Shqiptar te Bashkuar
android
Duke shikuar rezultatet 1 ne 25 nga 25

Teme: Pershendetje

 1. #1
  fv
  Antarėsuar nė
  Sep 2018
  Postime
  4
  Forca e Rrespektit
  0

  Pershendetje

  Pershendetje te gjithve ktej


  Une erdha ne forum sepse me pelqen te flas/shkruaj ne gjuhen shqipe..

  dhe shpresoj se do kaloj mire ketu me ju
   

 2. #2
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,649
  Forca e Rrespektit
  2297
  Welcome PlanB , ja kalofsh kendshem ne forum.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 3. #3
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,210
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Mire se ka ardhur!

  Emrin e paske te planizuar mire boll.
   

 4. #4
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Mire se erdhe plani rezerv.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 5. #5
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,676
  Forca e Rrespektit
  615
  Mire se erdhe e mire se te rrish.... ketu gjuhen shqipe e kemi primare.
   

 6. #6
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905
  Pershendetje.
  Mire se erdhe .
   

 7. #7
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  Pershendetje plan B... na thuaj cili ishte plani A?


  te duash gjuhen tonė, don te thote deshiron te kuptosh kulturen tone edhe me shum...  Qendrim tė kendshem!

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 8. #8
  Keke kput tu shkru, se mos te pelqen vec me fol mor ? se kena i qoshe ktu nforum me ku mundesh me fol me vedi
   

 9. #9
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,150
  Forca e Rrespektit
  5070
  mire se ke ardhur planb e mire se ke ardhur edhe ti merakli krapit
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 10. #10
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  432
  Forca e Rrespektit
  166
  Mire se vjen o djale me plane rezerve, kalofsh sa me kendshem, e ishalla ja merr doren makines se une ngela ne autoshkolle te ketij formati
   

 11. #11
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Pkani B nuk funksionon asnjehere. Ndaj duhet plani C.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 12. #12
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  mire se ke ardhur planb e mire se ke ardhur edhe ti merakli krapit
  A Don ti me Hanger i tavė kumujsh ��������
   

 13. #13
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga Marakli^Krapit Shfaq Poten
  A Don ti me Hanger i tavė kumujsh ��������
  E re Quk a te dha leje gruaja me hy a?
  Apo prandaj ke ndryshu identitet.
  Uaaa pika ty
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 14. #14
  Lezhjane sa keke dobsu ke nejt tu majt marakun tem a
   

 15. #15
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga Marakli^Krapit Shfaq Poten
  Lezhjane sa keke dobsu ke nejt tu majt marakun tem a
  Ghaaaaaa

  Pak po vallai.

  Nga halli e kishim. Trimi i mire me shoke thone. Pse erdhe vetem ti?
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 16. #16
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Ghaaaaaa

  Pak po vallai.

  Nga halli e kishim. Trimi i mire me shoke thone. Pse erdhe vetem ti?
  Po mbahet qejfi te pakten kur vesh fuzone te del shala nselamet
   

 17. #17
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,665
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Quk mer i tave me ngjala deshja une ....a ban me ma pru aaa ?
   

 18. #18
  Kacurrelse sduhen gja njalat e krapi Po te qerasi me levrek ntjegull
   

 19. #19
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,150
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga Marakli^Krapit Shfaq Poten
  A Don ti me Hanger i tavė kumujsh ��������
  ceshte kumujsh???
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 20. #20
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  ceshte kumujsh???
  Zucchine
   

 21. #21
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,665
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Marakli^Krapit Shfaq Poten
  Kacurrelse sduhen gja njalat e krapi Po te qerasi me levrek ntjegull
  Me ken shkodran tana i ban...topa topa bile
   

 22. #22
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,665
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Marakli^Krapit Shfaq Poten
  Kacurrelse sduhen gja njalat e krapi Po te qerasi me levrek ntjegull
  Me ken shkodran tana i ban...topa topa bile
   

 23. #23
  Ka ardh quku n'forum?? :O c'tu desh
  Mireseke rikthy. Uroj te jesh mire ..

  PlanB:kur je plan b dhe mirseadhja kalon nplan B. Ta kaloi quku. Lol
  welcome edhe ti
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 24. #24
  fv
  Antarėsuar nė
  Sep 2018
  Postime
  4
  Forca e Rrespektit
  0
  Shume faleminderit t'gjith
   

 25. #25
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,806
  Forca e Rrespektit
  3405
  Mireseerdhet PlaniB!


  🦂  🐾

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •