Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12
Duke shikuar rezultatet 31 ne 33 nga 33
 1. #1
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281

  Pershendetje!

  Pershendetje, une jam Ai :p 32 vjeē, qyteti kudo.
  Shpresoj t'ia kalojme mire bashke.
   

 2. #31
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Ahahahahaahahahahahahaaaa per perralle nga e kaluara 🤪🤪🤪
   

 3. #32
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Frankesteeeeeinnnn
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 4. #33
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  I befsha temen me doli e nje e njohur tjeter, kisha harruar numrin!
   

Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pershendetje
  Nga Siiwon ne forum Prezantoni veten nė forum
  Pergjigje: 20
  Postimi i Fundit: 24-03-2012, 21:44
 2. Pershendetje
  Nga art01 ne forum Prezantoni veten nė forum
  Pergjigje: 15
  Postimi i Fundit: 20-03-2012, 16:40
 3. Pershendetje
  Nga loqka ne forum Prezantoni veten nė forum
  Pergjigje: 27
  Postimi i Fundit: 20-03-2012, 15:58
 4. Pershendetje !!!
  Nga AleH anDro ne forum Prezantoni veten nė forum
  Pergjigje: 17
  Postimi i Fundit: 21-11-2011, 14:08
 5. Me pranoni dhe mua ne mesin tuaj ?! Pershendetje ....Pershendetje
  Nga Lion1 ne forum Prezantoni veten nė forum
  Pergjigje: 71
  Postimi i Fundit: 02-09-2011, 08:36

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •