Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12
Duke shikuar rezultatet 31 ne 47 nga 47

Teme: Njatjeta juj

 1. #1

  Njatjeta juj

  Ju kam vizituar shpesh dhe sot e vendosa me ne fund. Stafi me ka ca euro borxh, pranoj dhe dollare! Per anetarersimin !

  Per te tjerat do shifna e do lexohena.
   

 2. #31
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408
  Mire se erdhe. Kalfosh mire ne forum.

  P.s. kete po e shtoj sa per info, jo se kam dyshime. IP mund te ndyshohet me proxy, kshuqe nje user nga psh italia mund te rezultoj ne Indi apo vice versa.
  I walk slowly, but I never walk backward

 3. #32
  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Mire se erdhe. Kalfosh mire ne forum.

  P.s. kete po e shtoj sa per info, jo se kam dyshime. IP mund te ndyshohet me proxy, kshuqe nje user nga psh italia mund te rezultoj ne Indi apo vice versa.
  Faleminderit per mikpritjen.

  Nese e njeh fushen e informatikes duhej te kuptoje me pare qe une dhashe ip ne shqiperi dhe qytetin e tiranes, as itali dhe as ne indi. E dyta! A mund te me tregosh sesi kapet e njejta ip ne formen socket4 proxy? Te pakten dy here??? Mbase ju dini diēka qe une se di dhe jam kureshtar ta di si mund te kem te njejtin proxy per dite me rradhe.
  Mos harro proxyt skadojne me ore ose maksimumi 24 ore.

  Flm paraprakisht nese me ndihmon si behet.
   

 4. #33
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408
  Citim Origjinale Postuar nga ✧Ṃ!ṨҬ!Ḱ✧ Shfaq Poten
  Faleminderit per mikpritjen.

  Nese e njeh fushen e informatikes duhej te kuptoje me pare qe une dhashe ip ne shqiperi dhe qytetin e tiranes, as itali dhe as ne indi. E dyta! A mund te me tregosh sesi kapet e njejta ip ne formen socket4 proxy? Te pakten dy here??? Mbase ju dini diēka qe une se di dhe jam kureshtar ta di si mund te kem te njejtin proxy per dite me rradhe.
  Mos harro proxyt skadojne me ore ose maksimumi 24 ore.

  Flm paraprakisht nese me ndihmon si behet.
  Nuk e njoh fushen e informatikes, thjeshte e di se me proxy ndryshohet IP adresa.

  E kam shkru edhe heren e pare qe nuk po aludoja ne ty. Vetem se teknikisht ka mundesi te manovrohet me IP adrese.
  I walk slowly, but I never walk backward

 5. #34
  Ishte kenaqesi per mua te isha midis jush. Kohes sime i erdhi fundi ne kete forum.

  Ju falenderoj te gjitheve per debatin dhe tematikat qe diskutuam bashke por ambienti eshte paksa si teper konfliktual dhe sdua te jem pjese e tij.


  Me te mira ✧Ṃ!ṨҬ!Ḱ✧.
   

 6. #35
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,327
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga ✧Ṃ!ṨҬ!Ḱ✧ Shfaq Poten
  Ishte kenaqesi per mua te isha midis jush. Kohes sime i erdhi fundi ne kete forum.

  Ju falenderoj te gjitheve per debatin dhe tematikat qe diskutuam bashke por ambienti eshte paksa si teper konfliktual dhe sdua te jem pjese e tij.


  Me te mira ✧Ṃ!ṨҬ!Ḱ✧.
  Pershendetje Mistik!
  Flm ju per bashkebisedimet e postimet tuaja ketu!
  Por urojme te te lexojem perseri!
  Disktuimet nganjehere dhe pse pak konfliktuale ,nganjehere na bejne me kritik dhe avancim drejt permirsimit!
  Prandaj postimi juaj s"eshte aspak i kendshem per ne qe e lexojme!
   

 7. #36
  Nuk do me lexoni serish Nev-i, dhe nuk u be gjema, sa ikin e vijne si puna meje, ket pune kane forumet.

  Thjesht u be nje gjendje e mbytur me lojra fjalesh e budalliqe te tjera, skam kohe me u marr me thashetheme.

  Ndonjehere duhet ti flakesh ca gjera per te mbajtur ato me te vyerat se ndryshe ngatarrohet kashta me grurin pastaj.

  Keshtu na bijne veshet e syte rehat nga gjithfare zhurmash.....

  Per nostalgji mund te hyj tju rishikoj por me tej stop.

  Nev meqe me vure re! Te uroj me te mirat, qofsh perhere Nev-i

  Ps, Ketrush i papare je edhe ketu ma dhe nje like se tani sapo e pashe. KETRUSH nderro nick kaloje KRITIK te shkon pa mase, qofsh mire Ketrush.
  Heren e fundit u redaktua nga ✧Ṃ!ṨҬ!Ḱ✧; 10-04-2018 ne 17:27.
   

 8. #37
  Mua mpelqeje sh ti se ishe anetar pa melodrama kshu. e thoje cop c'mendoje dhe virtualiteti sikur s'kish peshe hic.
  Me kte postim e paske prish punen as 3 muaj fiks nuk durove dot Lol. Nejse ju kam zili ju qe ikni. sa mir e beni
  Have a happy life!
  ^-^
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 9. #38
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,644
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Citim Origjinale Postuar nga ✧Ṃ!ṨҬ!Ḱ✧ Shfaq Poten
  Nuk do me lexoni serish Nev-i, dhe nuk u be gjema, sa ikin e vijne si puna meje, ket pune kane forumet.

  Thjesht u be nje gjendje e mbytur me lojra fjalesh e budalliqe te tjera, skam kohe me u marr me thashetheme.

  Ndonjehere duhet ti flakesh ca gjera per te mbajtur ato me te vyerat se ndryshe ngatarrohet kashta me grurin pastaj.

  Keshtu na bijne veshet e syte rehat nga gjithfare zhurmash.....

  Per nostalgji mund te hyj tju rishikoj por me tej stop.

  Nev meqe me vure re! Te uroj me te mirat, qofsh perhere Nev-i

  Ps, Ketrush i papare je edhe ketu ma dhe nje like se tani sapo e pashe. KETRUSH nderro nick kaloje KRITIK te shkon pa mase, qofsh mire Ketrush.
  A je tu dal o djalė? Jo po shkoj, jo po ri.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 10. #39
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,644
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  P.s A po del edhe me username Odeon a veē me Mistikun? Se e dimė qė tė dy i pėrdor ti.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 11. #40
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,327
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Veton nuk eshte mire te aludojme rreth antareve!
  Se pastaj na duhet ti japim drejt Mistikut kur na referohet per sjelljen tone jo shume adekuate ketu.
   

 12. #41
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,821
  Forca e Rrespektit
  2297
  Kshu e ka Ky Iken me njerin aktivizon tjetrin. Loool


  Hajt rruge te mbare, mos harro merr me vete edhe dy nicknames e tjere . Loool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 13. #42
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,644
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Veton nuk eshte mire te aludojme rreth antareve!
  Se pastaj na duhet ti japim drejt Mistikut kur na referohet per sjelljen tone jo shume adekuate ketu.
  Pse a e kam gabim unė?
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 14. #43
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,327
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Vvetoni Shfaq Poten
  Pse a e kam gabim unė?
  PEr mendimin tim po!
   

 15. #44
  Drenica Heroic fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Drenicė
  Mosha
  26
  Postime
  387
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  11
  mire se keni ardhur ne FV
  -K|nG

  Liber i vjeter me shume fleta ku n`cdo flete shkruhet vetem e verteta

 16. #45
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,546
  Forca e Rrespektit
  1523
  po perse duhet te ikesh?

  edhe nese ndonjeher nuk bie dakord me dikend, kur ta mbyllesh forumin harro cka ishte. Hyn perseri fresket heren tjeter... Nuk ia vlen ti mbajm mend mospajtimet (sepse nganjeher skan te bejn me realitetin porse vetem provokim rasti mund jenė.)


  Sido qe vepron: Gjitha te mirat ne jetė....

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 17. #46
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,644
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  PEr mendimin tim po!
  Qy qy. E pse kur replikoj me Mistikun mė pas nė privat mė shan Odeoni. Ose janė binjak siamez, ndoshta kush e di.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 18. #47
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,546
  Forca e Rrespektit
  1523
  Citim Origjinale Postuar nga Vvetoni Shfaq Poten
  Qy qy. E pse kur replikoj me Mistikun mė pas nė privat mė shan Odeoni. Ose janė binjak siamez, ndoshta kush e di.

  binjak siamez

  a vertet eshte i njejti anetar?


  Nese nuk eshte, mos na ngaterro ne ate Ide.

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Njateta juj.!
  Nga Beko ne forum Kėrkesa pėr Access level 5
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-05-2012, 17:57
 2. Mir Se Juj Gjeta Edhe Mir Se do mgjeni :P
  Nga Black_RideR ne forum Prezantoni veten nė forum
  Pergjigje: 22
  Postimi i Fundit: 05-12-2011, 01:40

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •