Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 47

Teme: Njatjeta juj

 1. #1

  Njatjeta juj

  Ju kam vizituar shpesh dhe sot e vendosa me ne fund. Stafi me ka ca euro borxh, pranoj dhe dollare! Per anetarersimin !

  Per te tjerat do shifna e do lexohena.
   

 2. #2
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,265
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Mire se keni ardhur!
   

 3. #3
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  si antare ju uroj mireseardhjen si staf sperdorim moneta vetem fjale.. e meqense fjala emire eshte flori dhe dy te stafit te mirepriten e paguam borxhin .. ..
  klb ne fv!
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 4. #4
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  BWUAHAHA.
  Ke ardh ne forum pabuksash.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 5. #5
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,751
  Forca e Rrespektit
  615
  Mire se ardhe...
  Sa per pagesen hyr ne rradhe se ne kemi kohe qe Po presim e hic...
   

 6. #6
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Miresekeardhur & kalofsh kendshem.

  Ps... Nese mundesh rregulloje pak nickname , se me qorroi syte.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 7. #7
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  1,193
  Forca e Rrespektit
  0
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  BWUAHAHA.
  Ke ardh ne forum pabuksash.
  Pse pabukse je ti?����
  Po unė pabuks jam?����
   

 8. #8
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,705
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Mireseerdhe
   

 9. #9
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,831
  Forca e Rrespektit
  3405
  Mireseerdhe ne forumin tone te varfer


  🦂  🐾

 10. #10
  Flm per mikpritjen 99% prej jush.
   

 11. #11
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LoSsT
  Antarėsuar nė
  Jun 2009
  Postime
  4,942
  Forca e Rrespektit
  6158
  Ktu vetem kredi te zeza do gjeshe, welcome...
  Kur nje gje duhet te ndodhe, ndodh! Frika nuk e ndryshon rrjedhen e jetes...Ajo nuk e pengon fatin e njerezve, por i zhvesh ata nga dinjiteti i nevojshem per ta perballuar ate..!!

 12. #12
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210
  Hajde ndonje kopje dhe ti!
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 13. #13
  Mund te jap ip te gjesh kopja e kujt jam 79.106.209.45

  Kur ta gjesh me bej haber te di sozien time.
   

 14. #14
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  1,193
  Forca e Rrespektit
  0
  Ktu ke ardh nė katundin sherro kulturor.Jan kto kokat qė tollovisin forumin.Si kjo lart teje tė cilės i kruhet vetė dhe luan rrolin e viktimės.Trajtojeni si njė hije,njė kufomė qė lėn gėrmat e saj ngado komentohet.
   

 15. #15
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,091
  Forca e Rrespektit
  905
  Mire se erdhe ne forum
  Kalofsh kendshem ne forum.
   

 16. #16
  Njatjeta dhe per ju.......
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 17. #17
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,644
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Citim Origjinale Postuar nga ✧Ṃ!ṨҬ!Ḱ✧ Shfaq Poten
  Ju kam vizituar shpesh dhe sot e vendosa me ne fund. Stafi me ka ca euro borxh, pranoj dhe dollare! Per anetarersimin !

  Per te tjerat do shifna e do lexohena.
  A pranon bitcoin?
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 18. #18
  Hap nje llogari me pare dhe pastaj eja te dhurosh 0.000022 nese ke aq kellqe per kete minishifer qe te shkruajta.

  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Njatjeta dhe per ju.......
  Thnx Soulmind, nje mikpritje e kendshme.
  Heren e fundit u redaktua nga ✧Ṃ!ṨҬ!Ḱ✧; 26-01-2018 ne 22:32.
   

 19. #19
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Do e rregullosh k;te nickname , apo te te ve vize.. ? se me qorrove .
  looool

  Ps... Nuk e Dija qe i lejon forumi, k'te lloj shkrimesh nicknames.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 20. #20
  Ke dy zgjidhje, syza/ignore zgjidh njeren dhe lehtesohesh.
   

 21. #21
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Syzet kushtojne loool ... me te fut ne ignore list, nuk me kushton asgje ... por thashe ta provoj kshu me marreveshje si fillim, meqe je anetar i ri.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 22. #22
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,644
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Citim Origjinale Postuar nga ✧Ṃ!ṨҬ!Ḱ✧ Shfaq Poten
  Ke dy zgjidhje, syza/ignore zgjidh njeren dhe lehtesohesh.
  WALLETI.jpg

  Mė duket se kėrkove ca satoshi
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 23. #23
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  Mire se keni ardhur....

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 24. #24
  Citim Origjinale Postuar nga Vvetoni Shfaq Poten
  WALLETI.jpg

  Mė duket se kėrkove ca satoshi

  Imazhet jane te bukura, por realiteti krejt ndryshe, pikerisht per kete dallohemi ne shqiptaret se shesim pordhe pa fund edhe kur skemi breke ne bythe.

  Satoshi nuk egziston eshte thjesht virtual human si B


  Si thua te sjell dhe une nje foto mur me 100 Bitcoin qe te vazhdoje pordheria pa fund.

  Kini pak respekt per veten te pakten.
   

 25. #25
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  IT meqe na ke ndjekur dhe nga jashte
  Cf opinionesh ke krijuar per anetaret?

  I bie qe ti na njeh e ne jo. Pabarazi.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 26. #26
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  IT meqe na ke ndjekur dhe nga jashte
  Cf opinionesh ke krijuar per anetaret?

  I bie qe ti na njeh e ne jo. Pabarazi.
  Si gjithmone kontroverse ne shkrimet e tua

  Besoj do me njihni dhe mua me te mirat apo te metat qe posedoj ne fushen e shkrimeve. Opinione mbi anetare te veēante sdo kisha deshire te jepja sepse natyrshmeria i rrjedh ato nder shkrime, por ne pergjithesi keni larmi perveē ndonje tipi te veēante qe sdini ta menaxhoni me indiference dhe perbuzje...

  Persa i perket asaj IT qe ke filluar fjaline! Nuk mendoj se ke dashur te thuash qe une jam me profesion te tille, pasi spara jam i dhene pas teknologjise por pas letersise, gjithsesi kjo sdo te thote qe une skam njohuri teorike mbi teknologjine.
   

 27. #27
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga ✧Ṃ!ṨҬ!Ḱ✧ Shfaq Poten
  Si gjithmone kontroverse ne shkrimet e tua

  Besoj do me njihni dhe mua me te mirat apo te metat qe posedoj ne fushen e shkrimeve. Opinione mbi anetare te veēante sdo kisha deshire te jepja sepse natyrshmeria i rrjedh ato nder shkrime, por ne pergjithesi keni larmi perveē ndonje tipi te veēante qe sdini ta menaxhoni me indiference dhe perbuzje...

  Persa i perket asaj IT qe ke filluar fjaline! Nuk mendoj se ke dashur te thuash qe une jam me profesion te tille, pasi spara jam i dhene pas teknologjise por pas letersise, gjithsesi kjo sdo te thote qe une skam njohuri teorike mbi teknologjine.
  Ajo IT do te thote qe paskam nevoje per syze
  Mea culpa.

  Pak art me shume na duhet ne kete bote
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 28. #28
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  ishte njeher mepara nje anetar i forumit, qe mbante ket lloj maske ne Avatar....

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 29. #29
  Citim Origjinale Postuar nga Jetesa Shfaq Poten
  ishte njeher mepara nje anetar i forumit, qe mbante ket lloj maske ne Avatar....
  Kush keshtu? I paskam vjedhur identitetin!

  Ma thuaj njehere kush eshte qe perdor V-nė?

  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Ajo IT do te thote qe paskam nevoje per syze
  Mea culpa.

  Pak art me shume na duhet ne kete bote
  Juve sju duhet art, arti jeni ju vete me natyren e lirshme qe posedon, je teper argetuese.
  Heren e fundit u redaktua nga ✧Ṃ!ṨҬ!Ḱ✧; 28-01-2018 ne 23:00.
   

 30. #30
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,636
  Forca e Rrespektit
  4531
  Prania juaj sjelltė njė frymė tė re nė fv.
  Mirė se ke ardhur.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Njateta juj.!
  Nga Beko ne forum Kėrkesa pėr Access level 5
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-05-2012, 17:57
 2. Mir Se Juj Gjeta Edhe Mir Se do mgjeni :P
  Nga Black_RideR ne forum Prezantoni veten nė forum
  Pergjigje: 22
  Postimi i Fundit: 05-12-2011, 01:40

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •