Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 48
 1. #1
  fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2010
  Vendodhja
  Durres
  Postime
  34
  Forca e Rrespektit
  0

  Post Pershendetje!

  E para, mos gjykoni nga emri jam rregjistruar qe ne 2010, ishte koha N.q.s nuk gaboj jam njohur me kete forum nga nje postim ne MirC, por shume pak mbaj mend per sa i perket ketij forumi pasi kam rreth 7 vite qe nuk futem me as ketu as ne MirC. Gjithsesi mire se ju gjeta, shpresoj t'ja kalojm mire.

  Per sa i perket pershkrimit te vetes po jap keto informacione:

  Mosha:22
  Jetoj ne Durres, gjithashtu jam me origjine nga Durresi.
  Arsyeja perse u riktheva ne kete forum eshte pasi jam i interesuar te mar pjese ne diskutime te ndryshme qe behen ketu ne lidhje me Shqiperine ose jo. Pres te shoh sa me shume debate konstrutive ku gjithesecili shpreh mendimin e vet, dhe debati nuk kalon ne fyerje personale per shkak te mungeses se argumentit.

  Shpresoj t'ja kalojme sa me mire.
  Heren e fundit u redaktua nga The^ThuG; 12-10-2018 ne 16:52.
  A good speech should be like a woman's skirt: long enough to cover the subject and short enough to create interest.

 2. #2
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,831
  Forca e Rrespektit
  3405
  Sa kujtese te forte qe paskeni

  Mireseerdhet!


  🦂  🐾

 3. #3
  fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2010
  Vendodhja
  Durres
  Postime
  34
  Forca e Rrespektit
  0
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Sa kujtese te forte qe paskeni

  Mireseerdhet!
  Po kontrolloja sot e-mail, dhe papritur me doli nje e-mail nga Forumivirtual, mendova te hidhja nje sy cfare te rejash ka
   

 4. #4
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,264
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Mire se keni ardhur!
  Urojme mos te hapesh vetem temen e prezantimit e te ikesh.
   

 5. #5
  fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2010
  Vendodhja
  Durres
  Postime
  34
  Forca e Rrespektit
  0
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Mire se keni ardhur!
  Urojme mos te hapesh vetem temen e prezantimit e te ikesh.
  Faleminderit
  Po e pashe qe nuk ka interes per mua tek ky postim, do iki!

  Shpresoj te rri sa me gjate kete rralle.
  A good speech should be like a woman's skirt: long enough to cover the subject and short enough to create interest.

 6. #6
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,264
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga The^ThuG Shfaq Poten
  Faleminderit
  Po e pashe qe nuk ka interes per mua tek ky postim, do iki!

  Shpresoj te rri sa me gjate kete rralle.
  hahahahahahahah,interes sa te duash,vec jemi ne priudh vejshte,e renie gjethesh,ama presim pranveren plot interes.
   

 7. #7
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Mireseerdhe & kalofsh kendshem.

  Ps... Ne ate kohe do te kete qene ne mode... emri I jot, but not anymore : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 8. #8
  fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2010
  Vendodhja
  Durres
  Postime
  34
  Forca e Rrespektit
  0
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Mireseerdhe & kalofsh kendshem.

  Ps... Ne ate kohe do te kete qene ne mode... emri I jot, but not anymore : )
  Faleminderit, Mire se te gjeta

  Epo vitet 2010, te gjithe kemi qene pak retarded
  A good speech should be like a woman's skirt: long enough to cover the subject and short enough to create interest.

 9. #9
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Yeah I can imagine : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 10. #10
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,751
  Forca e Rrespektit
  615
  Mirese erdhe...
   

 11. #11
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,023
  Forca e Rrespektit
  472
  Mirė se erdhe!
  Nuk e di si ėshtė tė kthehesh nė njė forum pas 8 vitesh...
  Unė vetė iki e vij kėtu njė herė nė disa muaj, e mė duket kohė e largėt.
   

 12. #12
  fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2010
  Vendodhja
  Durres
  Postime
  34
  Forca e Rrespektit
  0
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Mirese erdhe...
  Mire se te gjeta
   

 13. #13
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,644
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Mirė se na erdhe.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 14. #14
  fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2010
  Vendodhja
  Durres
  Postime
  34
  Forca e Rrespektit
  0
  Citim Origjinale Postuar nga Artin Shfaq Poten
  Mirė se erdhe!
  Nuk e di si ėshtė tė kthehesh nė njė forum pas 8 vitesh...
  Unė vetė iki e vij kėtu njė herė nė disa muaj, e mė duket kohė e largėt.
  Me thene te drejten, nuk eshte se kam qene shume i lidhur pas ketij forumi dhe nuk eshte se me ka bere shume pershtypje largimi apo rikthimi. Shpresoj qe kete rralle eksperienca te jete me e bukur.
   

 15. #15
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Na thuaj ndonje gje per veten tende ?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 16. #16
  fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2010
  Vendodhja
  Durres
  Postime
  34
  Forca e Rrespektit
  0
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Na thuaj ndonje gje per veten tende ?
  Kam shkruajtur dhe siper jam 22 vjec studioj ekonomi ne Tirane. Jetoj dhe jam nga Durresi. Per sa i perket emrit nuk kisha deshire ta shkruaja dhe prandaj nuk e kam shkruajtur. Nuk e di cfare te them, beje ti nje pyetesor dhe do i pergjigjem me kenaqesi 😂
   

 17. #17
  fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2010
  Vendodhja
  Durres
  Postime
  34
  Forca e Rrespektit
  0
  Citim Origjinale Postuar nga Vvetoni Shfaq Poten
  Mirė se na erdhe.
  Faleminderit, mire se te gjeta.
   

 18. #18
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  442
  Forca e Rrespektit
  166
  22?
  hiq 7
  i bie qe ne Adoleshence paskqe qene ne kete forum,

  ps: welcome
   

 19. #19
  fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2010
  Vendodhja
  Durres
  Postime
  34
  Forca e Rrespektit
  0
  Citim Origjinale Postuar nga frozen Shfaq Poten
  22?
  hiq 7
  i bie qe ne Adoleshence paskqe qene ne kete forum,

  ps: welcome
  Nuk eshte e kuptueshme nga emri se ne cfare moshe kam qene ketu 😂

  Thanks 😊
   

 20. #20
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  mire se ke ardhur.
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 21. #21
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga The^ThuG Shfaq Poten
  Kam shkruajtur dhe siper jam 22 vjec studioj ekonomi ne Tirane. Jetoj dhe jam nga Durresi. Per sa i perket emrit nuk kisha deshire ta shkruaja dhe prandaj nuk e kam shkruajtur. Nuk e di cfare te them, beje ti nje pyetesor dhe do i pergjigjem me kenaqesi ��
  Suksese me shkollen : )

  Nuk kam me pyetje thjeshte nuk e kisha vene re qe e kishe shtuar moshen, ne postimin e pare.

  Ps.... 22 hiq 8 e gati po behen 9-te tani jo 7.. looool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 22. #22
  fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2010
  Vendodhja
  Durres
  Postime
  34
  Forca e Rrespektit
  0
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  mire se ke ardhur.
  Mire se te gjeta
   

 23. #23
  fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2010
  Vendodhja
  Durres
  Postime
  34
  Forca e Rrespektit
  0
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Suksese me shkollen : )

  Nuk kam me pyetje thjeshte nuk e kisha vene re qe e kishe shtuar moshen, ne postimin e pare.

  Ps.... 22 hiq 8 e gati po behen 9-te tani jo 7.. looool
  Me thene te drejten nuk e kuptova ate pjesen P.s. Mund ta perserisesh 🤣
   

 24. #24
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,023
  Forca e Rrespektit
  472
  Citim Origjinale Postuar nga The^ThuG Shfaq Poten
  Me thene te drejten, nuk eshte se kam qene shume i lidhur pas ketij forumi dhe nuk eshte se me ka bere shume pershtypje largimi apo rikthimi. Shpresoj qe kete rralle eksperienca te jete me e bukur.
  Ashtu shpresojmė tė gjithė.
  Sa pėr emrin, tė cilin e pėrmende mė sipėr, ėshtė gjė qė rregullohet.
  Nėse do, mund t'u kėrkosh drejtuesve tė ta ndėrrojnė e tė vendosėsh njė emėr mė shqiptar.
   

 25. #25
  fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2010
  Vendodhja
  Durres
  Postime
  34
  Forca e Rrespektit
  0
  Citim Origjinale Postuar nga Artin Shfaq Poten
  Ashtu shpresojmė tė gjithė.
  Sa pėr emrin, tė cilin e pėrmende mė sipėr, ėshtė gjė qė rregullohet.
  Nėse do, mund t'u kėrkosh drejtuesve tė ta ndėrrojnė e tė vendosėsh njė emėr mė shqiptar.
  Do t'ju dergoje nje mesazh.
  1 pyetje meqe jemi ketu dhe nuk jam shume praktik me forumin: Ka ndonje aplikacion te forumit per te shkarkuar se me Internet ne celular nuk eshte fare i rehatshem
   

 26. #26
  Pershendetje,
  Une jam Souli dhe deshiroj paqe ne bote!
  Ashtu si ty edhe une,
  Pres me endje qe ky forum te kontriboje sadopak ne kete enderr timen me debatet konstruktive, dashamiresine dhe etiken e larte qe hasim cdo dite ketu!

  Welcome!
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 27. #27
  fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2010
  Vendodhja
  Durres
  Postime
  34
  Forca e Rrespektit
  0
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Pershendetje,
  Une jam Souli dhe deshiroj paqe ne bote!
  Ashtu si ty edhe une,
  Pres me endje qe ky forum te kontriboje sadopak ne kete enderr timen me debatet konstruktive, dashamiresine dhe etiken e larte qe hasim cdo dite ketu!

  Welcome!
  Pershendetje
  Me vjen mire qe je njeri pacifist. Sa per paqen ne bote nuk besoj se do jemi gjalle ta shohim ndonjehere. Te pakten te mundohemi ta nisim ndryshimin nga vetja dhe te influencojme ato qe kemi afer ✌
   

 28. #28
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,703
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Pershendetje,
  Une jam Souli dhe deshiroj paqe ne bote!
  Ashtu si ty edhe une,
  Pres me endje qe ky forum te kontriboje sadopak ne kete enderr timen me debatet konstruktive, dashamiresine dhe etiken e larte qe hasim cdo dite ketu!

  Welcome!
  Kjo ironia jote therese te con ne ekstaze reflektimi, sidomos tani ne ora 2 pas mesnate.

  The thug me vonese por me mire hic sesa kurre - mireseerdhe nga une Monique .....
  Kalofsh bukur dhe uroj te dalesh nga kjo tema e pershendetjes dhe te shpalosesh diku gjetke ,neper tema.
  Sic e sheh na hane duart per lufte titanesh (germash)
   

 29. #29
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,703
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga The^ThuG Shfaq Poten
  Do t'ju dergoje nje mesazh.
  1 pyetje meqe jemi ketu dhe nuk jam shume praktik me forumin: Ka ndonje aplikacion te forumit per te shkarkuar se me Internet ne celular nuk eshte fare i rehatshem
  Ke ne playstory ose apple story a si e ka.
  Por sdi te them nese funksionon. Nderkohe edhe ketu ke mundesine ta besh ne " mobile style"

  Follow me:

  1. Shko ne fund te faqes.
  Screenshot_2018-10-15-02-21-29-1.jpg
  2. Kliko tek ajo kutia me te kuqe (as per attached)
  Screenshot_2018-10-15-02-23-37.jpg
  3.zgjidh mobile style.

  Shpresoj te te kem ardhur sadopak ne ndihme
   

 30. #30
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,751
  Forca e Rrespektit
  615
  E moj Monike ske gjume sot???😉😎😎
   

Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •