Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 33
 1. #1
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281

  Pershendetje!

  Pershendetje, une jam Ai :p 32 vjeē, qyteti kudo.
  Shpresoj t'ia kalojme mire bashke.
   

 2. #2
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,091
  Forca e Rrespektit
  905
  Pershendetje Ai,.
  Kalofsh mir nė forum.
   

 3. #3
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,706
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Shnetja juj...mirese na urnove
   

 4. #4
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Flm Flm :p
   

 5. #5
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Kudo,ku pra?
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 6. #6
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Ne nje grusht me lule te fresketa! :p
   

 7. #7
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Miresekeardhur & kalofsh bukur ne forum.

  Ps.. Shpjegoje pak nickname - in tend ? Nga te erdhi frymezimi, qysh te perfaqeson ty ? etj etj etj ... thnx in advance : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 8. #8
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  Mire se keni ardhur.......

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 9. #9
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,270
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Mirese keni ardhur!
   

 10. #10
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Miresekeardhur & kalofsh bukur ne forum.

  Ps.. Shpjegoje pak nickname - in tend ? Nga te erdhi frymezimi, qysh te perfaqeson ty ? etj etj etj ... thnx in advance : )
  Pse nuk te punon gugelli ty?!
   

 11. #11
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  E pyeta por me tha qe nuk te njeh loool

  Por lere fare , se paske ardhur me hu ne dore . Looool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 12. #12
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  E pyeta por me tha qe nuk te njeh loool

  Por lere fare , se paske ardhur me hu ne dore . Looool
  nga qefi tė ėshtė dukur hu se unė nė fakt njė laps kisha nė dorė.
   

 13. #13
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  E pyeta por me tha qe nuk te njeh loool

  Por lere fare , se paske ardhur me hu ne dore . Looool
  nga qefi tė ėshtė dukur hu se unė nė fakt njė laps kisha nė dorė.
   

 14. #14
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Na zhgenjeve loool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 15. #15
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  zhgėnjimi pjesė e jetės ėshtė mos e vrit mėndjen. nėse do pėrgjigje mė pak zhgėnjyese ndėrro avatarin tė lutem se na ngatėrron mendimet
   

 16. #16
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Hajt hajt o llokum,dridhe dridhe pak me shume loool
  Heren e fundit u redaktua nga Zana1; 19-12-2017 ne 18:07.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 17. #17
  Hajd meqe dite te lexosh avatarin tamam po te urojme mirseardhjen :p
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 18. #18
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Flm flm :p
   

 19. #19
  fv Avatari i Sinner
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Vendodhja
  Burkina Faso
  Postime
  59
  Forca e Rrespektit
  2
  Mire se te gjej @frank
  I've been a liar, been a thief.. Been a lover, been a cheat.. All my sins need holy water, feel it washing over me..

 20. #20
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Mire se ardhe burazer Sinner, me fal sa te gjej tabakane dhe qerasjet se e une sot erdha per vete. S'paska nikoqire fare ky forumi burazer. :p
   

 21. #21
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,831
  Forca e Rrespektit
  3405
  Vetesherbim cuna

  Mire se erdhet!


  🦂  🐾

 22. #22
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Ku mund te hap nje referendum ketu, kshu nje sondazh? :p
   

 23. #23
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,270
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Frank Shfaq Poten
  Ku mund te hap nje referendum ketu, kshu nje sondazh? :p
  Tek kjo nenkategori.

  Sondazhe dhe votime
   

 24. #24
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,644
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Pėrshėndetje Frank, me siguri je akoma Ai, vetėm se tash i ke 32 vjet.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 25. #25
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  Edhe njehere, miresevjen o Franku i tmerrshem...
   

 26. #26
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Vvetoni ai jam ai vvvvvetem se tani i kam 33 jo 32

  MrCool he burazer, ja mberrite e ti. Po nga humbe kshu?! U beme per mall
   

 27. #27
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,644
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Citim Origjinale Postuar nga Frank Shfaq Poten
  Vvetoni ai jam ai vvvvvetem se tani i kam 33 jo 32

  MrCool he burazer, ja mberrite e ti. Po nga humbe kshu?! U beme per mall
  Si mundet njeriu tė kaloj brenda 1 viti, 2 vite jetė?
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 28. #28
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Ehhhh prit se ske pare gje akoma! Lol

  Une bej edhe - ne vite se + eshte kollaj
   

 29. #29
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  Hahahahahahhahahahahahahah ky nuk ka pare andej, qe vitet virtuale i kane nga 1500 dite
   

 30. #30
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,644
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Citim Origjinale Postuar nga Frank Shfaq Poten
  Ehhhh prit se ske pare gje akoma! Lol

  Une bej edhe - ne vite se + eshte kollaj
  ti te kokshe bos, me dy ss.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pershendetje
  Nga Siiwon ne forum Prezantoni veten nė forum
  Pergjigje: 20
  Postimi i Fundit: 24-03-2012, 21:44
 2. Pershendetje
  Nga art01 ne forum Prezantoni veten nė forum
  Pergjigje: 15
  Postimi i Fundit: 20-03-2012, 16:40
 3. Pershendetje
  Nga loqka ne forum Prezantoni veten nė forum
  Pergjigje: 27
  Postimi i Fundit: 20-03-2012, 15:58
 4. Pershendetje !!!
  Nga AleH anDro ne forum Prezantoni veten nė forum
  Pergjigje: 17
  Postimi i Fundit: 21-11-2011, 14:08
 5. Me pranoni dhe mua ne mesin tuaj ?! Pershendetje ....Pershendetje
  Nga Lion1 ne forum Prezantoni veten nė forum
  Pergjigje: 71
  Postimi i Fundit: 02-09-2011, 08:36

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •