Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 1 nga 1
 1. #1
  FULL OF PATOS fv Avatari i Trendelin
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  466
  Forca e Rrespektit
  32

  Lightbulb Nje sygjerim se si mund te prezantoni veten!!

  Pershendetje!!

  Po futem direkt ne teme dhe tema ka te beje me temat e prezantimit qe hapen ne kete nenforum !

  Perderisa eshte vene re qe jo te gjitha temat perbejne realisht nje prezantim ne vetvete, fale nje sygjerimi te jashtem, vendosem te hapim nje teme, ne te cilen te jepet nje format, ku mund te bazoheni per te bere prezantimin tuaj ne kete forum.

  Nuk eshte e thene qe duhet te ndiqni medoemos kete "keshille prezantimi" (fantazia eshte gjithmone e mirepritur), por pak rregull eshte i nevojshem.

  Nje format ne kete rast mund te jete ky i meposhtmi. (Per menyra te tjera, ose nese dikush mendon se duhet te shtohet dicka, jemi akoma te hapur per sygjerime! )

  > Emri Juaj
  > Mosha
  > Ku jetoni
  > Qyteti origjines
  > Nje pershkrim te vogel tuajin dhe te interesave tuaja
  > Cfare prisni te "gjeni" ne kete forum etj etj

  ....e keshtu me rradhe

  Flm per mirekuptimin! :puc

  :ciaoo:
  Heren e fundit u redaktua nga Nostra_22; 21-11-2008 ne 23:40.
  :fluturoze:

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Teme: Nje Sygjerim Se Si Mund Te Prezantoni Veten!!
  Nga ariekazy ne forum Prezantoni veten nė forum
  Pergjigje: 10
  Postimi i Fundit: 31-03-2018, 10:54
 2. Pergjigje: 3
  Postimi i Fundit: 04-08-2015, 16:37

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •