Shqiptar te Bashkuar
android
Duke shikuar rezultatet 1 ne 19 nga 19

Teme: Mirmbrema

 1. #1
  fv Avatari i ralph
  Antarėsuar nė
  Apr 2018
  Vendodhja
  around
  Postime
  26
  Forca e Rrespektit
  0

  hihi Mirmbrema

  Mirmbrema un quhem Ralfi nga tr ku jetoj dhe punoj te firma plakut "harxhim lekesh me turne"
  Shpresoj tja kaloj mire
   

 2. #2
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,664
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Mireserdhe

  Tani ca turni je?
   

 3. #3
  fv Avatari i ralph
  Antarėsuar nė
  Apr 2018
  Vendodhja
  around
  Postime
  26
  Forca e Rrespektit
  0
  Per fat te keq jam 16 ore dhe gjith fundjava ne pune pasi plaku do iki per pushime me plaken ishalla sme bojn me vlla te vogel
   

 4. #4
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,664
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Qarin e qederin i fije e holle nda.....zoti qofte me ty! AMIN
   

 5. #5
  fv Avatari i ralph
  Antarėsuar nė
  Apr 2018
  Vendodhja
  around
  Postime
  26
  Forca e Rrespektit
  0
  Edhe rrena me te verteten goca tezesh jane
   

 6. #6
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,146
  Forca e Rrespektit
  5070
  mire se ke ardhur ralph, uroj te argetohesh
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 7. #7
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,210
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga ralph Shfaq Poten
  Per fat te keq jam 16 ore dhe gjith fundjava ne pune pasi plaku do iki per pushime me plaken ishalla sme bojn me vlla te vogel
  hahahahaha,eh femija i pelqnis e di sa i embel eshteee (jam vete femij i tille)

  Mire se keni ardhur!
   

 8. #8
  fv Avatari i ralph
  Antarėsuar nė
  Apr 2018
  Vendodhja
  around
  Postime
  26
  Forca e Rrespektit
  0
  Falemindeit
   

 9. #9
  fv Avatari i ralph
  Antarėsuar nė
  Apr 2018
  Vendodhja
  around
  Postime
  26
  Forca e Rrespektit
  0
  Lene mo embelsia modhe se shef eee te mer gjith pasurine :p
   

 10. #10
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905
  Mire se erdhe
  Uroj tkalosh mir ne forum.
   

 11. #11
  fv Avatari i ralph
  Antarėsuar nė
  Apr 2018
  Vendodhja
  around
  Postime
  26
  Forca e Rrespektit
  0
  Flm flm
  ore si sna dhat nje kafe se per dreke ose darke sbeheshka fjale ketu
   

 12. #12
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,647
  Forca e Rrespektit
  2297
  Miresekeardhur & kalofsh kendshem ne forum.


  Ps.... Nga prezantimi.... gjan si adoleshent i levizur / perkedhelur. lool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 13. #13
  po kafet te takojne ty meqe ke hy ne shpi te re. ne maximumi sjellim qoken (leke ose naj dhurat meqe lek paske me bollek)


  ah... se dedh harrova: Me kemb t'mare ene ja kalofsh sa me mire ktu!
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 14. #14
  fv Avatari i ralph
  Antarėsuar nė
  Apr 2018
  Vendodhja
  around
  Postime
  26
  Forca e Rrespektit
  0
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Miresekeardhur & kalofsh kendshem ne forum.


  Ps.... Nga prezantimi.... gjan si adoleshent i levizur / perkedhelur. lool
  ncuq sjam adoleshent thjesht happy and smart
   

 15. #15
  fv Avatari i ralph
  Antarėsuar nė
  Apr 2018
  Vendodhja
  around
  Postime
  26
  Forca e Rrespektit
  0
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  po kafet te takojne ty meqe ke hy ne shpi te re. ne maximumi sjellim qoken (leke ose naj dhurat meqe lek paske me bollek)


  ah... se dedh harrova: Me kemb t'mare ene ja kalofsh sa me mire ktu!
  sja vlen me erdhe duar bosh
  gjithsesi flm
   

 16. #16
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,647
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga ralph Shfaq Poten
  ncuq sjam adoleshent thjesht happy and smart
  U are 2 much loool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 17. #17
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,751
  Forca e Rrespektit
  8341
  E paska nis me te zgerdhime ky
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 18. #18
  fv Avatari i ralph
  Antarėsuar nė
  Apr 2018
  Vendodhja
  around
  Postime
  26
  Forca e Rrespektit
  0
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  E paska nis me te zgerdhime ky
  Sma mer menja se erdhe me zor te prezantimi im
  Me mire me te zgerdhire sesa me pesimizem dhe depresion
  Have fun girl
   

 19. #19
  fv Avatari i ralph
  Antarėsuar nė
  Apr 2018
  Vendodhja
  around
  Postime
  26
  Forca e Rrespektit
  0
  Citim Origjinale Postuar nga Jetmira Shfaq Poten
  Mire se erdhe
  Uroj tkalosh mir ne forum.
  Faleminderit
   

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Mirmbrėma
  Nga Arijona ne forum Prezantoni veten nė forum
  Pergjigje: 39
  Postimi i Fundit: 04-10-2015, 00:29
 2. mirmbrema!!!!
  Nga erika ne forum Prezantoni veten nė forum
  Pergjigje: 6
  Postimi i Fundit: 31-03-2011, 00:52

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •