Shqiptar te Bashkuar
android
Duke shikuar rezultatet 1 ne 17 nga 17

Teme: Pershendetje

 1. #1
  fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2018
  Postime
  9
  Forca e Rrespektit
  0

  Pershendetje

  Do me pranoni apo te iki ?
   

 2. #2
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  632
  Forca e Rrespektit
  420
  Citim Origjinale Postuar nga Yahel Shfaq Poten
  Do me pranoni apo te iki ?
  Mirseerdhe,, nje njeri me shum nje kenaqesi me shum!

  Rrespekte dhe kalofsh bukur nen shoqerin tone !
   

 3. #3
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,336
  Forca e Rrespektit
  4937
  mire se erdhe... je i mirepritur edhe pse ndonjehere testojme te sapoardhurit me shprehjet.. pse erdhe... jo sje.. apo te tjera te ketij lloji... gjithesesi ne mirepresim mendimet, shkrimet, komunikimet dhe idet e reja pasi rigjenerojne bisedat..
  ju uroj qendrim te kendshem dhe qe te ndiheni mire me ne.
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 4. #4
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,240
  Forca e Rrespektit
  500
  Mire se erdhe por edhe Po ke mendje per me Ik mirese te ikesh...

  Kalofsh mire mes nesh nqs rri.
   

 5. #5
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,190
  Forca e Rrespektit
  2106
  Miresekeardhur... per prsh/prezantime te tilla, me mire mos te kishe hapur fare teme . Lool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 6. #6
  fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2018
  Postime
  9
  Forca e Rrespektit
  0
  flm gjithve per mikpritjen ok po rri
   

 7. #7
  fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2018
  Postime
  9
  Forca e Rrespektit
  0
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Miresekeardhur... per prsh/prezantime te tilla, me mire mos te kishe hapur fare teme . Lool
  Zana tpershndes yllo
   

 8. #8
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,190
  Forca e Rrespektit
  2106
  Citim Origjinale Postuar nga Yahel Shfaq Poten
  Zana tpershndes yllo
  Njihemi gje ? apo me prsh me k'te rast. lool

  Prsh edhe ty.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 9. #9
  Citim Origjinale Postuar nga Yahel Shfaq Poten
  Do me pranoni apo te iki ?
  si ta kesh
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 10. #10
  fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2018
  Postime
  9
  Forca e Rrespektit
  0
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Njihemi gje ? apo me prsh me k'te rast. lool

  Prsh edhe ty.
  ska rendsi, rendsi ka qe tpersehendes
   

 11. #11
  fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2018
  Postime
  9
  Forca e Rrespektit
  0
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  si ta kesh
  si ta kem si mos ta kem , ktu midis jush do ju kem
   

 12. #12
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,190
  Forca e Rrespektit
  2106
  Citim Origjinale Postuar nga Yahel Shfaq Poten
  ska rendsi, rendsi ka qe tpersehendes

  Te kuptova


  Por qe une po kerkoj per nje online bodygard...looool

  Sec kam nje ndjesi qe ti je i duhuri , i afte , e ben dot ?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 13. #13
  fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2018
  Postime
  9
  Forca e Rrespektit
  0
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Mire se keni ardhe!
  mire se u gjeta
   

 14. #14
  fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2018
  Postime
  9
  Forca e Rrespektit
  0
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Te kuptova


  Por qe une po kerkoj per nje online bodygard...looool

  Sec kam nje ndjesi qe ti je i duhuri , i afte , e ben dot ?
  pse kush te kercenon?

  varet sa lek mjep ..
   

 15. #15
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,190
  Forca e Rrespektit
  2106
  Citim Origjinale Postuar nga Yahel Shfaq Poten
  pse kush te kercenon?

  varet sa lek mjep ..
  Kaq nata... numeroji, Dhe me kthe pergjigje loool
  Heren e fundit u redaktua nga Zana1; 03-03-2018 ne 22:39.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 16. #16
  fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2018
  Postime
  9
  Forca e Rrespektit
  0
  ok dakort...
   

 17. #17
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,019
  Forca e Rrespektit
  836
  Mire se erdhe
  Qendrim te kendshem ne forum.
   

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pershendetje
  Nga Siiwon ne forum Prezantoni veten nė forum
  Pergjigje: 20
  Postimi i Fundit: 24-03-2012, 20:44
 2. Pershendetje
  Nga art01 ne forum Prezantoni veten nė forum
  Pergjigje: 15
  Postimi i Fundit: 20-03-2012, 15:40
 3. Pershendetje
  Nga loqka ne forum Prezantoni veten nė forum
  Pergjigje: 27
  Postimi i Fundit: 20-03-2012, 14:58
 4. Pershendetje !!!
  Nga AleH anDro ne forum Prezantoni veten nė forum
  Pergjigje: 17
  Postimi i Fundit: 21-11-2011, 13:08
 5. Me pranoni dhe mua ne mesin tuaj ?! Pershendetje ....Pershendetje
  Nga Lion1 ne forum Prezantoni veten nė forum
  Pergjigje: 71
  Postimi i Fundit: 02-09-2011, 07:36

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •