ne forum .
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 3. #3
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,852
  Forca e Rrespektit
  3405
  Mire se keni ardhur!


  🦂  🐾

 4. #4
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,327
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Mire se erdhet!

 5. #5
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,221
  Forca e Rrespektit
  905
  Mire se....na erdhe
   

 6. #6
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i milva
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Ku kendohen seranatat..
  Postime
  747
  Forca e Rrespektit
  54
  Udhetim te mbare Vinjol ne kete forum!
   

 7. #7
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,715
  Forca e Rrespektit
  4531
  Mire se erdhe Vinjoli.

  Kalo mire mes nesh.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 8. #8
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,155
  Forca e Rrespektit
  5070
  Vinjol mire se erdhe ne kete vater ...
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 9. #9
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,787
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Mire se erdhe Vinjol. dhe shpresoj jo vetem sa per t'u rregjistruar
   

 10. #10
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,753
  Forca e Rrespektit
  615
  Mirese erdhe dhe duku me dendur...
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •